امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بررسی بیماری ام اس در مستند با درد ها می رقصند
پشت این فیلم بازی ها جناب تهیه کننده محترم هست! مطمئن باشید هر قدرم که اعتراض کنید، پخش میشه! چون حداقل تهیه کننده نمیزاره! حالا کارگردان و بقیه عوامل به کنار!

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
فیلم سینمایی طلا ومس هم ظاهراً براساس زندگی یک بیمار ام اسی میباشد، البته من خودم ندیدم ولی خیلی دوست دارم بدونم ام اس را چگونه به تصویر کشیده اندHuhHuh
شخصيت منو با برخوردم اشتباه نگير!
شخصيت من چيزيه كه "من" هستم اما برخوردِ من بستگي به اين داره كه "تو" كي هستي...!
ناهيد جان با نظرت موافقم

اگه فكر ميكني شدنيه متن نامه رو تهيه كن عزيزم يا همه با كمك هم تهيه كنيم من مي تونم به دست مدير كل شبكه سه و مدير گروه اجتماعي شبكه دو و سه برسونمشwink2

كلا از همه دوستان تقاضا دارم اگه چيزي در اين خصوص به ذهنشون ميرسه آماده كنند كنار هم بزاريم شايد بتونيم كميك به شناسوندن ام اس بكنيم قبل از اين كه از ايني كه تو ديد مردم ميگذره بدتر نشده
با تشكر
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
آره یه نامه بنویسیم خیلی عالی میشه
دوست دارم وقتی که چشمات می بندی....با من به دردای این دنیا می خندی....
به فرض كه اين كارو كرديم مستند رو كه به خاطر نامه حالا 20 نفر كه تغيير نميدن
اما در كل نوشتنش بسيار خوبه. من نمي دونم دقت كرديد كه چقدر صدا و سيما مردمو از اين مريضي مي ترسونه و كارشناساش!! اكثريتو ول كردند چسبيدن به اقليتي كه يه مقدار مشكل دارند
شايد اين نامه نگرششونو عوض كنه يه مقدار البته در خوش بينانه ترين حالت
اما خوش به حال خودم در كل كه قيد تلويزيون و برنامه هاي مفرحشو كامل زدم
ممنون نازنین جون.

البته میدونم متاسفانه رسانه های دولتی توسط بیشتر مردم تحریم شدن .منم اصلا نه تلویزیون نگاه میکنم و نه روزنامه و مجله میخرم. اخبارم از اینترنت تا حدودی دنبال میکنم.ولی این مستند رو دیگه باید دید!
به نظرتون میشه یه مستند هم ما درست کنیم بگیم بهش اضافه کنید ؟! مستندی بی نام از آمار ام اسیهای مشغول تحصیل و موفق و ... که زندگی عادی خودشون رو دارن. wink2

میدونم الان میگین چه دل خجسته ای داری !:35:
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : nazaninn
اجازه بدید دیگران هر طور دوست دارند فکر کنند یا فیلم بسازند. البته ممکنه بعضی از بیماران از لحاظ روانی آسیب ببینند و من خیلی نگران این قضیه هستم. بیشتر کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند و در شرایطی هستند که نیاز به امید دارندconfused

امیدوارم داستانش پایان خوشی داشته باشهicon_cry
واقعا اينا شر نرسونن ما به خيرشون اميد نداريم
منم با حميد موافقم اگه قرار باشه فيلم بسازن درباره اونايي كه ام اس دارن ولي دارن مثل مردم عادي زندگي مي كنن فيلم بسازن نه اين كه فقط درباره ما مظلوم نمايي كنن
اه به خدا حالم از اينا بهم مي خوره
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
 تشکر شده توسط : elnaz

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مستند فصل دیگر ( مستند در خصوص زندگی بیماران ام اس ) fireboud 258 153,184 2023/01/04, 02:23 PM
آخرین ارسال: Nejat
  سیمافیلم بیماری ام‌اس را معرفی می‌کند hamdam 14 10,345 2017/02/26, 09:39 PM
آخرین ارسال: .nazanin
  فیلم چند شاخه گل مریم-زوجی که دارای بیماری ام اس هستند paeazan 8 7,724 2014/12/08, 11:55 AM
آخرین ارسال: paeazan
  فیلم تلویزیونی «گل‌بهار»با موضوع بیماری‌های خاص ahmad ebrahimi 128 80,760 2014/03/27, 06:43 PM
آخرین ارسال: reihane
  فيلم مستند - داستاني « موهبت » درباره ام اس در سنندج ساخته مي شود warrior 5 7,072 2013/10/07, 04:09 PM
آخرین ارسال: نازی ی
Video یک فیلم مستند در مورد ام.اس havaars 8 10,621 2013/04/01, 11:04 AM
آخرین ارسال: saeid
  مستند «صعود» درباره بیماران مبتلا به ام‌اس ساخته شد hamdam 0 2,470 2012/10/26, 03:21 PM
آخرین ارسال: hamdam
  مستند «زن در سایه ام.اس» در خانه هنرمندان havaars 76 46,571 2012/01/08, 10:32 AM
آخرین ارسال: hanie

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان