نظرسنجی: آيا از كيفيت داروي سينوكس رضايت داريد ؟
بله
50.00%
43 50.00%
خير
13.95%
12 13.95%
مجبورم رضايت داشته باشم
36.05%
31 36.05%
در کل 86 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟
حمید جان دوست خوبم
یه مسئله بود تو حرفات و بازدیدت از کارخونه
اولا که من واقعا خسته نباشید میگم بهت که اینکارو کردی
اما عزیزم توجه داشته باش که داروسازی جزء حساس ترین تولیدات یک کشوره و همه کشورها به کارخونه های داروسازیشون مثله کارخونه های استراتژیک نگاه می کنند چون با جون افرادشون در ارتباطه. قاعدتا یک کارخونه باید شرایط مناسب تولید رو داشته باشه.
مسلما اینکه شرایط کارخونه که تو رفتی مناسب بوده نشون دهنده حداقل هایی که یک کارخونه داروسازی باید داشته باشه. اما عزیزم دارو که آبمیوه نیست که اگه محیط کارخونه تمیز و مناسب بود و تولیدکنندهاشم تاییدش کردند پس بدون شک باید تاییدش کرد.
وریفیکیشن یک دارو نیاز به مطالعه بالینی و طی حداقل 10 سال بررسی عوارض جانبی داره.
مطمئنا در حال حاضر عده زیادی دارند از سینوکس استفاده می کنند و اینکه این دارو مشکلی برای خیلیاشون ایجاد نکرده نشون دهنده اینه که شرایط تولید و استانداردها رعایت شده اما اینکه بشه گفت این دارو موثرتر از داروی خارجیه یا اینکه هیچ عارضه ای نداره خیلی زوده.
من مطالعه ای روی داروهای اینترفرون کردم که نشون میده برای یک سمپل باید حداقل 10 سال مطالعه بالینی صورت بگیره اما متاسفانه به دو دلیل اینکار تو ایران صورت نگرفته
1- هزینه بالایی برای ساخت کارخونه با استاندارد تولید بالا انجام شده و اینکه صبر کنند تا 10 سال اثر این دارو رو بررسی کنند مقرون به صرفه نیست
2- اصولا کار تحقیقاتی توی ایران چون سیستماتیک نیست نتایج قابل اعتمادی نمیده.
من همچنان میگم که مطمئنم که کیفیت داروی ایرانی فوق العاده بالاست و مراحل تولید مناسبه اما با توجه به حساسیت های دارویی دوستانی که قبلا از آونکس استفاده می کردند و مشکلی براشون ایجاد نشده اگه مشکل مالی ندارند همونو ادامه بدن.
دوستانیم که دارن از سینوکس استفاده می کنند بدونن که اگه مشکلی براشون پیش نیومده نگرانی زیادی نداشته باشند فقط هر چند ماه حتما آزمایش های بالینی برای اندازه گیری های کبدی و تیروئید با نظر پزشکشون انجام بدن
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : pariya , mahsa , hamid , AVID2000

پیام های داخل این موضوع
RE: ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟ - توسط MAHDI - 2010/09/08, 10:02 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داروي مورد استفاده شما ؟ hamid 202 142,099 2015/03/09, 09:30 PM
آخرین ارسال: somaye_602000

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان