•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر آنزيم های کبدی
(2016/10/12, 02:57 PM)mehdi77 نوشته است: بعد از 3 سال مصرف آوونکس که عوارض رماتیسمی برام ایجاد کرد دکتر مارلا رو جایگزین آوونکس کرد.
بعد از 15 رو مصرف AST=31 و ALT=66 و بعد از 45 روز مصرف دارو جواب آزمایش AST=183 و ALT=489 !!!
با دکتر تماس گرفتم گفت ممکنه خطای آزمایشگاه باشه و فورا دوباره آزمایش بده که فردا انجام میدم.
ولی این رو هم گفت که اگر نتیجه باز همین باشه باید مصرف دارو رو متوقف کنم و این خوب نیست.
2 دارو با بدن من سازگار نشد سومی .......!؟
icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
489
شایدم با لیورگل درست شه
یا یکی دو ماه دیگه
بیاد پایین
امیدوارم خوب شه
 تشکر شده توسط : mehdi77 , مُنا_منتظر المهدی
(2016/10/12, 02:57 PM)mehdi77 نوشته است: بعد از 3 سال مصرف آوونکس که عوارض رماتیسمی برام ایجاد کرد دکتر مارلا رو جایگزین آوونکس کرد.
بعد از 15 رو مصرف AST=31 و ALT=66 و بعد از 45 روز مصرف دارو جواب آزمایش AST=183 و ALT=489 !!!
با دکتر تماس گرفتم گفت ممکنه خطای آزمایشگاه باشه و فورا دوباره آزمایش بده که فردا انجام میدم.
ولی این رو هم گفت که اگر نتیجه باز همین باشه باید مصرف دارو رو متوقف کنم و این خوب نیست.
2 دارو با بدن من سازگار نشد سومی .......!؟

اين عددى كه گفتيد خيلى بالاست ولى همونطور كه دكترتون گفتن ممكنه خطاى آزمايشگاه باشه (اميدوارم اينطور باشه و بتونيد داروتون رو ادامه بديد)
اگر نه كه دكترتون تشخيص ميدن بايد چيكار كنيد. اما اگر ميبينيد كبدتتون ضعيفه و زود واكنش ميده، مواد غذايى مفيد براى كبد بخوريد. چربى رو كم كنيد. يعنى قبل از قرص خودتتون دست به كار بشيدBlush
 تشکر شده توسط : mehdi77 , آنا , مُنا_منتظر المهدی
ازمایش کبدی من AsT18وAlT14اینااستانداردهستن؟نیتراتم positiveیعنی چیه من مثبت هست اشکال نداره؟
میشه یکیبهم بگه اینا یعنی چی؟
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی
نيترات رو نميدونم چون راستش تاحالا چك نكردم نيتراتم رو! شايد براى داروى مصرفى شما بايد چك بشه.
در مورد آنزيم كبدى: توى رنج نرمال هستش و اين خيلى خوبه. اما حتماً نوبت ويزيتت كه شد، ببر دكترت ببينه. چون در جريان روند تغييرات آنزيمهات هستن.
ممنونم عزیزم که جواب دادی
راستی اسم گلبول سفیدچیه وبایدچندباشه؟
وقتشه جونم قدم بزاری توخونم
قهوموباعشق بریزی توی فنجونم******
رنج گلبول سفيد متناسب با دارويى كه مصرف ميكنى هست كه دكتر ميدونه مقدار متناسب با داروى شما رو. اسمش هم WBC
(2015/09/15, 03:24 PM)javad6788 نوشته است: سلام.
پنج ماهه رسیژن میزنم.دو بار آزمایش دادم.
آنزیمای کبدیم بار اول 18 و 13 بود بار دوم 17 و 12!
گلبول سفید بار اول 5.9 بار دوم 4.7
کلا همه چیم نرمال بوده.
فقط بار دوم ویتامین D هم نوشته بود دکتر که 7 بود و کمبود شدید.

ویتامین D چقد باشه خوبه که نرماله؟
سلام ازمايش كبد من
ast:368
alt:90
لطفا راهنمايي كنيد يني هپاتيت گرفتم رفت؟ چربي ام ندارم وزنمم ٦٨ كيلو قد ١٨٠ سكس و تزريقاتو از اين برنامه هام اهلش نيستم فقط پروتوين كراتين امينو ويتامين اي مولتي ويتامين زياد ميخورم

بخاطر دندون دردمم گاهي اوقات ٢ تا ٢ تا استاميوفون ميخوردم
دوست عزيز اينجا كه ما دكتر نيستيم! شما برو دكتر اگر لازم ديدن ازمايش تكميلى مينويسن.
گويا كه ام اس نداريد پس به خاطر داروتون هم نميتونه باشه
 تشکر شده توسط : majid1 , مُنا_منتظر المهدی
سلام
ببخشید ی سوال دارم ک فکرمو خیلی درگیر کرده من ۳ ساله اونکس مصرف میکنم یبار انزیم کبدم رفت بالا شد ۴۰۰ قط کردم بعد یماه اومد پایین باز دکتر گفت شروع کنم سوزنمو بعد جدیدا باز اومد بالا تا ۷۰۰ رسید ک با مصرف کورتن و لیور گل اومد پایین بهم سوزن کوپامر دادن اونم ۷ تاشو زدم باز ازمایش دادم انزیمم شد ۱۵۰ الان ی ماه باز قط کردم تو این ی ماه انزیمم از ۱۵۰ شده ۱۲۰ خیلی یواش داره میاد پایین همه ازمایشا هپاتیتو تالسمیو ...اینارم دادم کسی هست ک مشکلی مثل من داشته باشه یا فقط من اینجوری ام اگه میشه راهنمایی کنید

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست