امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راني ميخوري؟ نخور
(2010/08/29, 06:50 AM)اميدوار نوشته است: با سلام
من كه هيچ مدلش رو نمي خورم ولي در كل مطلب مفيدي بود استفاده كردم .

به قول ماتيلات جون به جاي اين آبميوه هاي غير طبعي خودتون آبميوه طبيعي بگيريد و نوش جونتون كنيد smiling

خوب شما که میگی چیز سرد نخور ! پرتقال به نطرتون گرمه ؟ confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2010/08/28, 09:40 PM)mehdi3445 نوشته است: آره حالا مگه باید حتما یه چیزی بخوریم؟

واقعا اين سوال واست پيش آمده؟
يعني نبايد يه چيزي بخوريم؟!!
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
(2010/08/29, 09:51 AM)Milo نوشته است: خوب شما که میگی چیز سرد نخور ! پرتقال به نطرتون گرمه ؟ confused2

میلو جان از همه میوه ها باید استفاده کرد، فقط دقت کن که میوه ایی رو استفاده کنی که رسیده و شیرین باشند.
میوه های ترش و کم رسیده(کال و سفت)، سرد هستند.
در ضمن مگه پرتقال سرده؟ معمولاً میوه های فصل بهار دارای طبع سرد هستند که باز هم اگر از رسیده ها و شیرینش استفاده بشه مشکل خاصی نداره.
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : omidvar , رزمینا , فاطمه_2
من کلن همه نوع میوه ای می خورم ، همه نوع غذایی هم می خورم ، میوه ها هم رسیده یا نرسیده اش فرقی در نوعش نمی کنه دوست جان .
شما موز نرسیده بخوری می گی میوه سردی هست ؟
میلو جان منظورم این نبود که هر میوه نارسی سرده عزیزم، منظورم اینه که سردی میوه های نرسیده بیشتر از میوه های رسیده است.
هر کسی اینو میدونه که موز یه میوه گرمه، حالا چه رسیده و چه نرسیده!
ولی میوه هایی مثل زردآلو یا هلو یا آلو و یا گوجه سبز و ... میوه هایی ذاتاً سردی هستند ولی نوع رسیده و شیرین اونها در مقابل کال و نارس، از سردی کمتری برخورداره.
اینکه از همه میوه ها باید استفاده کرد هم درسته.
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
 تشکر شده توسط : omidvar , Matilat , رزمینا , فاطمه_2
اره بستنيش خوشمزه تره(طبيعيش بهتره)،محصولات توليدي خدا هيچ نگدارنده اي نداره من با اطمينان خاطر عرض ميكنمicon_biggrinagreement2
فان مع العسر يسرا
 تشکر شده توسط : omidvar , رزمینا
(2010/08/29, 09:51 AM)Milo نوشته است: خوب شما که میگی چیز سرد نخور ! پرتقال به نطرتون گرمه ؟ confused2

با سلام

عزيزم منظور كلي من تو اينجا به طبيعي و غير طبيعي بودنش بود كه هر ميوه اي چه با مزاج گرم و چه سرد مسلما باز طبيعيش بهتره از بسته بندي هاي آماده در بازاار كه توش نگه دارنده و ... مي زنن .

ضمن اينكه پرتغال هم طبعش سرده ، ولي به قول پرياجون ميوه ها به خصوص ميوه هاي سرد مزاج هر چي رسيده تر باشه ، شيرين تر باشه از سرديش كاهش پيدا مي كنه و اگه با عسل شيرين بشه هم در جذب بيشتر آب ميوه كمك مي كنه ( عسل اين خاصيت رو داره كه خواص دارو رو به جايگاه اصلي و مورد نيازش مي رسونه ) و هم تا حدودي سردي آبميوه رو كنترل مي كنه و به طرف گرمي مي بره مزاج خوراكي رو

ميوه هر چي نرسيده تر و به قول معروف كال تر باشه ، هر چي ترش تر باشه ، هر چي بي مزه و گس مزه تر بباشه سردتر هست پس سعي كنيد ميوه هاي رسيده و شيرين رو استفاده كنين و در كل بايد عرض كنم در خوردن هيچ چيزي افراط نكنيم بسيار خوب هست و مي تونيم از جايگزين هم استفاده كنيم .

موفق و سلامت باشيد icon_question
.
غروب شد خورشيد رفت.
آفتابگردان دنبال خورشيد مي گشت. ناگهان ستاره اي چشمك زد آفتابگردان سرش را پايين انداخت.

آري.... گلها هيچوقت خيانت نمي كنند...
 تشکر شده توسط : pariya , رزمینا
(2010/08/29, 11:44 AM)اميدوار نوشته است: با سلام

عزيزم منظور كلي من تو اينجا به طبيعي و غير طبيعي بودنش بود كه هر ميوه اي چه با مزاج گرم و چه سرد مسلما باز طبيعيش بهتره از بسته بندي هاي آماده در بازاار كه توش نگه دارنده و ... مي زنن .

ضمن اينكه پرتغال هم طبعش سرده ، ولي به قول پرياجون ميوه ها به خصوص ميوه هاي سرد مزاج هر چي رسيده تر باشه ، شيرين تر باشه از سرديش كاهش پيدا مي كنه و اگه با عسل شيرين بشه هم در جذب بيشتر آب ميوه كمك مي كنه ( عسل اين خاصيت رو داره كه خواص دارو رو به جايگاه اصلي و مورد نيازش مي رسونه ) و هم تا حدودي سردي آبميوه رو كنترل مي كنه و به طرف گرمي مي بره مزاج خوراكي رو

ميوه هر چي نرسيده تر و به قول معروف كال تر باشه ، هر چي ترش تر باشه ، هر چي بي مزه و گس مزه تر بباشه سردتر هست پس سعي كنيد ميوه هاي رسيده و شيرين رو استفاده كنين و در كل بايد عرض كنم در خوردن هيچ چيزي افراط نكنيم بسيار خوب هست و مي تونيم از جايگزين هم استفاده كنيم .

موفق و سلامت باشيد icon_question

من تا به حال به عمرم ندیدم کسی بره پول بده میوه نارس بخره !
به عمرم هم ندیدم کسی پرتقال رو با عسل بخوره ! badtaste
گرجه فرنگی با عسل ؟ شلیل با عسل ؟ هلو با عسل ؟ خیار با عسل ؟
بعد به نظر شما اگر یه دمل بزرگ در اومد باید چه کار کنیم ؟ باید بریم چرک خشک کن مصرف کنیم که دیگه جوش نزنه ! یا مثلا کورک در آورده باشه طرف چه کنه ؟ یا صورتش دیگه دیده نشه بسکه جوش جوش شده !
شما میگی اینا به دارو ربط نداره ولی اصلا می دونی کسی که داره کورتون مصرف می کنه نباید از چیزای شیرین هم استفاه کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟
قند خونش بزنه بالا کی مسئولیت قبول میکنه ؟ یا مثلا بدنش کهیر بزنه شما میای جوابش رو بدی ؟
این جا جاش نیست من دیگه چیزی نمی گم ...

(2010/08/29, 11:44 AM)اميدوار نوشته است: موفق و سلامت باشيد icon_question

فعلا که نه موفق هستم نه سلامت angry2
سلام ميلوجان

عزيزم دعوا كه نداريم شما سوال كردين من هم جواب دادم و نظرم رو گفتم شما اگه صلاح دونستين بخورين وگرنه نخورين ، ضمن اينكه آب پرتغال با عسل مزش بد نمي شه خيلي خوشمزه هم ميشه ، فكر نمي كنم اصلا كسي نبوده باشه كه اين آبميوه رو با عسل بخوره

تازه ميوه نارس رو خود باغبون هم نمي چينه تا چه برسه يه نفر بره پول بده و بخره !! منظورم اينه ميوه هايي كه كاملا نرسيده .

اميدوارم اين شبهاي قدر بهترين مقدرات الهي براتون رقم بخوره عزيزم love28
.
غروب شد خورشيد رفت.
آفتابگردان دنبال خورشيد مي گشت. ناگهان ستاره اي چشمك زد آفتابگردان سرش را پايين انداخت.

آري.... گلها هيچوقت خيانت نمي كنند...
 تشکر شده توسط : رزمینا
(2010/08/29, 12:11 PM)اميدوار نوشته است: سلام ميلوجان

.....
ضمن اينكه آب پرتغال با عسل مزش بد نمي شه خيلي خوشمزه هم ميشه ، فكر نمي كنم اصلا كسي نبوده باشه كه اين آبميوه رو با عسل بخوره
.....

[تصویر:  icon43.gif][تصویر:  icon43.gif][تصویر:  icon43.gif][تصویر:  icon43.gif]

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان