نظرسنجی: ظرفیت ثبت نام
0 نفر ظرفیت باقی مانده
0%
0 0%
40 نفر ثبت نام کرده اند
100.00%
40 100.00%
در کل 40 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سفر به کویر مصر
پیش بسوی یک سفر خاطره انگیز
عاقبت خاک شود.حسن جمال من و تو. خوب و بد میگذرد.وای بحال من و تو.
 تشکر شده توسط : hamid , kaveh_plus , nazaninamiri70
(2017/11/26, 01:40 PM)kaveh_plus نوشته است:
(2017/11/26, 10:14 AM)Mehdi Marjani نوشته است: سلام به همه گلهای زمین
من ثبت نام کردم

بسی خوشحالمون کردین love51

دادا
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , nazaninamiri70
Dash2سلاااام اقاااا من امتاحان دارممممDash2Dash2 اخه چرا الان سفررررsad
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70
(2017/11/27, 01:36 PM)Mehdi Marjani نوشته است:
(2017/11/26, 01:40 PM)kaveh_plus نوشته است:
(2017/11/26, 10:14 AM)Mehdi Marjani نوشته است: سلام به همه گلهای زمین
من ثبت نام کردم

بسی خوشحالمون کردین love51

دادا

جانه دادا
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70
من خیلی وقته که دلم میخواسته به کویر مصر برم بالاخره موفق شدم ثبت نام بکنم.این اولین تجربه من و همسرم هستش.امیدوارم تجربه خوبی برای جفتمون باشه و همیشه یکی از خاطرات خوبمون باشه.انشاا..
 تشکر شده توسط : hamid , Mehdi Marjani , atkh , hadisss , nazaninamiri70
خوش بگذره بهتون خیلییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی زیاااااااااااااااااااااااااااااااددددددددددددددددددicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : kaveh_plus , hadisss , nazaninamiri70
یکشنبه
دوشنبهه
سه شنبههه
چهارشنبههههههههههههههههههههههههههههههههه
کمتر از 82 ساعت دیگر تا شروع یک سفر هیجااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان انگیزززززززززززززززززززززززززززززز ام اس سنتریicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : hadisss , nazaninamiri70 , kaveh_plus
(2017/11/12, 02:16 PM)atkh نوشته است: سلام و وقت بخیر
خیلی خوشحالم که یهویی قبل اینکه سفر انزلی را بریم دارم اطلاعیه کویر مصر را میزنم
اصلا یه وضعی
یه برنامه داریم خیلی خاص و خیلی هیجان انگیز
دو تا سفر پشت سر هم و در کمتر از ۳۰ روز، چه شود.
همون طور که حمید در پست آخر سفر انزلی گفت، دوستان زیادی تماس گرفتن و از این بابت که ظرفیت سفر انزلی تموم شده بود شرمندشون شدیم ولی اتفاق خوب برای این دوستان و دوستانی که علاقه دارن یه سفر فوق العاده رو تجربه کنن ، اینه که طبق روال هر سال، برنامه کویرگردی گروه کوهنوردی به صورت مشترک با سایت اجرا میشه.

[تصویر:  mesr-desert-gh01-300x225.jpg]

روستای مصر یا کویر مصر در قلب کویر های ایران در ۴۵ کیلومتری شرق شهرستان جندق و در ۳۰ کیلومتری شمال شهرستان خور از توابع استان اصفهان قرار دارد. موقعیت جغرافیایی روستا ۰۴/۳۴ شمالی و ۴۷/۵۴ شرقی می باشد. آسمان کویر چنان به شما نزدیک است که حس می‌کنید اگر دستتان را دراز کنید می‌توانید ستاره‌ای از آن بچینید. این آسمان خیره کننده تنها مورد علاقه چشمان غیر مسلح نیست چرا که ستاره شناسان هم می‌توانند در تمام فصول سال بدون هیچ مانعی در روستای مصر به تماشای ستارگان بنشینند.

موضوع برنامه :
سفر به کویر مصر و بازدید از جاذبه های گردشگری منطقه

زمان برنامه :
۱۵ الی ۱۷ آذر ۱۳۹۶

ساعت شروع برنامه :
چهارشنبه ۱۵ آذر ماه حدود ساعت ۹ شب محدوده غرب تهران (محل و زمان دقیق شروع برنامه از طریق سامانه پیام کوتاه ارسال خواهد شد)

وسیله نقلیه :
با توجه به تعداد :‌ میدل باس یا اتوبوس

مهلت ثبت نام :
تا پایان چهارشنبه شب ۱ آذر ماه
تمدید ثبت نام : تا پایان چهارشنبه ۸ آذر

هزینه :
۱۹۰٫۰۰۰ تومان
ظرفیت تکمیل شد

لوازم مورد نیاز :
عینک آفتابی، لباس گرم، کفش مناسب پیاده روی در شن، کوله کوچک، ظرف آب، هدلایت یا چراغ قوه، شام شب چهارشنبه (داخل اتوبوس و در صورت نیاز)، کارت شناسایی، ملحفه، داروی شخصی و …

خدمات تور :
دو وعده صبحانه، دو وعده ناهار، یک وعده شام، اقامتگاه سنتی داخل روستای مصر، کاروان شتر، بیمه مسافرتی

مختصری از برنامه و زمان تقریبی آن :

چهارشنبه : حدود ساعت ۹ شب ، حرکت از محدوده میدان آزادی تهران

پنجشنبه : ۷ صبح رسیدن به روستای مصر، صرف صبحانه، استراحت تا ۱۰:۳۰، ۱۱ الی ۱۲ شتر سواری، ۱۲ الی ۱۳ صرف ناهار، ۱۳ حرکت به سمت روستای گرمه – بازدید از روستا تا ساعت ۱۶، ۱۶ الی ۱۸ بازدید از دریاچه نمک، ۱۸ حرکت به سمت شهر خور و خرید، ۲۰ بازگشت به شهر مصر، ۲۱ صرف شام، ۲۲ الی ۲۴ شب نشینی کنار آتش و صرف چای ذغالی و در صورت امکان رصد ستارگان با تجهیزات مربوطه

جمعه : ۸ صبح صرف صبحانه، ۹ بازدید از تپه های شنی، حرکت به سمت رمل های شنی و بازدید، ۱۲ بازگشت به شهر مصر و صرف ناهار، ۱۴ بازگشت به سمت تهران، ۲۴ رسیدن به تهران

قوانین و توضیحات:
حداکثر زمان پیاده روی در این برنامه ۳۰ دقیقه می باشد.
به دلیل قراردادهای مربوط به این سفر با وسیله نقلیه و محل اسکان و ... در صورت کنسل کردن حضور در برنامه، هیچ مبلغی استرداد نخواهد شد.
حمل و استفاده از مواد و تجهیزات ممنوعه که در قانون جرم شمرده می‌شود در سفرهای ام اس سنتر اکیدا ممنوع است.
همراه داشتن وسایل خطرناک برای سلامتی خود و دیگران در طول سفر اکیدا ممنوع می‌باشد.
به منظور احترام به حقوق همسفران، مصرف مواد مخدر در اماکن عمومی مجاز نیست.
گرفتن عکس دست جمعی فقط توسط سرپرستان گروه مجاز هست و بعد از سفر برای تمامی شرکت کنندگان ارسال خواهد شد.
در سفرها، ام اس سنتر تعهدی برای در اختیار قرار دادن اتاق اختصاصی به افراد (حتی زوجین) ندارد.
در طول سفر به صحبت های سرپرستان گروه توجه کنید و وقت شناس باشید.

مجدد یادآور میشم که ظرفیت نفرات شرکت کننده در این برنامه محدود و مهلت ثبت نام فقط تا پایان چهارشنبه شب ۱ آذر ماه، می باشد

به امید یک سفر خوب و به یاد موندنی دیگه در کنار شما دوستان عزیزم

سلام وقت بخیر، میشه بفرمایید برای تعطیلات عید برنامه ای دارید یا نه؟؟ممنون
(2018/01/31, 02:55 PM)لاله وحشی نوشته است: سلام وقت بخیر، میشه بفرمایید برای تعطیلات عید برنامه ای دارید یا نه؟؟ممنون

سلام
خیر برنامه ای نداریم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,443 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر به کویر خارتوران hamid 6 2,718 2019/01/29, 03:28 PM
آخرین ارسال: hamid
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران hamid 19 10,154 2016/11/22, 11:19 PM
آخرین ارسال: hamid