نظرسنجی: آيا از كيفيت داروي سينوكس رضايت داريد ؟
بله
50.00%
43 50.00%
خير
13.95%
12 13.95%
مجبورم رضايت داشته باشم
36.05%
31 36.05%
در کل 86 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ميزان رضايت شما از داروي سينوكس ؟
شیرین جون توی پست بالایی نوشته بودم که پلاک هام فعال شده بود
یعنی بیماریم پیشرفت داشت....بعد هم دکتر تشخیص داد که باید داروی قوی تر مصرف کنم خواست من که نبود!!
اگه به من بود همون سینووکس رو ادامه میدادم...
من یه مدت سینووکس مصرف میکردم بسته بندی زیاد جالبی به نسبت داروی الآنم که آکتووکس هست نداره
آکتووکس یه داروی آرژانتینی هستش ولی بسته بندی قابل قبولی داره ولی سینووکس نه اینطور نیست یادمه یه سری میخواستم سینووکس تزریق کنم دیدم که آب مقطرش ترکیده laughing3laughing3توی بسته بندی خودش ترکیده بود جالبه که آکتووکس آب مقطرش داخل خود سرنگه wink2wink2بسته بندیش هم طوریه که اصلا هوا نمیکشه ولی سینووکس اینجوری نیست با سینووکس انزیمای کبدیم بالا رفت بازم ولی با اکتووکس همه چیز خوب پیش میره و...........................Smile (52)Smile (52)Smile (52)دلیل استفاده من هم از سینووکس تحریم ها بود که آکتووکس وارد نمیشد و مجبور شدم که برم سراغ سینووکس الآنم اگه شرایطم جوری بود که میتونستم آوونکس مصرف کنم حتما میگرفتم love28love28love28love28نکته جالبی که هست اینه که تجهیزاتی که من دارم توی کارم که صدابرداری هستش استفاده میکنم یا مال این کشور شلوغه هست یا ما کشور بووووووووووووووووقه Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)

در آخر هم هفت شهر عشق را عطار گشت

ما هنووووووز اندر خم یک کوچه اییییییییییمN_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)N_aggressive (35)
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , hessam , simin , marjanr
(2013/12/15, 10:01 PM)OMG! نوشته است:
(2013/11/18, 11:10 PM)سمیرا67 نوشته است: منم هفتاد و دو هفته میشه که سینوویکس میزنم یعنی داروم از اول همین بوده خدارو شکر نه حمله داشتم ونه آمپولا اذیتم میکنه حتی میگن موقع تزریق حتما مسکن بخورین من 90%مواقع مسکنم احتیاج ندارم یعنی درد ندارم که مسکن لازمم بشه من ازش راضییمwink2
یه سوالی داشتم ازتونicon_question

خوابگاهی بودن براتون مشکلی پیش نیاورده؟ وآیا باعث نشده بیماری تون پیش دوستان یا احیانا هم اتاقیاتون لو بره؟
شد 2 تا سوالSmile (16)

من دارومو تو یخچال سرپرست خوابگاه میذارم کسی بهش دسترسی نداره و از ظاهرم کسی نمیفهمه من مریضم پس قضیه کاملا سکرتهSmile (52)Smile (52)

در ضمن لازمه به آقای سعید بگم همون کشورایی که شما میگین از اول اینو نساختن پله پله به اینجا رسیدن پس ما هم میتونیمSmile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)
خوبه آدم فقط نیمه ی خالی لیوانو نبینهicon_cryicon_cryخیلی ها سینوویکس استفاده میکنن وراضی هستن ازجمله خود من که شرایط گرفتن داروهای خارجی هم دارم ولی لزومی نمیبینم دارومو عوض کنم من به دکترم اعتماد دارم وقتی ایشون میگن شکی توش نیست من قبول دارم به این فکر کنین که شاید کسی باحرف شما نسبت به داروش شک کنه وشرایط عوض کردنشم نداشته باشهangry2angry2angry2angry2ایمان داشتن به درمان یه قدم بزرگ برا درمانه Angry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : OMG! , saffari_mo
من الان تقریبا یک سالو نیمه هر هفته سینووکسو میزنم اوایل عوارضش زیاد بود بدن درو تبو لرزو وعلایمی مثل انفلانزا ولی به مرور کمتر شد تا اینکه چند ماهه موقع زدن داروش درد زیادی داره که قبلا نداشت و علائمشم زیاد شده طوری که بدنم همیشه داغه و تا چند روز کسل و احساس سرماخوردگی دارم
(2013/12/18, 10:48 PM)سمیرا67 نوشته است:
(2013/12/15, 10:01 PM)OMG! نوشته است:
(2013/11/18, 11:10 PM)سمیرا67 نوشته است: منم هفتاد و دو هفته میشه که سینوویکس میزنم یعنی داروم از اول همین بوده خدارو شکر نه حمله داشتم ونه آمپولا اذیتم میکنه حتی میگن موقع تزریق حتما مسکن بخورین من 90%مواقع مسکنم احتیاج ندارم یعنی درد ندارم که مسکن لازمم بشه من ازش راضییمwink2
یه سوالی داشتم ازتونicon_question

خوابگاهی بودن براتون مشکلی پیش نیاورده؟ وآیا باعث نشده بیماری تون پیش دوستان یا احیانا هم اتاقیاتون لو بره؟
شد 2 تا سوالSmile (16)

من دارومو تو یخچال سرپرست خوابگاه میذارم کسی بهش دسترسی نداره و از ظاهرم کسی نمیفهمه من مریضم پس قضیه کاملا سکرتهSmile (52)Smile (52)

در ضمن لازمه به آقای سعید بگم همون کشورایی که شما میگین از اول اینو نساختن پله پله به اینجا رسیدن پس ما هم میتونیمSmile (52)Smile (52)Smile (52)Smile (52)
خوبه آدم فقط نیمه ی خالی لیوانو نبینهicon_cryicon_cryخیلی ها سینوویکس استفاده میکنن وراضی هستن ازجمله خود من که شرایط گرفتن داروهای خارجی هم دارم ولی لزومی نمیبینم دارومو عوض کنم من به دکترم اعتماد دارم وقتی ایشون میگن شکی توش نیست من قبول دارم به این فکر کنین که شاید کسی باحرف شما نسبت به داروش شک کنه وشرایط عوض کردنشم نداشته باشهangry2angry2angry2angry2ایمان داشتن به درمان یه قدم بزرگ برا درمانه Angry

تشکر فراوانicon_question
با خوندن پستت حس خوبی بهم دست داد موفق باشی دوست عزیزمagreement2
سلام در ابتدا باید بگم که من ابتدا جواب نظرسنجی را دادم و بعددر ادامه دیدم که منظور شما درباره سرنگ و درد و اینجور چیزا بود/دوما خیلی از کسانی که سینوکس تزریق میکنند از مابقی امپول ها اطلاعاتی ندارن مثلا خودمن 2سال مبتلا شدم و عین 2 سال سینوکس میزنم حالا از کجا بدونم این خوبه یا داروهای دیگه/ اما یه بعدی که سینوکس داره داروهای دیگه رو نمیدونم : اونم اینه که زمانی جواب میده که کاملا ریلکسی و مشکلی نداری اما به محض اینکه یه مشکل فکری یا عصبانیتی واست پیش میاد دوباره همون علائم هایی که روز اول حتی قبل تشخیص بیماری داشتی بروز میکنه و کم کمش چند روزی طول میکشه تا خوب شه/خواب اگه ما واقعا ادمای ریلکسی بودیم 80 درصد ابتلا شدن به بیماریمون کمتر میشد یا اصلا مبتلا نمیشدیم حالا باید یه فکری کنن که این مشکل حل شه مگه
 تشکر شده توسط : hessam , marjanr
اگه منظورتون بسته بندی سینووکس هست که باید بگم من از آب مقطراش ناراضی امangry...دوبار تو دستم شکستangry3.(جدیدا یه نقطه سر آب مقطرا مشخص شده...قبلا باید باهاش جنگ میکردی که بشکنه)..سرنگاشم جدیدا اصلا کیفیت نداره(از وقتی که سرسوزن با سرنگ تو یه بسته بندی رفته)اینقدر خشک و بددست شده....یا اصلا مواد خالی نمیشه، یا یهویی همش تو عضله خالی میشه که درد بدی میگیرهsad2....این سری میخوام سرنگ از داروخانه بگیرم با اون تزریق کنمangry3
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : آنا , marjanr , nilo0far
وقتی میپرسن از این دارو راضی هستین؟ منطور بسته بندی و شکل ظاهری باید باشه که من میگم نه!!!!! اصلا !! چون مجبورم استفاده میکنم . من قبلا آونکس میزدم برای من مثل اینه که یک عمر سوار لکسوس باشی بعد یکهو مجبور بشی ازین ببعد پراید سوار شی!!! خیلی فرق داره از زمین تا آسمان.
از نطر اثر دارو باید پزشک با ملاحظات کلینیکی و پارا کلینیکی وتوجه به آزمایشات نظر بده که واکنش بدن نسبت به دارو خوبه یا نه!
این که قرص سرماخوردگی نیست هرکسی بتونه اظهار نظر فنی بکنه
 تشکر شده توسط : 111reza , OMG!
من از همون اول سینووکس میزدم
اوایل بدن درد زیاد می گرفتم که با مسکن رفع میشد
الانم چند وقته بدن درد نمیگیرم
فقط بدنم عادت ورده به اینکه شب جمعه تزریق داشته باشم یکبار صبح جمعه رفتم که چه حالی شدم چشمام تار شده بود
برا همین همیشه سر موقع تزریق انجام میشه
 تشکر شده توسط : 111reza , nilo0far , OMG!
از نظر بسته بندی و سوزن من ناراضیم قبلاً سوزن تزریق باریکتر بود ولی الان بزرگتر شده و دردآور angry3 آب مقطرش هم از وقتی توی دستم شکست به قول معروف چشمم ترسیده دیگه حدالامکان سعی میکنم خودم سرش رو نشکنم مگه اینکه مجبور باشم confused2
یقین داشته باش روزی پروانه خواهیم شد ...
بگذار روزگار تا میتواند پیله کند ...
 تشکر شده توسط : OMG!

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...