•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای انتخاب و یا تغییر داروی ام اس
من هم آونکس می زدم ولی از وقتی که بتافرون می زنم حال و روزم خیلی بهتر از قبل شده ولی سختیش همون یه روز در میونشه
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
 تشکر شده توسط : TootFarangi
من تجربه ای در ارتباط با تزریق ندارم که کمکت کنم ولی می تونم بگم که ماده اولیه همه داروهایی که اسم بردی یکی هستند (اینترفرون بتا) فقط بتافرون اندکی تفاوت می کنه که خیلی مهم نیست.
کیفیت داروی ایرانی و خارجی هم با هم فرق ندارد. فقط بسته بندی داروهای خارجی بهتر و قیمتشون بدلیل اینکه حمایت دولتی و بیمه بعضا شامل اونها نمیشه بیشتر است.
در نهایت امیدوارم که بزودی بشنویم که دارویی دیگه مصرف نمی کنی و بهبودیت حاصل شده.
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
من اصلا نمي خوام داروي سينووكس رو رد كنم چون خيلي از دوستان دارن استفاده مي كنند ولي آقاي صفري به نظر شما واقعا كيفيت داروي ايراني و خارجي در يه حد؟ فقط داروي خارجي بسته بندي بهتري داره؟ از لحاظ كيفيت با داروي ايراني فرقي نداره؟
پس چرا هر دكتري مي ري ( ام اس رو كار ندارم كلا دارن مي گم) توصيه مي كنن اگه داروي خارجي رو پيدا كردين مصرف كنين بهتره.
بي خيال حرفايي كه تو دلم جا مونده
فردا معلوم میشه آخرش بهم چی میخواد بده دکترم نظرش رو سینووکس هستش ولی تو کیمسیون پزشکی برام بتافرون رو نوشتن البته اون زیاد مهم نبود و بقیه هم نظرشون رو آوونکس یود که خوب گرونه ...
اصلا دوست دارم فردا که رفتم بگه خوب شدی نیازی دیگه به دارو نیست ...
در مورد کیفیت هم خارجی ها بهتره ، البته در بعضی موارد فقط .
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2010/07/27, 03:30 PM)sara نوشته است: من اصلا نمي خوام داروي سينووكس رو رد كنم چون خيلي از دوستان دارن استفاده مي كنند ولي آقاي صفري به نظر شما واقعا كيفيت داروي ايراني و خارجي در يه حد؟ فقط داروي خارجي بسته بندي بهتري داره؟ از لحاظ كيفيت با داروي ايراني فرقي نداره؟
پس چرا هر دكتري مي ري ( ام اس رو كار ندارم كلا دارن مي گم) توصيه مي كنن اگه داروي خارجي رو پيدا كردين مصرف كنين بهتره.

من معتقدم در این مورد خاص خارجیش با ایرانیش فرقی نمی کنه و خیلی دوست دارم که به این اعتقاد برسم که ما هر چی تو کشورمون تولید میکنیم مثل نمونه خارجیش باشه. حالا میخواد دارو باشه یا ماشین یا هر جیه دیگه..
ولی همین الانش ما چیزهای داریم که به صدتا خارجیش میارزه...دوستایی مثل دوستای ام اس سنترicon_question
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : TootFarangi , omidvar
امروز هم رفتم دکتر و باز هم من رو بلا تکلیف گذاشت ... rolleyes
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
میلو جان اگه تو تهران نیستی پس دوستان عضو انجمن رو که در شهر تون هستن پیدا کن و با کمک اونا یه دکتر خوب و با تجربه پیدا کن و پیش اون برو . دکتری که به تشخیص خودش یه داروی مناسب برات تجویز کنه نه این که تجویز رو به تو واگذار کنه.
اگر هم هنوز تشخیص بیماری نداده و مشکوک به ام اس باشی خوب حق دارن بیشتر بررسی کنن. کاری که لازمه حتما انجام بدی حفظ خونسردی و آرامشه.به هر طریق که میتونی باید باید باید این کار رو بکنی.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2010/07/24, 06:11 PM)sara نوشته است: ميلو جان مطمئني سينووكس هفته اي دوبار؟ از بچه هايي كه سينووكس مي زنن بپرس فكر نمي كنم اين طوري باشه ها اونا هفته اي يه بار تزريق رو انجام مي دن؟
اما درمورد هزينه آوونكس . عزيزم اگه شما بيمه تكميلي داشته باشي مي توني از داروخانه فاكتور بگيري بعد اداره بيمه هزينه دارو رو بهت پرداخت مي كنه يعني شما به طور كامل 250تومن رو به داروخانه مي دي بعد فاكتورش رو به اداره بيمه تحويل مي دي پول رو مي گيري. من خودم تازه اين موضوع رو فهميدم . حالا اگه بيمه تكميلي داري حتما قبل از انتخاب آمپول با اداره بيمه صحبت كن بعد تصميم بگير.

-ساراجان میشه بگی اسم بیمه تکمیلیت چیه؟آخه بیمه تکمیلی من، آتیه سازان حافظ، پول این دارو رو تقبل نمیکنه ومن 3ساله که دارم ماهی250هزارتومن پول دارو میدم
زندگی مثل یک نقاشی است بااین تفاوت که در آن از پاک کن خبری نیست.
یعنی چی تقبل نمی کنه . برو بهشون بگو می رم تهران خیابون بهار بیمه مرکزی ازتون شکایت می کنم قول بهت می دم هم تقبل می کنن هم اون پولهائی که تا حالا بهت ندادن رو باید پس بدن . از بیمه مرکزی مثل سگ می ترسن
چو بید بر سر ایمان خویش میلرزم ... که دل به دست کمان ابروئیست کافر کیش
(2010/07/29, 01:09 AM)mojtaba2iran نوشته است: یعنی چی تقبل نمی کنه . برو بهشون بگو می رم تهران خیابون بهار بیمه مرکزی ازتون شکایت می کنم قول بهت می دم هم تقبل می کنن هم اون پولهائی که تا حالا بهت ندادن رو باید پس بدن . از بیمه مرکزی مثل سگ می ترسن

ازکجا انقدر مطمئنی؟اسم بیمه تو چیه؟من هرجارفتم تحقیق کردم همه گفتن فقط بیمه دانا پول این دارو رو میده.
زندگی مثل یک نقاشی است بااین تفاوت که در آن از پاک کن خبری نیست.

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 18
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس را برای طرف مقابل (برای ازدواج) چگونه مطرح کنم ؟ AIDA 151 92,727 2022/11/05, 09:37 PM
آخرین ارسال: powerful
  انتخاب پزشک مغز و اعصاب ؛ آزمايشگاه و مراکز درمانی khatoon25 49 38,910 2020/05/08, 03:36 PM
آخرین ارسال: Tanhafatima
  داروی اکرووس Ocrevus ارزو ش 3 3,520 2019/12/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,266 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  آزمایش بعد از اولین دوره داروی زادیوا paaarrr1991 5 2,833 2019/04/16, 07:49 AM
آخرین ارسال: سالومه
  ام اس را برای خانواده همسر آینده کی و چطور مطرح کنم؟! siamak.m.h 59 19,796 2018/08/31, 09:45 AM
آخرین ارسال: siamak.m.h
  تغییر بیمه زهرا59 16 8,465 2018/02/01, 11:10 PM
آخرین ارسال: glassheart
  شهربازی و بازی های هیجانی برای ام اس بده؟ نگین م 29 17,698 2017/05/24, 11:59 PM
آخرین ارسال: سها
  آیا داروهایم داروی ام اس است؟ danynazary 4 3,256 2017/01/06, 03:06 AM
آخرین ارسال: glassheart
  سفربا ام اس و داروی تزریقی marmar 94 53,625 2016/07/26, 01:34 AM
آخرین ارسال: rezap

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان