• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امیتازات : 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند باردر طول مصرف دارو دچار حمله شدید ؟
دوستان عزیز ، به منظور مقایسه نتایج و عوارض دو داروی آوونکس و سینووکس بر مصرف کنندگانش ، از کسانی که از یکی از این دو دارو استفاده می کنند و یا پیش از این استفاده کرده اند ، درخواست می شود به موارد زیر در مورد داروی مورد نظر پاسخ دهند :

1- طول دوره تزریق ( به ماه )
2- دفعات حمله در طول مصرف (اختلال چشمی ، حسی-حرکتی غیر معمول با بیش از 24 ساعت دوام )

به دلیل تنوع پاسخها و امکان پاسخ دهی بهتر ، این نظر سنجی بدون گزینه و به صورت باز است.

از همکاری شما سپاسگزارم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : عمومهربان , sargol , movahedi , zohaa , دلان
38ماهه آونکس استفاده میکنم،خداروشکرتاالان هیچ حمله و عارضه ای نداشتم.کاملا ازش راضیم.البته دیگه بالطفی که دولت کردو420هزارشد،مجبورم بزارمش کنار.بعدکنارگذاشتن آونکس بایدخودموواسه هرحمله وعارضه ای آماده کنم.خیلی ازاین موضوع ناراحتم.
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
 تشکر شده توسط : nahid , mehdernet2 , movahedi , zohaa , دلان
از بعد از شروع اولين حمله 10 ماهه آوونكس ميزنم و تا كنون حمله و يا عارضه جديدي نداشتم.
به اميد خدا و با ياري خانواده محترم و كمك علي عزيزم و شما دوستاي مهربون انگيزم واسه تزريق دارو بالاتر رفته و تا پيروزي نهايي مصرانه و مجدانه خواهم جنگيد
تكبير agreement2
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : nahid , عمومهربان , ارزو , mehdernet2 , mojdeh4398 , movahedi , zohaa , دلان , عروس
من يه سال آونكس مصرف كردم،7-6 ماهم سينووكس،هيچ حمله ي جدي اي نداشتم يا لاقل خودم حس نكردم آخه روند بيماري من خيلي آهسته بود و كم كم ضعيف و ضعيف تر شدم،الانم بتافرون ميزنم
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : nahid , mehdis , movahedi , zohaa , دلان
- 90 ماه ( عمرا كسي بتونه با من رقابت كنه)
- 2 بار
داروي مصرفي: آونكس
 تشکر شده توسط : nahid , mehdernet2 , movahedi , zohaa , دلان
3 سال آوونكس تزريق ميكردم اما چون تنبلي ميكردم تو تزريق بتا بهم داد گفت حالا يك شب درميون برو حالشو ببر البته بازم 3 شب درميونه تزريقم
خوب باشيد و خوب بمانيد
 تشکر شده توسط : nahid , movahedi , zohaa , دلان
ناهيد جون عزيزم آخه شدت بيمري و نوعش براي همه يكسان نيست
مثلا من 6 ماهه اول بيماريم از آوونكس استفاده كردم . ولي روش حمله داشتم و داروم شيفت داده شد به ربيف
آنارام باشید
 تشکر شده توسط : nahid , mehdernet2 , movahedi , zohaa
من 36 ماه آونكس زدم خوشبختانه به غير از همون يكبار كه تا الان اولين و آخرين بار بوده به گفته دكتر حمله اي نداشتم مدت طولاني از بستري شدنم در بيمارستان نگذشته بود كه وقتي داشتم لواشك مي خوردم احساس كردم بايد با كمك انگشت بجوم ظاهرا" مشكلي نبود ولي بدو رفتم پيش دكتر گفتم من فكر مي كنم كه يه اتفاقي برام افتاده ديشب داشتم لواشك مي خوردم اينطوري خوردم دكتر گفت چيزي نيست اين يه ويروسه كه مي شينه روي لثه ها و اين مشكل رو ايجاد مي كنه اصلا" نگران نباش ربطي به ام اس نداره خلاصه ده تا قرص پردنيزولون داد كه من نخوردم و خودش خوب شد منتهي دكتر گفت روزي ده دقيقه سوت بزن. وا چه معني داره دختره گنده عين لاتها سوت بزنم اينكار رو هم نكردم خدا رو شكر خودش خوب شد البته همه كلي دعوام كردن كه تو نشستي براي خودت عيب پيدا مي كني آخه ظاهرا" معلوم نبود فقط خودم مي فهميدم.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : nahid , غزل , mehdernet2 , mehdis , movahedi , zohaa , دلان
من 26 ماه ربیف زدم و اون زمان 4بار حمله داشتم و بعدش به خواسته خودم آوونکس رو شروع کردم که الان 34ماهه دارم میزنم و 3بار حمله داشتم.که 4بارشو بستری و بقیه رو هم تو خونه پالس شدمconfused
در میان من و تو فاصله هاست
میتوانی تو به لبخندی این فاصله را برداری.......
 تشکر شده توسط : nahid , mehdernet2 , movahedi , zohaa
(2010/09/08, 01:06 PM)mahsa نوشته است: 38ماهه آونکس استفاده میکنم،خداروشکرتاالان هیچ حمله و عارضه ای نداشتم.کاملا ازش راضیم.البته دیگه بالطفی که دولت کردو420هزارشد،مجبورم بزارمش کنار.بعدکنارگذاشتن آونکس بایدخودموواسه هرحمله وعارضه ای آماده کنم.خیلی ازاین موضوع ناراحتم.

نه اصلا ای طور نیست.هرگز به چیزس عادت نکن.اعتیاد بدترین چیز هست.من خودم یه زمانی معتاد به اینترنت بودم.1 روز کار نمی کردم عصبی میشدم.3 روز اگه کار نمیکردم حالم بد میشد.1الن وابستگیم به اون خیلی شده.به خودت مسلط باش2.عصبی نشو3.استرس نداشته باش4.دایم بخند و خوشحال باش5.هر ماری که دوست داری بکن6.واسه هیچ جیز ناراحت نشو یقین داشته باش که خوب میشی.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : mahsa , غزل , movahedi , دلان , موفقیت

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 16