• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی وعوارض آونکس
بچه ها من با اينكه مدت زياديه كه هفته اي يكبار آمپول مي زنم ، با� وجود اين تا حدود ٢٤ ساعت درد دست و پا و سردرد دارم دكتر من ميگه استامينوفن كدئين مصرف كنم اما زياد موثر نيست. شما مسكن خاصي مصرف ميكنيد؟ بعد تزريق مي تونيد راحت بخوابيد؟
 تشکر شده توسط : MEGA , DavidBili , پریا حقیقت پور
Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16)مهسا راه حلش اینه که آمپولتو نزنیییییییییییییییییییی Smile
نه بابا،ببین سعی کن تزریقتو ساعت 8-9 انجام بدی که قبل از این که درد شروع شه خوابت ببره Sad
پروفن هم برای کاهش درد جواب میده،ببین میدونی دکتر جونم که دوستش دارم :oچی میگفت؟(خدا بیامرز)میگفت یه پروفن و قرص سرماخوردگی قبل از تزریق بخورم یکی از هر کدوم هم بعد تزریق Wink
ولی خب زیاد قرصی میشی اونوقت،همون راه حل برای من که جواب داده،تو هم امتحان کن 8)
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : DavidBili , پریا حقیقت پور
مهسا جان من داروم بتافرون هست نميدونم چقدر فرق داره با داروت ولي كلا ماهيتشون يكي هست
ما اجازه خوردن 4تا استامينيفون 500 داريم . 2 عددشو 2 ساعت قبل از تزريق و 2عدد ديگه 2 ساعت بعد از تزريق
از ناپروكسن هم ميتوني استفاده كني منتهي نه به اين تعداد
1 عدد ناپروكسن بعد از تزريق
ميتوني خودت امتحان كني ببيني كدوم حالت برات راحت تره
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : dr. assadi , DavidBili , پریا حقیقت پور
من هم بعد از� 4 سال تزریق هنوز این علائم رادارم ولی چه میشود کرد همان استامینوفن بهترین است چون عوارض آن کمتر است . بروفن وژلولفن عوارض دارد وبهتر است کمتر استفاده شود. عصرهایا شب قبل از خواب بهترین زمان تزریق است .� � � � � حامد - مشهد
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
الان به جای بروفین لز ژلوفین استفاده میشه
چون عوارضش خیلی کمتره و تاثیر گذاریشم نسبت به اون بهتره
۲ ساعت قبل از تزریق ۴ ساعت بعد از تزریق
من که امتحان کردم خیلی عالی جواب داد
اصلا احساس نمیکردم که اون روز تزریق داشتم
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : مریم 1361 , پریا حقیقت پور
سلام به دوستای عزیزم
دکترم ازاون اول بهم گفت تزریقت رو درباسن ودست وران انجام بده.اینطوری همیشه تاتزریق بعدی تومحل قبلی 6هفته طول میکشه وجاش بهیچ وجه اذیتت نمیکنه،2سال تزریق آونکس روطبق دستوردکترم انجام دادم مشکلی نداشتم.امابعدش ران ودستم بشدت دردناک شدطوریکه دیگه نتونستم تواین2جابزنم والان تقریبا1سالی میشه فقط توباسن تزریق میکنم.مدتی هست که محل تزریق آمپولم بشدت دردناک شده.چندباری گرم کردم فرق نکرد.میخام بدونم کمپرس سرد بهتره یاگرم؟بعدتزریق یاقبل تزریق؟درکل چه راههایی بهم واسه کاهش درد پیشنهادمیدید؟
چون تازه واردم نمیدونم درمورد این موضوع قبلاجایی بحث شده یانه.اگه بحث شده آدرس اون تاپیک رو واسم بذارید وگرنه ممنون میشم راهنماییم کنید
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
به من دكتر گفته جاشو كمپرس نكن ولي چيزي كه ميتونه تو بازسازي ماهيچه ها كمك كنه ورزش هستش.منم همين مشكلو داشتم .با شنا كردن خيلي بهتر شدم. ميتوني برو استخر
 تشکر شده توسط : mahsa , پریا حقیقت پور
عزيزم چند دقيقه بعد و چند دقيقه قبل از تزريق كمپرس سرد و بعد از اون ( اغلب شبا موقع خواب و اينا ) كمپرس گرم موثره
بيش از او.ن ماساژ و اينجاد ضربه در اون منطقه
تاپيكي با همين مضمون قبلا توي سايت ايجاد شده wink2
آنارام باشید
مرسی آنی عزیزم.لطف کن آدرس اون تاپیک رو بهم بگو.گفتم که تازه واردم وبخاطر نداشتن وقت هم نتونستم خیلی ازتاپیک ها روبخونم
راستی چرا دکترم کمپرس سرد رو بلافاصله بعدتزریق محکوم میکنه؟میگه بااینکاردرد توتمام بدنت پخش میشه؟
حرف هایی هست برای نگفتن و ارزش عمیق هرکس به اندازه حرف هایی است که برای نگفتن دارد.
مهساجان من ازتجربه یکی ازآشناهام که12ساله ام اس داره استفاده کردم وتاحالام مشکلی نداشتم به توام میگمش دوست داشتی اینکاروبکن.
اون همش تواین 12سال آونکس رو توباسنش تزریق کرده،وشب تزریق میکنه صبحش کمپرس سردمیذاره طوریکه کاملا اون محل بی حس میشه،تاالان اصلادردوکبودی درمحل تزریقش نداشته.راستی دکتراونم بشدت کمپرس سرد روسریعا چنددقیقه بعدآمپول محکوم کرده،منم تواین3سال همین کاروکردم وخداروشکرمشکلی نداشتم.امیدوارم توام مشکلت خیلی زودحل بشه
زندگی مثل یک نقاشی است بااین تفاوت که در آن از پاک کن خبری نیست.
 تشکر شده توسط : mahsa , پریا حقیقت پور

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 289,020 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  حساسیت به آونکس Justtina 2 3,971 2020/10/18, 01:09 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,562 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  سنگینی قیمت آونکس forooghm 127 86,825 2016/06/23, 12:51 PM
آخرین ارسال: Sooolmazzz
  رابطه مصرف آونکس و سینووکس با تعداد پلاک paeeze 19 18,940 2012/06/13, 11:30 AM
آخرین ارسال: paeeze

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان