•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر ام اس سنتر به انزلی و ماسوله
سلام به همه دوستانی که تشریف میبرید سفر
نه تنها از حمید شیرینی نخواهید بلکه نفری یک هدیه برای مدیر تهیه کنید . Smile (16)
خجالت بکشید شما باید شیرینی بدید که حمید باهاتون سفر هم میاد . icon_biggrin
laughing3laughing3laughing3
جای منم خالی کنید
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : یاسی
(2017/11/12, 10:09 PM)glassheart نوشته است:
(2017/11/12, 02:08 PM)hamid نوشته است:
(2017/11/12, 01:38 PM)glassheart نوشته است: آیا سوپرایز بزرگ سفر قراره شیرینی مربیگری باشه؟Smile (16)Smile (16)
خودم میدونم فضولمicon_biggrin

خیر Dodgy
به جای اینکه بگه حمید این همه هزینه کردی برات گلریزون میکنیم ، میخواد ازم شیرینی هم بگیره
سورپرایزی هم در کار نیست . الکی میخوام جو بدم قضیه هیجان انگیز شه laughing3

فکر کردی میتونی در بری؟DodgyDodgyDodgy
39 نفری میریزیم سرت، ازت شیرینی میگیریمagreement2agreement2agreement2agreement2

هر ۳۹ نفر برگشتنی اگه دیر رسیدین تهران برین خونه حمیدSmile (16)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : شهرزاد , یاسی
(2017/11/13, 01:20 AM)yas8866 نوشته است: سلام به همه دوستانی که تشریف میبرید سفر
نه تنها از حمید شیرینی نخواهید بلکه نفری یک هدیه برای مدیر تهیه کنید . Smile (16)
جای منم خالی کنید

صدیق جان؟؟؟؟؟
کدوم طرفی هستی عزیزه من؟؟؟؟
حمید این همه ماهارو اذیت کرده حالا با سوپرایز میخاد ازدلمون دربیاره چه ایرادی داره؟؟؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , یاسی
(2017/11/13, 10:53 AM)شهرزاد نوشته است:
(2017/11/13, 01:20 AM)yas8866 نوشته است: سلام به همه دوستانی که تشریف میبرید سفر
جای منم خالی کنید

صدیق جان؟؟؟؟؟
کدوم طرفی هستی عزیزه من؟؟؟؟
حمید این همه ماهارو اذیت کرده حالا با سوپرایز میخاد ازدلمون دربیاره چه ایرادی داره؟؟؟

شهرزاد جان هرچی شما بگید ، فقط یاد منم باشید .
نه ایراد نداره من نیستم اخه دلم میسوزه
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , شهرزاد , یاسی
سلام خسته نباشید منم خیلی دوسداشتم تو این سفر باشم اما چون ویلچریم امکانش نیست ما ویلچریا توهمه جا محدودیت داریم اماجالت اینه تو گروهی که متعلق به خود بچه های ام اسی هست هم محدودیت داریم وتلاشی نشده که ماهم بتونیم استفاده کنیم...خداروشکر که اکثریت این گروه ویلچری نیستن چون توجهی بهشون نمیشد ....جامعه ما هنوزنتونسته وجود بیمارهارو بپذیره و براشون ارزش قائل شه ....خوش بگذره بهتون ?
شب شراب ....نیرزد به بامدادخمار. ..
 تشکر شده توسط : majid1 , nazaninamiri70 , یاسی
(2017/11/14, 12:58 AM)fahime shid نوشته است: سلام خسته نباشید منم خیلی دوسداشتم تو این سفر باشم اما چون ویلچریم امکانش نیست ما ویلچریا توهمه جا محدودیت داریم اماجالت اینه تو گروهی که متعلق به خود بچه های ام اسی هست هم محدودیت داریم وتلاشی نشده که ماهم بتونیم استفاده کنیم...خداروشکر که اکثریت این گروه ویلچری نیستن چون توجهی بهشون نمیشد ....جامعه ما هنوزنتونسته وجود بیمارهارو بپذیره و براشون ارزش قائل شه ....خوش بگذره بهتون ?

سلام
من مجدد پست قبلیم که در جواب پست قبلی شما بود رو نقل قول میکنم :

نقل قول: سلام فهمیه جان
به نظرم قضاوتت کاملا نامردی بود چون اصلا نمیدونی چاره ای داریم یا نه ، با اینکه هیچ جای اعلام برنامه نوشته نشده ، افرادی که مشکل حرکتی دارند، نمیتونن بیان !!!
در برنامه های مشترک با گروه کوهنوردی همیشه ذکر میشه که مثلا ۲۰ دقیقه مسیر پیاده روی داریم که توی اون برنامه ها هم بچه ها با مشکل حرکتی اومدن و فقط اون یه قسمت از مسیر گروه رو همراهی نکردن.

در اکثر سفرهای ام اس سنتر بودن بچه هایی که با واکر یا عصا اومدن ولی تا حالا میزبان دوستی نبودیم که با ویلچر بیاد پس تجربه ای نداریم.

چند هفته پیش هم که داشتیم راجع به سفر تصمیم گیری میکردیم، با علی صحبت کردیم و گفتیم محدودیت نزاریم. بچه هایی که با ویلچر میان، احتمالا همراه دارن و ما هم کمک میکنیم.

تنها مشکلی که نتونستیم راجع بهش فکر کنیم و منتظر چنین فرصتی بودیم، سوار شدن به وسیله نقلیه (اتوبوس یا میدل باس) هست که از خودتون میپرسم چه راه حلی دارید، چون ویلچر رو نمیشه بالا برد

http://mscenter.ir/showthread.php?tid=12...#pid547227

اون موقع فکر کنم بیشتر از ۲۰ نفر ظرفیت داشتیم و هیچ جوابی ندادید .
کارتون مثل اون لطیفه هست که طرف هی خدا خدا میکنه تو قرعه کشی بانک برنده ولی حساب بانکی نداره،
انتظار ۱۰۰٪ داشتن به نظرم درست نیست، شما راه حل میدادید، اگر انجام نمیشد بعد اعتراض میکردید
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : yas8866 , یاسی
سلام به همگي
اميدوارم بهتون خوش بگذره
جاي ما رو هم خالي كنيد
فكر كنم جزو معدود سفرهاي ام اس سنتره كه نميام
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : yas8866 , kaveh_plus , hamid , hamid_147 , nazaninamiri70 , یاسی
سلام حمید جان ...خسته نباشید. ....ممنون از جوابتون...من فکر نمیکنم این مشکلات حل شدنی باشه دقیقا مثل مشکلات مملکتمون لاینحله....مثلا آگه من میگفتم میام راه حل شما چی بود ؟؟؟کامیونت میگرفتین تا افرادی مثل منم بتونن بیان...یا ماشین سواری جور میکردین؟؟؟بنظر شما راه حل چی میتونست باشه؟؟؟حمید جان شما حتی تو دورهمی ها هم بعنوان مدیر به بچه های ویلچری توجه نمیکنی. ..بار اولی که من اومدم دورهمی چهار نفر ویلچر منو گرفتن از پله ها بردن پایین ....این خیلی بده که تو شهر به این بزرگی دورهمی ام اسی ها جاییه که آسانسور نداره..،من آگه دیگه حرفی نزدم مثل اون اقایی که بدون افتتاح حساب منتظر جایزه بودنبودم حرفی نزدم چون میدونستم راه حلی ندارید وفقط تهش به عذرخواهی میکشه.....بی خیال. ...امیدوارم بهتون خوش بگذره .....
شب شراب ....نیرزد به بامدادخمار. ..
 تشکر شده توسط : hamid , nazaninamiri70 , یاسی
(2017/11/15, 11:58 PM)fahime shid نوشته است: سلام حمید جان ...خسته نباشید. ....ممنون از جوابتون...من فکر نمیکنم این مشکلات حل شدنی باشه دقیقا مثل مشکلات مملکتمون لاینحله....مثلا آگه من میگفتم میام راه حل شما چی بود ؟؟؟کامیونت میگرفتین تا افرادی مثل منم بتونن بیان...یا ماشین سواری جور میکردین؟؟؟بنظر شما راه حل چی میتونست باشه؟؟؟حمید جان شما حتی تو دورهمی ها هم بعنوان مدیر به بچه های ویلچری توجه نمیکنی. ..بار اولی که من اومدم دورهمی چهار نفر ویلچر منو گرفتن از پله ها بردن پایین ....این خیلی بده که تو شهر به این بزرگی دورهمی ام اسی ها جاییه که آسانسور نداره..،من آگه دیگه حرفی نزدم مثل اون اقایی که بدون افتتاح حساب منتظر جایزه بودنبودم حرفی نزدم چون میدونستم راه حلی ندارید وفقط تهش به عذرخواهی میکشه.....بی خیال. ...امیدوارم بهتون خوش بگذره .....

سلام مجدد
خب من که گفتم راه حلی پیدا نکردیم و از شما نظر میخواستیم. ما (من و علی) هیچ راه حلی برای اتوبوس پیدا نکردیم ولی راجع به جاهای دیگه (هتل : آسانسور. رفتن به ساحل : فکر کردیم ۴ تا تخته چوب ۵ متری میخریم . ماسوله : فقط ۲-۳ تا پله کوتاه داره . مرکز خرید : مرکز خریدی رو مد نظر قرار دادیم که رمل داره) فکر کردیم. برای اتوبوس فقط بالابر به فکرمون رسید که علی گفت قیمتش هزار دلار هست و سایت بودجه شو نداره، همین که هزینه ماهیانه سرور و نگهداری تامین بشه ، یکی از آرزوها شده. حالا اینکه راه حل چی میتونه باشه رو من واقعا نمیتونم نظر بدم چون متاسفانه تا حالا رو ویلچر نشستم که ببینم چه راه حل هایی وجود داره

راجع به دورهمی ها و اینکه من به محل کافه توجه نمیکنم: مرسی که انقدر بی رحمانه منو پای محکمه بردی و هیچ حرفی از ۳ دیدار آخر سایت که کافه ها بدون پله بود نزدی. راجع به اون دیدار هم معذرت خواهی میکنم چون به دلیل مشغله زیاد نتونستم بیشتر از ۲ روز دنبال کافه بگردم و هر کافه ای پیدا میکردم یکی از حالت های (مربع یا مستطیل نبودن سالن، گنجایش کمتر از ۳۰ نفر، قیمت بالا، داشتن پله های زیاد و ...) بود.

مورد آخرم خطاب به دوستانی که نمیدونن :
من از ام اس سنتر حقوق نمیگیرم (اگه واسش خرج نکنم) ،..
تمام دیدارها بلااستثنا هزینه ۱۰ ۲۰ تومنی دیدار رو مثل همه دادم و چند تا دیدار هم شده به خاطر اینکه فرصت نشده، نتونستم چیزی بخورم
به جز یک سفر که پایین میگم چرا ، هزینه تمام سفرهایی که شرکت کردم رو دادم

فقطسفر طالقان سال ۹۳ که هزینه ش ۹۵ تومن بود (اون موقع هیئت مدیره داشتیم) من به بچه ها گفتم هزینه رو نمیدم . چرا ؟؟
۲ روز و ۲ بار مرخصی گرفتم (فکر کنم اون موقع حقوق روزانم حداقل ۵۰ ۶۰ تومن بود) رفتم طالقان تا محل اقامت رو ببینم و قرار داد بنویسم . ۲ بار توی دو تا رستوران طالقان غذا خوردم که کیفیت غذاشو ببینم مناسب هست یا نه. یعنی اگه ۳ برابر اون ۹۵ تومن برای سفر خرج نکرده باشم ، قطعا ۲ برابر خرج کردم.

خلاصه کلام اینکه منم یکیم مثل خود شما. اینجا ارگان دولتی و خصوصی نیست که کسی حقوق بگیره بابت کاری که انجام میده. یه جمع دوستانه هست که خوشحال میشیم هر کس به توان خودش یه گوشه ای از کار رو بگیره.
قبلا گفتم بازهم میگم : توی ام اس سنتر هیچ کسی حقوق نمیگیره:
حدیث و ناهید و دنیا و ناظرای قدیم که هر کسی خواست لیست کارهای روزانه بچه ها رو واسش میفرستم.
مدیران کانال که فکر کنم لیست کاراشون احتیاج به فرستادن نداره، خودتون میتونید تو کانال ببینید
مدیران اینستاگرام ام اس سنتر که بازم احتیاج به ارسال نیست خودتون اینستا الان رو با ۷-۸ ماه پیش که دست خودم بود رو مقایسه کنید
علی که قابل حدسه واسه هر دیدار چند روز و ساعت زحمت میکشه و چند تا کافه سر میزنه

در نهایت اگه کوتاهی شده من معذرت میخوام ، ببخشید که نمیتونیم بیشتر از این وقت بزاریم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : atkh , glassheart , حمید , yas8866 , hamid_147 , alireza1111 , nazaninamiri70 , یاسی
فقط یه سوال ؟

رفتنه شهادته و برگشتنه هم شهادت ....

یعنی بزن و بکوب تعطیل ....؟؟؟

آره دیگه این چه سوالی بود؟
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : yas8866 , nazaninamiri70 , یاسی

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,587 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,052 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,441 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,737 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,679 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,080 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,676 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 7,786 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,645 2018/12/20, 09:28 PM
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 14,470 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست