امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند باردر طول مصرف دارو دچار حمله شدید ؟
(2011/06/02, 11:06 AM)ندا2008 نوشته است: ببین یعنی من که سه تا انگشت دست چپم همیشه حالت گزگز داره ، سر نیست اما خیلی هم حالت عادی نداره . یا مثلا گاهی کف پای راستم حالتی مثل چه جوری بگم وول وول داره wink2 آیا اینا رو باید حمله حساب کنم . یا اون لحظه ای که پشت چشم راستم مثلا دو ، سه ساعت یا فوقش یه روز درد داره آیااین حمله است . من بعد از اولین بار که چشمم تار شد و کورتون درمانی کردم به فاصله یک سال بعدش آمپول رو شروع کردم و از اون موقع هیچوقت تاری دید نداشتم . و فکر می کردم پس حالم خوبه و بقیه اون عوارض طبیعیه که هست اما حالا به نظر می یاد که نیست

ببینید دوست جان حمله = درگیر شدن چند اندام و داشتن چند علامت هم زمان با هم

اینهایی که شما می فرمایید اسمش حمله نیست دوست جون خوبه love28
حمله زمانی ، حمله حساب میشه که دکتر به شما بگه پاشو برو پالس مجدد !
ضمن اینکه به قول دوست جان فربود چند تا اندام هم زمان درگیر بشن.
البته واسه من فقط چشمم بود و مساله درد و تاری و هم زمان با هم بود. گفتم که چند وقت پیش چشمم درد داشت فقط که گفتن اگر تار هم میشد ، حمله حساب میشد ولی تار نشد پس حمله نبود.
شما فرض کن خدایی نکرده خدایی نکرده یک روز صبح بیدار بشی دیگه نتونی پات رو تکون بدی اون میشه حمله ! یا مثلا یک طرف صورتت کج بشه و بی حس اون میشه حمله یا مثلا دست راست و پای راستت را نتوتی تکون بدی و به قول دوست جان ها سر بشه یا بی حس ! اون میشه حمله و ...
اینا همه علائمی هستن که باید تحت نظر پزشک درمان بشن و الا که من گاهی وقتا پاهام مور مور میشه که حمله نیست یا مثلا یک سری تو ام آر آی کل طرف راست بدنم فلج شد دقیقا از پوست سرم تا نوک انگشت پام ولی وقتی اومدم بیرون از تو اون تونل خوب شد به خاطر زیاد موندن تو یک حالت خاص هم این اتفاق ها میوفته .
اگر شب خواب هستین صبح بیدار میشید می بینید دست تون خواب رفته حمله نیست بلکه به دلیل بد خوابیدن هست و ...
شما فرض کن اصلا ام اس نداشتی به نظرت این همه روی این علائم زوم می کردی ؟ Huh
بیخیال باشید همیشه دوست جان icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : fireboud , ندا2008 , ارزو , دلان

پیام های داخل این موضوع
RE: چند باردر طول مصرف دارو دچار حمله شدید ؟ - توسط TootFarangi - 2011/06/02, 12:27 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصرف مسکن قبل یا بعد از تزریق hamid 31 21,130 2018/07/03, 02:35 PM
آخرین ارسال: nahid
  سمتي از بدن كه مورد حمله قرار گرفته hamid 69 47,617 2017/09/01, 05:46 PM
آخرین ارسال: yas8866

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
7 مهمان