•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ام اس سنتر به انزلی و ماسوله
یعنی میشه یه روز سفر یا دیدار بتونم بیام confusedconfused

خوش بگذره icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : yas8866 , پریا حقیقت پور , kaveh_plus , یاسی
(2017/10/30, 08:41 PM)lady.dqn نوشته است: کسی از اصفهان نمیره من باهاش برم؟؟ confused2icon_cryConfusedsad2rolleyes

من هستم اما نميدونم بيام يا نه؟؟
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , kaveh_plus , یاسی
از چندین دقیقه پیش ثبت نام سفرمون خیلی خیلی رسمی شروع شد
قبلش یه استرسی داشتم که نکه کنسل شه و تبلیغ کنیم و مجبور شیم بگیم بچه هاااا کنسل شددددد Smile (16)

هم اکنون به اطلاعتون میرسانم که چهت ثبت نام بشتابید که ظرفیت در عین زیاد بودن ، شدیدا کمه
آقا پشت در نمونی باز بگی ، اطلاع رسانی نشداااااااا

در این سفر قطعا اونایی که سفر های قبلی رو اومدن ، به بقیه اطلاع میدن و یا خدااااااااا confused
آقا من شب خوابم میادا
با سیب زمینی ذغالی ، ساعت ۴ صبح نیایید جلو در اتاقم Dash2Dash2Dash2
آخی هیچ وقت قیافه احیا یادم نمیره laughing3laughing3laughing3laughing3

ساعت ۴ صبح رفتم جلو در اتاقش بیدارش کردم بهش سیب زمینی ذغالی دادم گفتم اگه نخوری ، نمیرم همین جوری وایمیسم در میزنم laughing3laughing3laughing3
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hadisss , yas8866 , atkh , پریا حقیقت پور , glassheart , kaveh_plus , یاسی
سلاام من اگه با همسرم بیام باید همون ۱۵۰ رو واریز كنیم؟

میشه بهم پاسخ بدین برای خودم و همسرم همون ۱۵۰ رو باید واریز كنیم؟

Unknown
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , یاسی
(2017/11/05, 03:02 PM)paleba نوشته است: سلاام من اگه با همسرم بیام باید همون ۱۵۰ رو واریز كنیم؟

Unknown

سلام
۱۵۰ هزارتومان هزینه یک نفر برای سفر است، بنابراین برای همسرتون یک هزینه جداگانه پرداخت کنید، یعنی دوبار ثبتنام کنید
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , hamid , hadisss , yas8866 , kaveh_plus , hedieh , یاسی
سلام دوستان سنتري سلام همسفران ماسوله وعده چت ما هرشب ساعت٢٢منتظر حضورسبزتان هستيم
 تشکر شده توسط : yas8866 , یاسی
(2017/11/06, 07:32 AM)Olive58 نوشته است: سلام دوستان سنتري سلام همسفران ماسوله وعده چت ما هرشب ساعت٢٢منتظر حضورسبزتان هستيم

سلام
یعنی اینجا هم بگم من ساعت ۲۱:۵۹ میام ؟؟
بعدشم شما باید تو این دو هفته بخوابی که ۳ روز قراره نخوابی icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin (حالا خودم اولین نفر تو سفر میخوابم . در اتاقمم ۳ قفله میکنم . گوشیمم سایلنت میکنم) smiling
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : یاسی
سلام خسته نباشید. ..من خیلی دلم میخاست بیام اما بدلیل ویلچری بودنم امکانش نیست. ..ما ویلچریا توهمه جا محدودیت داریم اماجالت اینه که تو گروه ام اسی هاهم به بودن ما اهمیت داده نشده جایی که همشون از خودمونن هم برا حضور ما کاری نکردن....خوش بگذره بهتون ?

سلام من هم خیلی دوست داشتم بیام اما بدلیل ویلچری بودنم امکانش نیست ما ویلچریا توهمه جا محدودیت داریم اماجالت اینه که تلاشی برای حضور افرادی مثل من در گروهی که همه ی نوع مشکلو داریم نشده و امکانی برای حضور مانیست. ..خوش بگذره بهتون ?
شب شراب ....نیرزد به بامدادخمار. ..
 تشکر شده توسط : majid1 , یاسی
(2017/11/06, 03:46 PM)fahime shid نوشته است: سلام خسته نباشید. ..من خیلی دلم میخاست بیام اما بدلیل ویلچری بودنم امکانش نیست. ..ما ویلچریا توهمه جا محدودیت داریم اماجالت اینه که تو گروه ام اسی هاهم به بودن ما اهمیت داده نشده جایی که همشون از خودمونن هم برا حضور ما کاری نکردن....خوش بگذره بهتون ?

سلام من هم خیلی دوست داشتم بیام اما بدلیل ویلچری بودنم امکانش نیست ما ویلچریا توهمه جا محدودیت داریم اماجالت اینه که تلاشی برای حضور افرادی مثل من در گروهی که همه ی نوع مشکلو داریم نشده و امکانی برای حضور مانیست. ..خوش بگذره بهتون ?

سلام فهمیه جان
به نظرم قضاوتت کاملا نامردی بود چون اصلا نمیدونی چاره ای داریم یا نه ، با اینکه هیچ جای اعلام برنامه نوشته نشده ، افرادی که مشکل حرکتی دارند، نمیتونن بیان !!!
در برنامه های مشترک با گروه کوهنوردی همیشه ذکر میشه که مثلا ۲۰ دقیقه مسیر پیاده روی داریم که توی اون برنامه ها هم بچه ها با مشکل حرکتی اومدن و فقط اون یه قسمت از مسیر گروه رو همراهی نکردن.

در اکثر سفرهای ام اس سنتر بودن بچه هایی که با واکر یا عصا اومدن ولی تا حالا میزبان دوستی نبودیم که با ویلچر بیاد پس تجربه ای نداریم.

چند هفته پیش هم که داشتیم راجع به سفر تصمیم گیری میکردیم، با علی صحبت کردیم و گفتیم محدودیت نزاریم. بچه هایی که با ویلچر میان، احتمالا همراه دارن و ما هم کمک میکنیم.

تنها مشکلی که نتونستیم راجع بهش فکر کنیم و منتظر چنین فرصتی بودیم، سوار شدن به وسیله نقلیه (اتوبوس یا میدل باس) هست که از خودتون میپرسم چه راه حلی دارید، چون ویلچر رو نمیشه بالا برد
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : yas8866 , kaveh_plus , majid1 , یاسی
سلام من برا اولین بار دارم با گروه ام اس میرم بیرون امیدوارم گروه خوب و مهربونی باشن
 تشکر شده توسط : hamid , kaveh_plus , یاسی

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,648 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,074 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,464 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,765 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,685 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,108 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,701 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 7,822 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,682 2018/12/20, 09:28 PM
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 14,542 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست