امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اهداف سايت
سلام
ببینید ، راستش چند وقتی هست این سایت بیشتر به جای اینکه اطراف ام اس و مسائل اون بگرده داره بخش سرگرمی اون پر میشه از تاپیک های قبلی و بعدی و ...
نمی گم بده ولی دیگه زیادی داره میره جلو .
من اینهمه تلاش کردم روزنامه پرفروش شهر و بلکه کشور رو خبر کردم حالا اومدن مصاحبه ای انجام دادن و کلی ذوق و شوق نتیجه تلاشم رو آوردم اینجا ولی غیر از چند نفر استقبالی نشد.

یکمی دارم دل سرد میشم از این انجمن و هدف هاش ، مثل خیلی های دیگه که رفتن و سالی یک بار میان و فقط میرن تو تاپیک تولدت مبارک تنکیو می زنن واسه اونا که تولدش رو بهش تبریک گفتن یک موقع می بینید منم رفتم.

واقعا یعنی اصلا واسه هیچ کدوم از مدیران و مسئولان سایت مهم نبود تلاش من. confused

شایدم واسه تون مسخره بوده نمی دونم. ولی حداقل می تونستید انتقاد خودتون را بگید تا ببینم چطور میشه واسه مناسبت های بعدی بهتر تلاش کنم ؟؟؟؟؟؟

اینجا با اینکه روی سر درش ( همون بنر سایت ) نوشتین انجمن تخصصی ام اس ولی داره روز به روز میره به سمت انجمن تخصصی سرگرمی confused2

راستش گشتم دنبال مطلبی و دیدم هزار تا تاپیک هست فقط در مورد سردی / گرمی که باز یک سری دوستان میان و همش مطالب دیگه ای می گن اینو بخوریم ؟ اونو بخوریم ؟
یا مثلا نحوه تزریق و عوارض بعد از اونها تو چند تا تاپیک در موردش صحبت شده !
یا مثلا خیلی از تاپیک هایی هست در مورد نظریه دکتر زامبونی و ...

شما می خواهید نظر جامعه را عوض کنید یا نه ؟
درسته که این اخبار در مورد روش های درمانی و ... خوبه ولی کاش لااقل یکمی هم تو فکر نظر مردم بودید sad2
من وقتی رفتم روزنامه به آقای X گفتم من همونم که همش تلفن می زدم در مورد ام اس از بالا تا پایین نیگاهی کرد بعد هم گفت بشین تا ببینم چی می گی!!!!!

خدا وکیلی دلم خیلی گرفت که چرا هیچ کدوم از شما مدیر جان ها حداقل تو پیام خصوصی دعوام نکردین اگر کارم خوب نبوده Huh

خیلی خیلی بی ارزش بود کارم واسه ی همه ی دوستان چون واقعا دلم خوش بود یک قدمی برداشتم واسه بهبود افکار جامعه.
دنبالش نمی رم ، اگرم برم دیگه اینجا نمیام اعلام کنم به به چه چه فلان کارو کردم.

بشینن دوستان تاپیک قبلی و بعدی بسازن و داری و نداری و نظرت چیه فلان کنیم ؟ و می خواهی سفر کنی به فضا ؟ دلت چی می خواد ؟ ...

آخه اینجا این جور تاپیک ها بیشتر طرفدار داره تا ما بقی شون rolleyes
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : Prime , earth , baran1390 , fireboud , paeeze , nahid , سـاناز
شاید توقع من زیاده، ولی فکر می کنم به خاطر داشتن ام اس حقمه، که اگه نه با سرچ، بلکه به دعوت سر از جایی در میارم، (درمورد من اینطوری بود. وگرنه الان دقیق یادم نیست، یا حمید، یا مجید، یه جا خبر از قرار گرفتن ام اس سنتر به عنوان گزینه دوم در سرچ گوگل داده بود) دوست دارم وقتی یه نفر دیگه هم سر از این سایت در میاره فکر نکنه اعضایی که اغلب به این بیماری دچار هستند یه تعداد آدمهایی هستند که رو اوردند به یه سری مطالب که بسیار پوچ و بی اهمیت هستش و پیش خودش بگه اینکه می گن بچه های ام اس یه سری آدمهای ممتاز هستند اینها هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (برام مهمه) اینا که بیشترین فکر و ذکرشون مواردیه که تو تاپیکهای اخیر دیده می شه. شما مسئول هستید در مورد کسانی که ام اس دارند و خواسته یا ناخواسته سر از اینجا در میارن. بیایین آزارشون ندیم. اتفاقن حرف مائده رو من هم اون اوایل زده بودم که مگه در مورد ام اس چقدر مطلب هست که بشه گذاشت؟ این درست اما فکر کنم تاپیکهای سرگرمی به اندازه کافی وجود داشت (خیلی هم دوست داشتنی بودند در عین اینکه خیلی وزین و درخور و شان خیلی ها بود مثلن نوشته های زیبا و خواندنی زمانی که من سر از این سایت در آوردم دومین تاپیک بود) فکر نکنم لزومی به ایجاد هر روزه این قبیل تاپیک ها باشه. هدف اگه جذب کاربر هست، یا یافتن جفت عشقی، یا یکی رو الکی بردن بالا و یکی رو الکی سرکوب کردن هست به ما هم گفته بشه خوبه. بر کسی پوشیده نیست که نسل جوان بسیار دانا و تیز هستند به طور حتم دوستای جوون من چند صباح دیگه وقتی گذر ایام و تجربه هم به معلوماتشون اضافه بشه و سرد و گرم روزگار رو بچشند، بسیار فراتر از منِ نوعی خواهند بود. اینکه شما خیلی زِبر و زرنگ جوابهای آتشین در مورد بعضی دوستان دارید خیلی خوبه ولی یه چیزهایی هست که جز در گذر ایام در هیچ کتاب و کلاس آموزشی جا داده نشده. بیایید یه کم دوستانه تر و مهربان تر به جای اینکه اگه کسی دل آزرده شد از یه سری رفتارهای سلیقه ای به جای دادن جوابهای دندان شکن، به جای اینکه بندازیمش تو یه ورطه که به گند کشیده بشه روح و روانش کمکش کنیم که با ما باشه. البته اینا همه وقتی کاربرد داره که اینجا یه سایت متعلق به همه اونایی که ام اس دارند باشه نه یه صفحه خانگی بعضی ها جایگاهی دارند و بعضی ها ندارند. به نظرم بد نیست که این اهداف سایت به عنوان یه مورد مهم جز موارد اعلانات اون بالا نوشته بشه که هرکی اومد بدونه که کجا اومده.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : paeeze , nahid
اول سلام کنم
مرسی از انتقادادتون و مرسی به خاظر گوشزد کردن اهداف
اول یه عذر خواهی خیلی بزرگ به میلو عزیز کنم که اصلا در جریان کارهاش نیستم و ازش میخوام بهم لینک اون تاپیک رو بده .
بهونمم اینه که ( شایدم بدونید ) به دلیل اسباب کشی و نداشتن اینترنت دو سه هفته ای یا نتونستم به سایت سر بزنم یا سر زدنم در حد رسیدگی به کارها بود .

حرفتون رو قبول دارم . داریم با تخصصی بودنمون یه فاصله ای میگیریم ولی باور کنید تا کمک شما نباشه ما موفق نمیشیم .
دوست دارم فعالیت ناظرینمون رو براتون بزارم تا ببینید در روز شاید نزدیک به 50 تا فعالیت انجام میدن ولی بازم کافی نیست .

بیاید شماهم به ما کمک کنید .
به نظرتون کافی نیست زدن تاپیک های سرگرمی امثال ( نفر قبلیت اواتارش چیه ؟ پایینی چه شکلیه ؟ )
یادمه یه زمانی همه دوستان دنبال این بودن که نقاط مشترکمون رو پیدا کنن .
دنبال معرفی ام اس بودن .
ولی الان خیلی به سمت سرگرمی رفتیم .

البته همون طور که همتون هم گفتید سرگرمی لازمه و تو قانون سایت هم داریم که یه مکانی برای سرگرمی داشته باشیم .
ولی سرگرمی رو زیاد لوس نکنیم .

ما منتظر یاری شما هستیم . بدونید که همه مسئولین سایت کسی هستن مثل خود شما . پس نباید انتظار داشته باشیم 24 ساعته تو سایت باشن و به مسائل رسیدگی کنن تازه مراقب باشن با اخطار دادن به یه نفر اون شخص ناراحت نشه و خدایی نکرده مشکلی براش پیش نیاد . پس شمام بشید یکی از ما
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : arezoo_azizi , najva , TootFarangi , earth , baran1390 , نازلی , paeeze , Sina , nahid , سـاناز , Majid
سلام خدمت تمامي فرشته هاي گل ام اسيAngel
اميدوارم حال تك تكتون خوب و خوش باشه...سبز سبز

ببخشيد در اين تاپيك احوال پرسي كردم...چون متاسفانه به علت هاي مختلفي نشد ...كه پيام بذارم...مرتب هرروز اومدم ...اما شايد يكي از دلايلي كه ننوشتم همين صحبت اقا حميد باشه...

به عنوان يك عضو كوچيك و شايد قديمي سايت ...پيشنهادي دارم...

از ابتدا دو بخش باشه...

سرگرمي يا متفرقه....و ام اس...يعني اخرين ارسال ها هم در ابتدا به صورت دو بخش ارائه بشه...بعد از اين كه وارد هر بخش شدن...اخرين پست ها نمايش داده ميشود ...

دوستان هم از ابتدا كه قصد پست گذاشتن دارن...با دو گزينه انتخابي مواجه بشن...ارائه پست به بخش سر گرمي يا ام اس

حالا تصميم با شما عزيزان...

هميشه بهاري باشيد

به امید سلامتی تک تک شما فرشته های ناز ام اسی ،با بهترین و سبزترین آرزوها

همیشه بهاری باشید

خدا نگهدارAngel

تشکر شده توسط : najva , hamid , TootFarangi , earth , نازلی , nahid , سـاناز , Majid
(2011/11/29, 06:56 PM)hamid نوشته است: اول سلام کنم
مرسی از انتقادادتون و مرسی به خاظر گوشزد کردن اهداف
اول یه عذر خواهی خیلی بزرگ به میلو عزیز کنم که اصلا در جریان کارهاش نیستم و ازش میخوام بهم لینک اون تاپیک رو بده .
بهونمم اینه که ( شایدم بدونید ) به دلیل اسباب کشی و نداشتن اینترنت دو سه هفته ای یا نتونستم به سایت سر بزنم یا سر زدنم در حد رسیدگی به کارها بود .

حرفتون رو قبول دارم . داریم با تخصصی بودنمون یه فاصله ای میگیریم ولی باور کنید تا کمک شما نباشه ما موفق نمیشیم .
دوست دارم فعالیت ناظرینمون رو براتون بزارم تا ببینید در روز شاید نزدیک به 50 تا فعالیت انجام میدن ولی بازم کافی نیست .

بیاید شماهم به ما کمک کنید .
به نظرتون کافی نیست زدن تاپیک های سرگرمی امثال ( نفر قبلیت اواتارش چیه ؟ پایینی چه شکلیه ؟ )
یادمه یه زمانی همه دوستان دنبال این بودن که نقاط مشترکمون رو پیدا کنن .
دنبال معرفی ام اس بودن .
ولی الان خیلی به سمت سرگرمی رفتیم .

البته همون طور که همتون هم گفتید سرگرمی لازمه و تو قانون سایت هم داریم که یه مکانی برای سرگرمی داشته باشیم .
ولی سرگرمی رو زیاد لوس نکنیم .

ما منتظر یاری شما هستیم . بدونید که همه مسئولین سایت کسی هستن مثل خود شما . پس نباید انتظار داشته باشیم 24 ساعته تو سایت باشن و به مسائل رسیدگی کنن تازه مراقب باشن با اخطار دادن به یه نفر اون شخص ناراحت نشه و خدایی نکرده مشکلی براش پیش نیاد . پس شمام بشید یکی از ما

سلام
خوب اول که خواهش می کنم ، متوجه شدم به دلیل نداشتن اینترنت کم میایید سایت ، خدا وکیلی بیشتر از هر کسی واسه سایت زحمت کشیدین.
اینم لینک

ولی بگم من نخواستم از من تشکر کنید. فقط مشکلاتش رو واسم بگید تا بتونم بعدش بهتر کار کنم.
خیلی انتظار داشتم حداقل نقاط ضعف کارم رو برام بگید. انجمن که می رم دوستان اونجا به خیال خودشون روزنامه خودش با خبر شده آمده و کلی به من فخر می فروشن confused اینجا هم که آمدم نتیجه کارم رو نوشتم غیر از 5 نفر که آمدن گفتن ما هم اینطوریم باقیه فقط تنکیو زدن آخه چه فایده ؟؟؟؟؟؟؟

من اگر دنبال تشکر بودم تو همون انجمن جار میزدم که من خبرنگار فرستادم اونجا ازم تشکر کنن بهتر بود که !!!!!!!!!!

آخه قصد من همش اینه بگم ام اس اینه نه اون که شما ( مردم عام ) تصور می کنید.
 تشکر شده توسط : earth , arezoo_azizi , نازلی , hamid , nahid
میلو جان ما به وجود شما دوستان عزیز افتخار میکنیم خیلی........اما عزیزم توان آدمها.. کلی.. چه مبتلا چه غیر مبتلا به هر چیزی متفاوته........من تقریبا دو سال پیش که عضو انجمن شدم یه بار بیشتر نرفتم....به هر حال روحیه آدمها متفاوته.........من 3 سال با حمله های ام اس مبارزه میکردم...چون می ترسیدم اگه بگن مریض شدی حالا به هر چیزی تو فکرم می اومد...مخصوصا ام اس خیلی حساسیت داشتم چون دوروبرم مبتلا به ام اس زیاد بود که نوع ام اسشون هم با هم فرق میکرد ولی ذهن من فرقی براش نداشت.........همش ترس از ناتوان شدن واین که آیندم چی میشه؟ولی خود من بعد از خوب شدنم تا یه حمله دیگه یادم میره وای به حال بقبه...........یه چیزی از خودت یاد گرفتم زیاد منفی فک نکنیم واز همه کسانی که تلاش میکنند ما رو دور هم جمع کنن وبهمون روحیه میدن با این دوره از زندگی که فقط همه به پول فکر میکنند...تشکر کنیم وامیدوارم تو هم همیشه موفق باشی...........
 تشکر شده توسط : TootFarangi , Sina , hamid , nahid , نازلی
معلومه که ما به بعضی از تاپیکها که سربسته و سرباز بهش اشاره ای شد علاقه ای نداریم ولی رومون نمیشه بگیم میترسیم بعضی از دوستان بهشون بربخوره !
خوب این که اسمش انجمن تخصصی ام اسه نه انجمن روزمرگی ، درسته یا نه ؟
بعضی از دوستان مثل علیرضا به لازم بودن سرگرمی اشاره کردن ، منم که این رو گفتم ، سعیده و نجوا وسارا و میلو و... هم گفتن ، ما اون بخش از سرگرمی های پوچ و تکراری رو که به اندازه بی نهایت میشه براش عنوان پیدا کرد رو میگیم.میلو و حمید که یه جوری اشاره کردن. فکر میکنین این موضوعات تموم شدنیه ؟ به اندازه تمام کلمات و اشیا موضوع هست ! میخواین بعدیاشم من بسازم دیگه خیالتون راحت شه ؟

معلومه باید 4 تا ناظر سرگرمی داشته باشیم که با کار زیاد بازم به گرد این تاپیک زنندگان نرسن !
آخه مگه اجباره که موضوع الکی بسازیم ،بعد 4 نفر بیان درستش کنن ؟ خوب از اول اجازه ندین همچین موضوعاتی رو ، نمیشه ؟ میترسین بچه ها بدشون بیاد ؟!
به بعضی تاپیکها سربزنید میبینید که فقط با چند نفر داره می چرخه.
من به عنوان یه کاربر سعی میکنم کاری نکنم که زحمت مسئولان و ناظران سایت رو زیادتر کنم.
حالا به نظرتون اول بذاریم هر چی میشه بشه بعد درستش کنیم بهتره ، یا از اول نذاریم خراب شه ؟
باید دید جذب کاربر به هر قیمت مهمه یا بالا رفتن کیفیت سایت ؟

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : نازلی , سـاناز , مـه ســـا , TootFarangi , najva
بالا آمدن تاپیک ...
 تشکر شده توسط : بی تـــا
دوستان عریرم ما باید با گذاشتن مطالب پربار به افرادی که از بیرون به سایت مراجعه میکنند نشان دهیم که اعضای سایت افرادی سطحی و بازیگوش (باعرض معذرت ashamed0006.gif) نیستند و خود همین موضوع باعث شناسائی سطح فکر بیماران و در نهایت بیماری ما میشود.
فکر میکنم خود این موضوع از ارزش زیادی برخوردار باشد : طرز فکروسطح فکر!!
به نظر من این زیاد مهم نیست که مردم فکر کنند که ما با مبتلا شدن به ام اس معلول میشویم یا نه بلکه این مهمه که در مورد شخصیت و افکار ما چه فکری میکنند.
مهم این نیست که در کجای این دنیا ایستاده ایم
مهم اینست که در چه راستائی گام برمیداریم.
سعیده جان فکر کنم قبول داشته باشی که منو اعضای مدیریتی سایت تجرمون حداقل رو این مورد نمره قبولی رو میگیره
همیشه سعی شده حد تعادل رو رعایت کنیم و فکر میکنم تا حدودی هم موفق بودیم
شما یه بعد قضیه رو میبینید و ما هر دو بعد قضیه رو

الان شما اومدید به سرگرمی شدن سایت اعتراض میکنی ولی داشتیم نفراتی رو که به خشک بودن سایت اعتراض کردن
اعتراض هر دو طرف وارده ولی چاره چیه ؟
چاره کاریه که داره انجام میشه یعنی بهترین راه در شرایط کنونی اینه .
الان خبر راجع به ام اس کمه خوب به طبع سایت بیشتر میره طرف سرگرمی و در کنارش به سوالات کاربرها جواب داده میشه
ولی وقتی مطالب زیاده مثل زمانی که نظریه زامبونی ارائه شده بود یه مدت سایت فقط تخصصی شده بود و مطالب سرگرمی انگشت شمار بودن

اینیم که شما میگید جذب کاربر به هر قیمتی رو قبول ندارم حتی 1%
الان کاربرهای جدیدی که وارد سایت میشن صرفا به خاطر مطالب تخصصیمون هست حتی مطالب متفرقه مون رو هم نمیبینن

حالا شما میگی سرگرمی نه !
منم میگم مطلب تخصصی نیست فعلا
پیشنهاد بده ! بیایم بشینیم دوباره ام اس رو از اول تجزیه تحلیل کنیم ؟ سایت رو ببندیم بریم 10-15 روز دیگه بیایم ؟ بیایم فقط تو گفت و گو اعضا باشیم ؟
من میگم باید اجازه بدیم که ناظرین عزیزمون کارشون رو انجام بدن و در کنارش کمکشون کنیم
سوالی تو ذهنمون راجع به ام اس هست بیایم سوال کنیم که هم سواله بررسی بشه و هم شاید یه سوژه مناسب گفت و گو برای سایت پیدا بشه

در اخر بازهم میگم که اعتراضتو قبول دارم و داریم تلاش میکنیم که این مشکلات کمرنگ تره بشه البته با یاری شما
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : Saina , i3aran , نازلی , فرناز , TootFarangi , سـاناز , arezoo_azizi

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درج آدرس سايت انجمن استانها parisa2011 3 3,304 2013/01/23, 12:32 PM
آخرین ارسال: Pooya.N
  نظر سنجي فعاليت سايت تاكنون hamid 40 20,228 2012/06/18, 10:31 PM
آخرین ارسال: okhtapus

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان