امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر در بعضی انجمن ها و زیر مجموعه ها
دوستان عزیز سلام
مدتی است که �تلاش هایی برای سازمان دادن �موضوعی مطالب سایت انجام �شده که اقدام خوبی بود و جای تشکر دارد .من هم برای منظم شدن و سازمان یافتن بخشهایی دیگر از سایت پیشنهاد می کنم �تغییراتی در زیر مجموعه �ها ایجاد شود که برای مفصل نشدن و توضیح ندادن ، �همه موارد پس از قوانین و انجمن راهنما را با تغییرات مورد نظرم �می نویسم �و از همه دوستان �خواهش می کنم در مورد اصلاح یا تکمیل آن نظر دهند :
دانستنی های ام اس :
تاریخچه- ام اس چیست؟- انواع – علایم –عوامل تشدید و تخفیف بیماری – مشکلات ناشی از ام اس –آنچه بیمار باید بداندو....
اخبار ام اس :
1- اخبار داخلی �و فعالیت محققان داخل 2- اخبار خارجی و فعالیت محقققان خارج
� مهار ام اس �( ام اس در مانی �) :
1- دارو ها ی موثر �2-گیاهان موثر 3- �تحرک جسمی ( شامل نرمش و ورزش های مفید �، یوگا و... ) 4- آرامش روحی 5- تغذیه
تبادل آرا ، اطلاعات و تجربیات �اعضا :
تزریق دارو – کنترل عوارض داروها – کنترل علایم بیماری – ازدواج – اطلاع اطرافیان – مسایل تحصیلی و شغلی – خاطره و...
( انتخاب �این عنوان �را به جای «بحث های تخصصی اعضا » �مناسب دیدم چون در صورتی صحیح است که ما یک عده متخصص در یک حوزه علمی باشیم و بخواهیم باهم بحث تخصصی کنیم ولی ما در این جا �فقط در حوزه ای که درگیر آنیم تبادل اطلاعات می کنیم و دربرخورد با اموری �که تخصص نداریم به �تحقیقات انجام شده متخصصصان در بخش مربوط به خود مراجعه می کنیم .)
انجمن های علمی �:روانشناسی - فیزیولوژی انسان – محیط زیست – پرسشنامه های علمی - �دانستنی های مفید تاریخی و....

انجمن ادبی :
شعر – کلام بزرگان – مقاله – حکایات آموزنده – مناجات و...
هنر و سر گرمی :
لطیفه و طنز – عکس – �عکاسی - نقاشی – آشپزی – شخصیت شناسی از روی چهره ، ماه تولد ، امضا �، رنگ و میوه مورد علاقه و...
( البته �فرشته جون و شهرزاد جون در این مورد �آخر( شخصیت شناسی ...) بیشترمطالعه �دارن �وبیشتر می تونن در مورد علمی یا غیر علمی بودن هر کدام نظر بدن که معلوم بشه زیر مجموعه چه انجمنی باید بشه : روانشناسی یا سرگرمی)
گفت و گو های عمومی دوستان :
گفت وگوی روزانه – مناسبتها – تولد دوستان – دیدار و...
انتقادات و پیشنهادات : .....

امروزهمه ی انجمن ها رو در تب های مختلف باز کردم و مدت زیادی به آن ها نگاه کردم و دیدم �بعضی موارد در جای خودش قرار نگرفته که بهتره یه فکری براشون بشه.اگه این دسته بندی رو قبول داشته باشین عنوان تک تک زیر مجموعه هایی �رو که باید جا به جا بشه می نویسم �.
لطفا شما هم نظراتون رو بگین . از توجه شما ممنونم .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
راستی من هر کاری کردم انجمن ادبی سبز نشد ! چرا آخه ؟
در ضمن فکر کنم� اصطلاح ام اس درمانی درست نباشه چون مثلا گیاه درمانی یعنی با گیاه درمان شیم ، ام اس درمانی یعنی با ام اس خودمون رو درمان کنیم ؟؟ !!! Smile (16) Smile (16)
موافقم
یعنی این چیزایی که میگی اکثرا تو انجمن هستش فقط اینجوری که تو میگی نیستش

برای سر در سایتم این حرف سهراب که تو استفاده کردی به نظرم باحال میاد .... (چشم ها را باید شست� � جور دیگر باید دید)
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

ناهيد موافقم يه چند تا مورد رو
منم يه چيزايي بگم كه اگه نظرم اشتباه هست متقاعدم كنيد

انجمن يوگا و روانشناسي به خاطر همين جدا و اختصاصي هست چون بحث پيشرفته اي و خيلي به دردمون ميخوره
يوگا رو كه ياسي كم و بيش داره زحمتش رو ميكشه و روانشناسي هم فرشته و شهرزاد و ... دارن فعاليت ميكنن . اونجام يه متخصص روانشناس بياد خوب ميشه . به همين دليل به نظر من بايد جدا باشه و انجمن اختصاصي داشته باشن اين 2 بحث

اون ام اس درماني هم 100% قبول دارم ولي ديدي بعضي اوقات هنگ ميكني هيچي يادت نمياد !!
من اينو همينجوري تو ذهنم اومد ميدونستمم غلط هست ولي نوشتم و منتظر انتقاد شما بودم ولي هيچ كدومتون هيچي نگفتيد خودمم شك كردم كه درسته .

بحث تخصصي اعضا هم درست ميگي . مضمونش گمراه كنندس . اگه دقت كني نوشتم بحث تخصصي اعضا نه بحث اعضاي متخصص
تخصصي كه يعني ام اس كه فكر ميكنم اينجا درسته باشه متن ولي اوني كه گفتي بهتره چون اطلاعاتمون رو داريم ميگيم

از اين كه به فكر بودي و تحقيق كردي ممنون
منتظر پيشنهادات تكميليت براي اعمال هم هستيم
موفق باشي Wink
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
کاملا موافقم
اگه ناهید جان چیزی به ذهنم آمد
حتما میگم...
کلا طرح خوبیه Smile
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
سلام دوستان
از دوستان عزیزی که نظر دادند ممنونم .�اما فقط حمید کامل خوانده بود و نظر �کاملتری داد . حمید خیلی ممنون از توجه و زحمتت ، البته من فقط نظر دادم با نظر شما معلوم میشه خوبه یا نه و اصلا هم توجه نکردم کی چه عنوانی رو گذاشته ، خودمم یه عنوان انتخاب کرده بودم که یه قسمتش بی ربطه می خوام تغییرش بدم (قیمت و عوارض �دارو )
البته منتظر نظرات تکمیلی دوستان هستیم ولی هر چه زودتر بهتر . چون یه موقع نمی دونیم چیزی که می خواهیم بنویسیم مر بوط به چه قسمتیه وکجا باید باشه . مثلا من الان خواص ویتامین ث �رو می خواستم بنویسم نمی دونستم به کجا مربوطه ، واسه همین چیزا بهتره همفکری کنیم تا سایت بهتر و منظم تر بشه . الان جوری شده که تو داروها پست روانشناسی هست ! کم کم پیش بره تو لطیفه ها نوحه می ذاریم !
عبارات بسیار زیبایی هم �دوستان تو نوشته های زیبا و خواندنی می ذارن که زیر مجموعه سر گرمی هست در صورتی که ارزش اونها خیلی بالاتر از سرگرمیه و .....چیزای دیگه.
هم اکنون به یاری سبزتان نیازمندیم ! Wink Wink
یه پیشنهاد دارم که به نظرم خیلی لازمه و اصلا پیشنهاد نیست دستوره و لازم الاجراست ! ;D ;D ;D
اخبار جدیدی که پیدا می کنیم و می گذاریم بهتره با ذکر منبع و تاریخ درج خبر باشه .
به خاطر این که خبر تاریخ گذشته نباشه و یا منبعش رو بدونیم چیه و... .
بخصوص خبر های مربوط به ام اس.
قبول دارین ؟
بازم مر30 ناهيد جان
يه چيزي راجع به بي نظمي بگم !!
خودتون داريد ميبينيد كه من هفته اي حداقل 3-4 تاپيك يا پست رو جا به جا ميكنم ولي بازم بي نظمي خيلي تو انجمن ها هست . تا وقتي كه تمام اعضا همكاري نكنند من نميتونم سايت رو منظم كنم چون تا يك مطلب رو منظم كنم يه مطلب ديگه به هم ريخته ميشه و يكي پست اشتباه ميده
منم به دليل دوستيمون نميتونم پشت سر هم تذكر بدم حالا چون طرف ناراحت ميشه يا ...
وگرنه اين چيزا خيلي واضح هست ديگه . مثلا مطلب روانشناسي بايد تو انجمنش باشه حالا اگه به اونجا هم ربطي نداشته باشه ديگه بايد بره تو دانستنيهاي ام اس ولي مسلما هيچ ربطي به انجمن معرفي دارو نداره . يا خيلي موارد مشخص ديگه كه طرف تو تاپيك گفت و گو سوال مطرح ميكنه براي زود تر رسيدن به جواب ولي من بارها به همه گفتم كه يك سوال براي شما ممكن هست سوال نفرات بعدي هم باشه پس بهتره يك جاي مشخصي ( پرسش و پاسخ ) داشته باشه كه سوالات تكراري كه به نتيجه هم رسيده دوباره پرسيده نشه .

راجع به ذكر منبع :

اصلا اين موضوع جزو قوانين سايت هست ولي تاريخش رو ذكر نكردم بگن چون معمولا خبر ها جديد هست و از رو تاريخ پست ميشه فهميد كه خبر مال چه تاريخي هست ولي اين حرفت درسته كه اگه كسي خبر قديمي گذاشت بهتره تاريخ انتشار خبر رو هم درج كنه
مث حس ی عشق تازه بودی
سلام به �مدیر مسوول محترم �و اعضای دفتر تحریریه !
من مجبور شدم خبر های پزشکی آنفلوانزایی رو �در قسمت اخبار داخلی و خارجی ( که قرار بوده مختص ام اس باشه )
بذارم ، چون فعلا خبر پزشکی مهم اینه و آخرش هممون می میریم ! Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) :-[ :-[ :-[ :-[
اگه ممکنه انجمن جداگانه ایجاد کنین ،تا بعد انتقال داده بشه .

بالاخره اگه با بعضی از پیشنهادها موافق بودین نتیجش چیه ؟ اگر هم مشکل ایجاد می کنه بازم بگین . من که تیتیش مامانی نیستم بهم بر بخوره . پیشنهاد به این طویلی جوابش چی می شه ؟
اصلا پیشنهاد منو پس بدین !!! Smile ;D Smile (16)
ناهيد جان من كه جواب پيشنهادات رو مفصل دادم
قرار شد پيشنهاداي نهايي رو براي تغيير اسم ها بدي تا اعمال كنيم

خبر هاي غير ام اس هم چشم امروز تا فردا تو انجمن اخبار يه زير گروه درست ميكنم مختص خبر هاي مهم پزشكي غير مرتبط با ام اس ( البته بازم اين اسم خوب نيست . اگه چيزي مد نظرت هست بگو )

من از همون 5-6 روز پيش منتظر بقيه نظرات بودم كه اعمال كنم ولي خودت ديگه چيزي نگفتي
مث حس ی عشق تازه بودی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درج آدرس سايت انجمن استانها parisa2011 3 3,311 2013/01/23, 12:32 PM
آخرین ارسال: Pooya.N
  ایجاد زیرانجمن های جدید در انجمن پزشکی nahid 17 9,028 2011/05/19, 04:03 PM
آخرین ارسال: nahid

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست