امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس
محمدمهدی تدین با اشاره به اجرای این طرح در استان سمنان به صورت آزمایشی گفت: تا پایان سال، 19هزار و 500 بیمار مبتلا به ام اس زیرپوشش این خدمات قرار می گیرند.
واحد مركزی خبر: رئیس گروه ارزیابی خدمات بیمارستانی سازمان بیمه خدمات درمانی گفت : امسال خدمات حمایتی به بیماران ام اسی هوشمند می شود.

محمدمهدی تدین با اشاره به اجرای این طرح در استان سمنان به صورت آزمایشی گفت: تا پایان سال، 19هزار و 500 بیمار مبتلا به ام اس زیرپوشش این خدمات قرار می گیرند.

وی سرعت و دقت در ارائه خدمات به صورت هوشمند را از نکات قابل توجه در این طرح برشمرد و افزود: داشتن آمار این بیماران، متولیان امر را در بودجه ریزی و اعتبارات کمک می کند.

تدین همکاری میان گمرکات کشور، سازمان حمایت از تولیدکننده و مصرف کننده، وزارت بازرگانی و وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات را عامل موثری در توسعه و تجهیز طرح هوشمند کارت های درمانی بیماران مبتلا به ام اس خواند.

رئیس گروه ارزیابی خدمات بیمارستانی سازمان بیمه خدمات درمانی با اشاره به گران بودن خدمات دارویی بیماران مبتلا به ام اس گفت : هم اکنون 19 هزار و پانصد بیمار مبتلا به ام اس زیرپوشش خدمات حمایتی بیمه خدمات درمانی هستند و از 90 درصد خدمات دارویی و درمانی سازمان خدمات درمانی استفاده می کنند.

تدین با اشاره به طرح بیمه ایرانیان و افزایش تعداد بیماران مبتلا به ام اس برای دریافت خدمات درمانی در قالب این بیمه گفت: باید بودجه این بخش افزایش یابد.
خوب باشيد و خوب بمانيد
 تشکر شده توسط : nazaninn , shadi , TootFarangi , sadaf , ساغر , # پریسا # , آنا , رنگین کمان , الیکا , پریا حقیقت پور
انجمن ام اس به من گفت برم كارت هوشمند بگيرم ،‌نرفتم
يعني فرمشو دادن كه بدم به بيمه
مي خوان بنزين بدن؟:35:
نه جدي چي كار مي خوان كنن؟
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : ابراهیم , الیکا , پریا حقیقت پور
من واسه دریافت امپولام یه برگه کپن مانند دارم که هر ماه بعد از دریافت امپولم مهر میخوره اما چند ماه پیش بهم گفتن برم تقاضا بدم که به جای این برگه بهم کارت هوشمند بدن فکر کنم اینطوری بیشتر میخوان از تخلفات و اشکالاتی که به وجود میاد جلوگیری کنن
در اغاز کلام بود،کلام با خدا بود و کلام،خدا بود. همان در آغاز با خدا بود.
همه چیز به واسطه او پدید آمد و از هر آنچه پدید آمد هیچ چیز بدون او پدیدار نگشت. در او حیات بود و آن حیات نور آدمیان گردید، آن نور در تاریکی میدرخشد و تاریکی آن را در نیافته است...wink2
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
این کارت هوشمند که خبر جدیدی نیست .مگه شما بدون اونم میتونید آمپول بگیرید ؟
من سال 88 بعد از تجویز دارو برای گرفتنش به این دستورات عمل کردم:
- تغییر دفتر چه بیمه به خاص
- تاییدیه بیمه و درخواست کارت هوشمند
- دریافت حواله عکسدار دریافت دارو با مهر دانشگاه علوم پزشکی
فقط بار اول با مهر و تایید بیمه روی نسخه (باهمراه داشتن اون حواله) دارو دادن ولی بعد که کارت هوشمند دارو صادر شد دیگه بدون اون +حواله + نسخه به هیچ وجه دارو نمیدن و میگن اصلا امکان تهیه دارو بدون کارت اینترنتی وجود نداره.
میلو جون باهاش بنزین نمیدن دارومونو میدن.چون دارو ی خاصه و مشمول یارانه میشه میخوان سوء استفاده نشه.حتی برای داروی ایرانیش.
شادی جان من تعجب میکنم چطور به شما با اون برگه دارو میدن اما من یه بار که فقط کارتم همرام نبود ندادن وگفتن دست مانیست بدون کارت اینترنتی امکانش و مجوزش وجود نداره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , ارزو , رنگین کمان , الیکا , پریا حقیقت پور
یک برگه بزرگ مثل برگه A4 به من دادن گفتن 3 ماه دیگه کارتت میاد ، من که آمپول ندارم و نخواهم گرفت ولی الان 2 ماهه گذشته ماهه دیگه معلوم میشه چقدر حرفشون درسته که کارت میدن
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
اين كارت يه قسمتيش مربوط به آمپول ميشه و در واقع يه جور سرشماري و هماهنگ كردن بيماران ام اس هستش. دوستان اينقدر نسبت بهش بد بين نباشن. زحمتش هم فقط پر كردن يه فرمه.داشتناي كارت ضرري نداره.
كارت خود من 6 ماه طول كشيد تا اومد.
 تشکر شده توسط : TootFarangi , پریا حقیقت پور
(2010/09/01, 11:11 AM)nahid نوشته است: این کارت هوشمند که خبر جدیدی نیست .مگه شما بدون اونم میتونید آمپول بگیرید ؟
من سال 88 بعد از تجویز دارو برای گرفتنش به این دستورات عمل کردم:
- تغییر دفتر چه بیمه به خاص
- تاییدیه بیمه و درخواست کارت هوشمند
- دریافت حواله عکسدار دریافت دارو با مهر دانشگاه علوم پزشکی
فقط بار اول با مهر و تایید بیمه روی نسخه (باهمراه داشتن اون حواله) دارو دادن ولی بعد که کارت هوشمند دارو صادر شد دیگه بدون اون +حواله + نسخه به هیچ وجه دارو نمیدن و میگن اصلا امکان تهیه دارو بدون کارت اینترنتی وجود نداره.
میلو جون باهاش بنزین نمیدن دارومونو میدن.چون دارو ی خاصه و مشمول یارانه میشه میخوان سوء استفاده نشه.حتی برای داروی ایرانیش.
شادی جان من تعجب میکنم چطور به شما با اون برگه دارو میدن اما من یه بار که فقط کارتم همرام نبود ندادن وگفتن دست مانیست بدون کارت اینترنتی امکانش و مجوزش وجود نداره.
ناهيد جون من براي دريافتش اقدام نكردم
ولي كد بيماري خاص تو دفترچه بيمه م زده شو و براي دريافت داروهام و طرح حمايتي هيچ مشكلي ندارم.
بنزين و كه شوخي كردم با اين كارت ،‌اما بيمه ي من اگه ماشين شخصي داشته باشم بهم سهميه ي بنزين هم ميده.
اگر همه انسانها کارکرد مغزشان یک میلینیوم شکمشان میبود دنیا تعریف دیگری میداشت.evilgrin0039.gif
همش مشکل داره مدام باید بری اداره بیمه ببینی مشکل چیه .یه روز میگن سیستم قطعه یه روز دیگه میگن تاریخ دریافت دارو(سینووکس) هر 28 روزه اونوقت یکی دو روز دیر و زود بری داروخونه میگه شما برای گرفتن دارو اعتبار نداری .
بادباچراغ خاموش کاری ندارد،اگردرسختی هستی بدان که روشنی...
خداروشکر من تا حالا ازش استفاده نکردم ، ولی ماتیلات جون فکر کنم همه دوستانی اینجا هستند چه اونایی که مثل من و شما آمپول مصرف نمی کنن چه بقیه دوستان دفترچه بیمشون روش کد بیماری خاص داره ها ! بدون اون که دیگه نمیشه !؟!؟!؟
(2010/09/01, 12:38 PM)yaro نوشته است: اين كارت يه قسمتيش مربوط به آمپول ميشه و در واقع يه جور سرشماري و هماهنگ كردن بيماران ام اس هستش. دوستان اينقدر نسبت بهش بد بين نباشن. زحمتش هم فقط پر كردن يه فرمه.داشتناي كارت ضرري نداره.
كارت خود من 6 ماه طول كشيد تا اومد.

واسه ی من که بابام 2 روز میرفت و میومد تا درست شد ! کلی هم سره اون کد بیماری خاص علاف مون کزدن ، کلی هم قبلش کمسیون پزشکی تشکیل دادن که اذیت شدم angry خوبه واسه شما تندی همه چی اوکی شده ...
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
به من كه هنوز هيچي نگفتن من هنوزم با همون برگه ميگيرم
ناهيد جان همه كساني كه بتافرون استفاده ميكنن با برگه دارو ميگيرن .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,048 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,329 2018/11/12, 06:15 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,139 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,741 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,874 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,914 2017/12/14, 06:46 PM
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 39,474 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71
  ارائه خدمات توانبخشی با راه‌اندازی کلینیک مغز و شناخت nahid 0 1,738 2016/10/30, 03:49 PM
  مشکل اصلی و خاص بیماران «ام.اس»، مشکل بیمه آن‌هاست paeazan 3 4,594 2016/04/18, 11:54 AM
آخرین ارسال: بابک ابو علی زاده
  همایش بیماران ام اس rashvand-cinnagen 0 2,145 2016/03/09, 03:30 PM
آخرین ارسال: rashvand-cinnagen

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست