•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض آونکس
(2016/12/03, 07:42 PM)همراز نوشته است: سلام دوست عزیز.
من ۱۳ ساله آوونکس میزنم و بعد از ۱۳ سال تزریق هفتگی هنوز هم ۲۴ ساعت بعد از تزریق علایم آنفولانزا رو تجربه میکنم و فقط با مسکن آروم میشم.
دکتر من معتقده که با توجه به اینکه در سیر بیماری بدن من به این دارو واکنش مثبت نشون داده بهتره که با تحمل عوارض جانبی دارو همچنان همین رو ادامه بدم.agreement2confused2

سلام دوست عزیز
شما طی ای ۱۳ سال حمله ی جدید نداشتید؟ من حدود یک سال و نیمه که اوونکس استفاده میکنم و کم کم دارم خسته میشم. اگه حمله ی جدید رخ نده ایا میشه مصرف دارو رو قطع کرد؟
به عنوان تجربه برای بقیه دوستان بگم که من ساعت ۸شب تزریق میکنم و حودود ۱۱ عوارض دارو شرو میشه.با مصرف ی نوافن خیلی عوارض کمتر میشه و فقط تا فردا کمی خسته و سنگین میشم. نوافن بخاطر ایبوبروفن برای بدن درد که عارضه اصلی این دارو هست خیلی خوب جواب میده.

مرسی
 تشکر شده توسط : paeeze , پریا حقیقت پور
شما اگر حمله ای هم نداشته باشید باید روند دارو ادامه داشته باشه مگر در مواردی خاص که پزشک مجوز بدن استفاده نکردن را

درواقع داروها تا حدی نقش پیشگیری از حمله رو دارند
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : یه غریبه , پریا حقیقت پور
سلام، مرسی از دوستانی که پاسخ دادند
ی سوال داشتم، من حدود ۴ ۵ روز بعد از تزریق دچار سردرد میشم. یعنی همیشه ۲شنبه تزریق انجام میدم و حدود ۲۴ ساعت علایمی که همه میدونیم رو دارم. ولی معمولا جمعه یا شنبه هر هفته سردردای عجیبی میگیرم که مسکنی مث ژلوفن هم زیاد ارومش نمیکنه. ایا دوستان تجربه مشابهی دارند؟ ممکنه ب اوونکس ربط داشته باشه؟ جایی ندیدم راجب این مورد چیزی نوشته باشن.
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
آیا مصرف آمپول آوونکس میتواند باعث قطع قاعدگی شود؟ در صورتی هم که نمیتوان داروهای هورمونی نظیر پروژسترون مصرف کرد چه باید کرد؟ خوشحال میشم با نظراتتون کمک کنید
نسترن جان من آونکس مصرف نمیکنم اما چون خودم تجربه اش رو دارم میدونم داروهای ام اس ممکنه در شروع مصرف تا بدن بهش عادت کنه نظم پریود رو بهم بزنه. مثلا من شروع استفاده از سینووکس یه هفته درمیون پریود میشدم confused2 خیلی آزار دهنده بود یه هفته پاک یه هفته پریود . تقریبا سه ماه طول کشید تا درست شد Undecided برای اطمینان هم از پزشکتون سوال کنین هم با یه پزشک  متخصص زنان مشورت کنین icon_question
به اندوه خود لبخند بزن...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8(current)

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 289,004 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  حساسیت به آونکس Justtina 2 3,971 2020/10/18, 01:09 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,562 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  سنگینی قیمت آونکس forooghm 127 86,820 2016/06/23, 12:51 PM
آخرین ارسال: Sooolmazzz
  رابطه مصرف آونکس و سینووکس با تعداد پلاک paeeze 19 18,938 2012/06/13, 11:30 AM
آخرین ارسال: paeeze

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست