امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ام اس سنتر به ساری
سلام
امیدوارم حسابی خوب باشید

قبل از اطلاعیه یه چند خط خیلی صمیمی و دوستانه بنویسم :
برگزاری دیدار و سفر در این روزها واقعا انقدر سخته که صادقانه بگم این سفر کاملا شانسی و یهویی جور شد. فکر کنم هیچ کدوممون با هم فرق نداریم که نه دل و دماغ کار داریم و نه سوژه ای واسه شادی . ماشالا انقدر مشکلات زیاد شده که اصلا وقت نداریم به شادی فکر کنیم. فکر کنم کسانی که ام اس رو خیلی سخت و اتفاق بدی میدونن هم تو این روزا یادشون رفته ام اس دارن (چقدر دلم پر بود Smile (16) فکر کنم قطعی ۲ ساعته برق با کلی کاری که داشتم خیلی روم تاثیر گذاشته. کاش کمی اختلاس ها کمتر بشه که حداقل برق رو قطع نکنن!! )
سفری که تدارک دیده شده چون خیلی سریع رقم خورد و به نظرم فرصت مناسبی هست ، دیگه وقت نشد از ارگانی مثل بنیاد بیماران خاص کمک بگیریم که هزینه هامون کمتر بشه چون روند اداری داره و نامه نگاری ام اس سنتر به بنیاد و بنیاد به سازمان های دیگه و ... خلاصه کلام اینکه خیلی طول میکشید . به خاطر همین تصمیم گرفتیم سفرمون رو یکم جمع و جورتر اجرا کنیم که هزینه هم زیاد نشه و اکثریت بتونن شرکت کنن .

پس لطفا اگه دنبال یه سفر با کیفیت عالی هستید . بهترین هتل و رستوران و ... و با توجه به وقت کم برنامه دنبال این هستید که بریم جنگل، جاهای دیدنی، مجتمع های خرید و .... ادامه اطلاعیه رو مشاهده نکنید.
ولی اگه از روزمرگی ها و بدبختی های این روزهامون خسته شدید و میخواید دو روز رو خیلی صاف و ساده و صمیمی با هم باشیم ، درخدمتیم و قول میدیم از این لحاظ حسابی خوش بگذره و این دو روز به جز خوش گذرونی به هیچی فکر نکنیم.

[تصویر:  IMG_151_.jpg]

سفر به
ساری - فرح آباد

تاریخ سفر
۱۱ و ۱۲ مرداد ۱۳۹۷
ظرفیت محدود می باشد (۴۰ نفر)

زمان حرکت
رفت : پنجشنبه ، حدود ساعت ۷ صبح
برگشت و زمان رسیدن به تهران : جمعه، حدود ساعت ۲۲

وسیله نقلیه
با توجه به تعداد میدل باس یا اتوبوس توریستی

محل اسکان
مجتمع تفریحی فرح آیاد

خدمات تور :
یک وعده صبحانه، دو وعده ناهار، یک میان وعده، اقامت، بیمه مسافرتی

وسایل مورد نیاز
لوازم شخصی ، کارت شناسایی ، داروهای مورد نیاز ، دفترچه بیمه ، مقداري خوراکي و مواد غذايي ، وجه نقد ، پتو مسافرتی
امکان استفاده از طرح سالم سازی دریا فراهم هست ، عزیزانی که تمایل به استفاده دارند حوله و مایو همراه داشته باشند.

برنامه سفر
روز اول : حرکت حدود ساعت ۷ صبح از تهران، صرف ناهار در ساعت ۱۳، اقامت در مجتمع تفریحی در ساعت ۱۵، استفاده از طرح سالم سازی دریا در ساعت ۱۸
روز دوم : صرف صبحانه، بازدید از محوطه مجتمع، کسانی که تمایل دارند میتونن جت اسکی یا قایق سواری کنند، مابقی وقت رو دور هم میگذرونیم، صرف ناهار، بازگشت به تهران

هزینه سفر
مبلغ : ۱۵۰,۰۰۰ تومان

به دلیل به حد نصاب نرسیدن شرکت کنندگان،‌ سفر کنسل شد

** در صورتی که همراه دارید از طریق پیغام خصوصی هماهنگ کنید.
** اتاق ها ۴ نفره ولی دارای دو تخت می‌باشد و به ناچار ۲ نفر از عزیزان می‌بایست از پتو استفاده کنند (البته اگه بزاریم بخوابید smiling)
** وعده شام، برعهده مسافر می باشد.
** زمان حرکت و بازگشت به دلیل رفاه حال دوستانی که از شهرهای دیگر به تهران میان حدالمقدور مناسب در نظر گرفته شده .
** دوستانی که در مسیر و در شهرهای بین راهی سکونت دارن برای راحتی میتونن بعد از تایید و در ساعت مشخص، در بین راه به گروه بپیوندند.
** ساعت دقیق حرکت و محل آن از طریق اس ام اس و پیغام خصوصی، چند روز قبل از سفر برای شرکت کنندگان ارسال خواهد شد
** پايان مهلت ثبت نام روز شنبه ۳۰ تیر مي باشد (مجدد تاکید میکنیم که ظرفیت شدیدا محدود هست)
** در صورت به حد نصاب نرسیدن ظرفیت، سفر لغو و کلیه واریزها عودت داده خواهد شد.

قوانین :
* حمل و استفاده از مواد و تجهیزات ممنوعه که در قانون جرم شمرده می‌شود در سفرهای ام اس سنتر اکیدا ممنوع است.
* همراه داشتن وسایل خطرناک برای سلامتی خود و دیگران در طول سفر اکیدا ممنوع می‌باشد.
* به منظور احترام به حقوق همسفران، مصرف مواد مخدر در اماکن عمومی مجاز نیست.
* گرفتن عکس دست جمعی فقط توسط سرپرستان گروه مجاز هست و بعد از سفر برای تمامی شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.
* در سفرها، ام اس سنتر تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد.
* در طول سفر به صحبت های سرپرستان گروه توجه کنید و وقت شناس باشید.

شرایط کنسلی
از ۳۰ الی ۱۱ روز قبل از سفر ۱۰% هزینه کل سفر
از ۱۰ الی ۷ روز قبل از سفر ۲۰% هزینه کل سفر
از ۶ الی ۴ روز قبل از سفر ۴۰% هزینه کل سفر
از ۳ الی ۱ روز قبل از سفر ۶۰% هزینه کل سفر
از ۲۴ ساعت قبل از سفر ۸۰% هزینه کل سفر

امکان تغییر نام با کسر ۳۰٪ از مبلغ سفر، مقدور می‌باشد

لازم است مجددا یاداور بشم که ظرفیت سفر ۴۰ نفر هست که تعداد ثبت نام شده ها از طریق شمارشگر نظرسنجی قابل مشاهده می باشد .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : atkh , siamak.m.h , glassheart , hadisss , coffeedot , elham 66 , Rezvan.A , hourieh , Mehdi Marjani , Maryam95 , SSA , kaveh_plus , امیرپوریا , m.p , baharan , alirzl , Ermia
سفر icon_biggrin
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : glassheart , hamid , hadisss , elham 66
شايد سؤالم بي مورد باشه ولي ميپرسم
من دوست دارم بيام سفر ولي چون يه مقدار ار نظر جسماني مشكل دارم يعني زياد خوب نمي تونم راه برم
وكلا خودمو تو خونه حبس كردم (چون دوست ندارم برم بيرون وزمين بخورم يا تلو تلو بزنم)
ثبت نام نكردم rolleyes
ايا سفري ديگر براي گروه در اينده هست؟
انگه كه توانستم بشد دانستم نشد
                               چون كه دانستم بشد توانستم نشد
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , hadisss , Maryam95 , kaveh_plus , RAMTIN
امیدوارم بهتون خوش بگذرهicon_biggrin
هرگز کوتاه نخواهم آمد حتی اگر سقف آسمان از قامتم کوتاهتر شود !
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , hadisss
(2018/07/17, 08:21 PM)hourieh نوشته است: شايد سؤالم بي مورد باشه ولي ميپرسم
من دوست دارم بيام سفر ولي چون يه مقدار ار نظر جسماني مشكل دارم يعني زياد خوب نمي تونم راه برم
وكلا خودمو تو خونه حبس كردم (چون دوست ندارم برم بيرون وزمين بخورم يا تلو تلو بزنم)
ثبت نام نكردم rolleyes
ايا سفري ديگر براي گروه در اينده هست؟

حوریه این چه کاریه خب .
اتفاقا این سفر که پیاده رویمون خیلی کمه و ۱۰۰٪ تفریحی و خوش گذرونی هست (نمیدونم چه جمله ای باید مینوشتم . منظورم اینه که مثلا جنگل نمیریم . مجتمع تجاری نمیریم و کلا داستان هایی که قرار باشه راه بریم به جز راه رفتن تا لب ساحل که حدود ۵ دقه هست ، نداریم ) باید بیای دیگه
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , hadisss , hourieh , kaveh_plus , coffeedot
آقا یه جوری رفتار میکنید که آدم نمیدونه چیکار کنه confused
تا الان از کسانی که تماس تلفنی داشتند، بین ۱۵ تا ۲۰ نفرتون آخر حرف زدن گفتید که وای خوب شد زنگ زدم ، بدوام ثبت نام کنم تا مهلت تموم نشده .
حتی ۱ نفر هم از این ۱۵ - ۲۰ نفر ثبت نام نکردن

الان نمیدونم داستان چیه !
در انتظار کنسل شدن سفر باشیم !!
یا در انتظار اینکه در عرض ۱ ساعت ظرفیت تکمیل شه و چند نفر نتونن ثبت نام کنن !!
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : hadisss , elham 66 , siamak.m.h , kaveh_plus , Maryam95 , silent
سلام اگر گرم نبود من میومدم
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , hamid , elham 66 , silent , hadisss
من خودم هفته دیگه انشاالله میرم ساری خونه داداشمagreement2
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : siamak.m.h , hamid , elham 66 , hadisss
یک قدم تا کنسل شدن سفر
مهلت ثبت نام تا پایان شنبه ۳۰ تیر
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : elham 66 , silent , kaveh_plus , siamak.m.h
متاسفانه هوا خیلی گرمه و شرجی بودن هم اذیت کنندس
وگرنه منم خیلی به سفر احتیاج داشتم و دوست داشتم بیام
البته
راضی به کنسل شدنش نیستم و انشالله خیلی خیلی بهتون خوش بگذره
و اگه عمری باشه سفرهای بعدی icon_questionicon_questionicon_questionicon_question

تشکر شده توسط : siamak.m.h , hadisss , hamid , kaveh_plus

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,645 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,073 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,462 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,762 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,685 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,107 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,701 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 7,819 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,680 2018/12/20, 09:28 PM
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 14,536 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان