امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر در بعضی انجمن ها و زیر مجموعه ها
خوبه تا يك روز دير جواب ميديم سريع دلخور ميشي ناهيد جان . خوبه جاي ما نيستي !

عزيز جاي ديگه هم اين موضوع رو بهم گفتي من جواب دادم . اينجام دوباره تكرار ميكنم .

ببين ناهيد جان شما ميگي يه تاپيك ايجاد شه با عنوان شخصيت شناسي و همه روانشناسي هاي مربوط به اين موضوع در اين تاپيك قرار بگيرن .
يه مثال خيلي واضح واست ميزنم .
ما تاپيك طنز داريم ولي من همين امروز 6-7 تا تاپيك رو ادغام كردم با اين تاپيك . يعني اينكه موضوع هايي با مضمون طنز به جاي اينكه به عنوان پستت در اين تاپيك ثبت شوند به عنوان تاپيك ثبت شده بودند .

حالا ما بيايم تاپيك شخصيت شناسي هم ايجاد كنيم فرق انچناني ايجاد نميشه ، فقط قسمتي ديگر به كار ما اضافه ميشه كه بيايم تاپيك هايي با مضمون شخصيت شناسي رو منتقل كنيم به اين تاپيك .

تا وقتي كه كل اعضا همكاري نكنند به هيچ عنوان اين حرف شما عملي نيست .
امكان بهم خوردن تاريخ و زمان هم وجود دارد ولي مشكل چنداني ايجاد نميكند مشكل اصلي مشكلي هست كه خدمتتون عرض كردم . قبلا هم گفتم بازم ميگم : اگه پيشنهادي براي برطرف كردن اين موضوع داريد به شدت استقبال ميكنيم ، چون ما هم از جابه جايي يا حذف روزانه خسته شديم ( البته گله اي هم نداريم چون وظيفشو به عهده گرفتيم ) . خيلي دوست دارم اگه يه بار شرايط ايجاد شد فعاليت يك هفته ايه من و سينا رو براتون بزارم تا ببينيد در هفته چند تا تاپيك جا به جا و حذف ميشود .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : voodoo , nazaninn , sara , سحــــــــر , نازلی

پیام های داخل این موضوع
RE: تغییر در بعضی انجمن ها و زیر مجموعه ها - توسط hamid - 2010/07/24, 11:52 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درج آدرس سايت انجمن استانها parisa2011 3 3,356 2013/01/23, 12:32 PM
آخرین ارسال: Pooya.N
  ایجاد زیرانجمن های جدید در انجمن پزشکی nahid 17 9,198 2011/05/19, 04:03 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: