•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ام اس سنتر به انزلی و ماسوله
عاليييييييييي. بود. جاي همتون خالي
يكي از بياد ماندني ترين روزهاي عمرم بود اين سه روز
اميدوارم بازم قسمتم بشه
از تمام عزيزاني كه ايّام را ساختن
تك تك همسفران اين سفر را بياد ماندني وزيبا كردن
ممنون از همه تون. خدا قوت وسلامتي وروزهاي خوش را
روزيتون قرار بده

به اميد ديدار icon_biggrin
انگه كه توانستم بشد دانستم نشد
                               چون كه دانستم بشد توانستم نشد
 تشکر شده توسط : hamid , Miss_fatemeh , شهرزاد , kaveh_plus , nazaninamiri70 , atkh , یاسی , Mahsa1988
این متن بالای تمام پست های ارسالی شرکت کنندگان سفر ارسال خواهد شد
یکی از عزیزان حاضر در سفر، پیشنهاد دادن که جایزه ای نفیس به شرکت کننده ای که متنش بیشترین لایک رو بگیره، از طرف ایشان اهدا خواهد شد.
تمامی متن ها توسط من و بدون نام ارسال میشوند ، لطفا متن هایی که دوست دارید رو لایک کنید.
لیست متن ها :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
شرکت کننده شماره 43

گل در برو مي در كفو معشوق به كام است سلطان جهانم به چنين روز غلام است
اين سفر بعد از ٨ سال كه از بيماري من ميگذرد يك سفر رويايي بود چون با دوستاني همسفر بودم كه نه باچشم ترحم بلكه با عشق و محبت كنار هم جمع شده بوديم ممنون دوستان كه هستيد
همه تون خيلي گل و ماهيد موفق و سرفراز باشيد
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : maryamp , hadisss , شهرزاد , علی دنیانورد , glassheart , یاسی , الهام جمالی , Mahsa1988
یکی از عزیزان حاضر در سفر، پیشنهاد دادن که جایزه ای نفیس به شرکت کننده ای که متنش بیشترین لایک رو بگیره، از طرف ایشان اهدا خواهد شد.
تمامی متن ها توسط من و بدون نام ارسال میشوند ، لطفا متن هایی که دوست دارید رو لایک کنید.
لیست متن ها :

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
شرکت کننده شماره 17

در کنار شما بودن یهترین مسکن بر دردهایم بود.
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : Mahsa1988 , maryamp , hadisss , شهرزاد , kaveh_plus , علی دنیانورد , glassheart , یاسی
لیست متن ها :

شرکت کننده شماره 18

زندگی همین دقیقه هاست .............
مرسی از این که هستید و بودید که بتونم بسازم یکی از بهترین خاطره های همین زندگی رو ....
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : maryamp , atkh , hadisss , شهرزاد , علی دنیانورد , Miss_fatemeh , glassheart , یاسی , Mahsa1988
لیست متن ها :

شرکت کننده شماره 14

«این را به تجربه فهمیده‌ام:
بهترین راه برای اینکه بفهمید کسی را دوست دارید
یا از او متنفر هستید، این است که همراه او سفر کنید.» من عااااااشقتونم ???
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : atkh , hadisss , شهرزاد , Mahsa1988 , علی دنیانورد , kaveh_plus , glassheart , یاسی
لیست متن ها :

شرکت کننده شماره 13

ام اس وسفر خاطره انگيزه ماسوله باعث شد كلي دوست درعرض سه روز پيداكنم دلم تنگ شده براهمتون من كه حسابي انرژي گرفتم اين سه روز باعث شد كه اصلا هيچ چيز باعث ناراحتيم نشه وبه مشغله هام فكرنكنم اصلا انگار يه دنياي ديگه بودم به اميد ديدارمجددicon_question
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : Razi.aminzdh , maryamp , hadisss , شهرزاد , علی دنیانورد , glassheart , یاسی , Mahsa1988
لیست متن ها :

شرکت کننده شماره 24

درسته که زندگی خیلی غم‌انگیز و بیهودست
ولی هنوزم میشه تو اوج درد دیوونگی کرد
به عبارتی ما عاقل تر از آنیم که دیوانه نباشیم !party0048.gifhappy0065.gif
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : Razi.aminzdh , atkh , alireza1111 , hadisss , شهرزاد , مُنا_منتظر المهدی , kaveh_plus , علی دنیانورد , Miss_fatemeh , Fahimeh_doste_fatemeh , یاسی , Mahsa1988 , glassheart
لیست متن ها :

شرکت کننده شماره 36

اینکه با گروه باحال به واسطه ی ام اس تو یه سایت آشنا بشی بعد باهاشون بری سفر خیلی اتفاق نابیه ... دست کم 3 روز کامل باهم زندگی کردیم ,گپ زدیم ,گفتیم , شنیدیم خدیدیم و گاها تا شدم از خنده ...
مرسی از همه که باعث اتفاق به یاد موندنی شدین ...یااااا به یادموندنی شدن این اتفاق شدین (هول شدم )
با ارزوی بهترینا برای همه...
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : شهرزاد , kaveh_plus , علی دنیانورد , hadisss , glassheart , یاسی , Mahsa1988
لیست متن ها :

شرکت کننده شماره 20

یاد این سفر بخیر ‌ ‌‌‌سفرمون خوب بودش
همه چیزش توپ بودش پسراشون همه خوب
دخترا شون همه توپ
یکی شون شیراز ی بود
یکی شون اهوازی
یکی شون نصف جهان
یکی شون بچه غرب یکی شون بچه شرق
یکی شون قمی بودش
یکی شون مرکز شهر
یکی شون از ته شهر

یکی شون شیراز ی بود
به همه چی راضی بود
به خدا کله نکرد
به خدا نگاه می کرد
همه اش عکس می کرفت

ولی از ما نکرفت
یکی اهل اونجا بود رفته بودیم
داداش اهل صفا پسری بود با وفا
یکی اهل دل بودش
از همه چی ول بودش
یکی اهل سواد کوه عزیز
یکی هم اهل کرج بینظیر
یکی هم اهوازی بود
بخدا که راضی بود

یکی هم راننده بود
همیشه با دنده بود
دخترش بوس می کرد

همش اونو لوس می کرد
دخترا رو که نکو
همش به رقص بودن
انکاری که مست بودن
تویه این جمع بزرگ یکی بود که لوس بودش
از همه کوچک بودش یه کمی گریه میکرد
خانوما رو که نگو یکی از یکی بهتر

یکی هم وسط راه
همه رو تنها گذاشت و رفت صفا
یکی مون راضی نبود
با کسی هم بازی نبود
به خدا من راضیم
باهمه هم بازیم
یاد اون ریس بخیر
همه به خط میکرد
همه چی رو چک می کرد
به خدا زحمت کشید
گرچه راه دور بودش
اما خیلی خوب بودش
همتون عالی بودین
نقش یک قالی بودین
یادم هرچی که بود
خیلی خیلی زود گذشت
اما اون خاطره هاس
که میمون توی سر
یا حق
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : شهرزاد , hadisss , علی دنیانورد , maryamp , atkh , Mahsa1988 , glassheart , یاسی , lady.dqn
لیست متن ها :

شرکت کننده شماره 5

درست میگن
ما خاص هستیم
اونقدر خاص هستیم که عام درکمون نمیکنن
اونقدر سنگین قدم برمیداریم که هرکسی نمیتونه پا‌به‌پامون پا برداره
اونقدر شمرده و اروم صحبت میکنیم که بین کلمه هامون وقت فکر کردن به کلمه بعدی باشه تا مبادا اسیر تکرار مکررات بشیم
من ام‌اس دارم . ام اس رو میشه مخفف هزار تا دو کلمه یا جمله‌ی دو کلمه ای معنی کرد
میشه گفت ام اس یعنی من سالمم
میه گفت ام اس یعنی محدودیت سرعت
یا خیلی معانی دیگه
من این طوری معنیش میکنم : ام‌اس یعنی ما ساده ایم . ساده تر و یک رنگ‌تر از اونچه که دورنگی بعضی ادم‌ها اون رو از بین ببره
آره من ام اس دارم و امروز خوشحالم که حداقل سی نفر دیگه تو یه اتوبوس با من هم مسیر و هم فکر و هم درد و یه عالم کلمه دیگه که اولش «هم» داشته باشه بودن. خیلی ها جمعه رفتن شمال اما سی نفرشون باهم بودن رو تو روز ۳۰صفر درک کردند
درست مثل منطق‌الطیر عطار که فقط سی مرغ به سیمرغ رسیدن.
اینقدر حرف زدم که یادم رفت سلام کنم
راستی سلام
قصه ی ما با سلام تموم میشه که هیچوقت خداحافظی نداشته باشه

ماییم و نوای بی نوایی
بسم‌الله اگر حریف مایی

سلام
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , علی دنیانورد , مُنا_منتظر المهدی , maryamp , hadisss , atkh , Mahsa1988 , شهرزاد , امیرپوریا , M tahaei , الهام جمالی , یاسی , glassheart

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 6
  • 7
  • 8(current)
  • 9
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,588 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,053 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,443 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,740 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,681 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,080 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,678 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 7,791 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,648 2018/12/20, 09:28 PM
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 14,472 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست