امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند باردر طول مصرف دارو دچار حمله شدید ؟
من که این طور شنیدم که غیر از چیزهای معمول نظیر گز گز و مور مور گاه گاهی ، علائمی دیگر مثل تاری و دوبینی اگه تا 24 ساعت(یا شاید 48ساعت ) پایدار بمونه ممکنه حمله باشه و باید به دکتر برای دارو مراجعه کنیم.از اسم حمله نترسین،واقعا حمله ای در کار نیست.
این که چشم تار میشه و درد داره این یه عضوه نه چند عضو ! من نشنیده بودم اگه چند اندام درگیر بشه حمله هست.
فقط یه چیزی که بهتره بدونید اینه که مهم نیست که حمله باشه یا نباشه ، دونستنش برای اینه که اگه دلتون میخواد زودتر علائمش رفع بشه ، مثلا تاری چشم رو نمیتونید تحمل کنید ، به دکتر مراجعه کنید تا کورتون بده. در ضمن نیاز حتمی به بستری شدن نیست. میشه بستری هم نشد و تزریق کرد. اما شرایط داره.
این که فکرمونو مشغول کنیم که حمله هست یا نه لزومی نداره چون حتی حمله هم باشه خودش خود به خود بدون کورتون هم خوب میشه ولی در مدت بیشتری که برای همه یکسان نیست.
من که از دکتر شنیدم چه زود بفهمیم حمله هست و فوری کورتون بزنیم و چه دیر بفهمیم و زمانش بگذره ، تأثیرش فقط در سرعت کاهش التهابه و نه چیز دیگه.
به نظر من بعضی موارد که قابل تحمله بهتره آدم تحمل کنه تا به تدریج خودش خوب شه تا این که کورتون بزنه و عوارضش رو تحمل کنه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : TootFarangi , montazer , بهرنگ

پیام های داخل این موضوع
RE: چند باردر طول مصرف دارو دچار حمله شدید ؟ - توسط nahid - 2011/06/02, 10:12 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصرف مسکن قبل یا بعد از تزریق hamid 31 21,132 2018/07/03, 02:35 PM
آخرین ارسال: nahid
  سمتي از بدن كه مورد حمله قرار گرفته hamid 69 47,618 2017/09/01, 05:46 PM
آخرین ارسال: yas8866

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست