امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر
سلام خدمت همه دوستای عزیزم
این تاپیک قرار بود دیروز ثبت بشه ولی به خاطر برنامه گروه کوهنوردی ، ناچارا یه روز به تاخیر افتاد
هر سال این روزها واسم یادآور لحظات خیلی خاصه
هدفم تو اون روزا رو یادم نیست ولی بعید میدونم چیزی جز یه سیستم گفتگو معمولی باشه که باهم راحت تر ارتباط داشته باشیم ولی بعدها چندین و چند هدف از جمله هدفی که به نظر خودمون بزگترین بود و هست یعنی شناسایی ام اس به جامعه ، پیدا کردیم و براشون تلاش کردیم

همیشه وقتی در صفحه اصلی میرم بیشترین زمان آنلاین رو میبینم، کلی تو فکر فرو میرم که فلان قدر ساعت تو این ۸ سال ، فقط در ام اس سنتر بودم. اگه این زمان رو جای دیگه میزاشتم احتمالا زندگیم از نظر مالی خیلی تفاوت داشت Cool بعدش یه نگاه به دور و برم میکنم !!! به جرات میگم حداقل 90٪ بهترین دوستای زندگیم رو از ام اس سنتر یا به واسطه ام اس سنتر دارم.
بعد یکم میگذره و یه دیدار برگزار میشه و اونجا میبینمتون
یه سفر میریم اونجا میبینمتون
یه فراخوان ارسال وویس برای رادیو میدیم و صداهاتون رو ارسال میکنید و صحبت های فوق العادتون
و .....
میبینم واقعا رو اینا نمیشه قیمت گذاشت love28

خوشحالم از وجود ام اس سنتر
خوشحالم از اینکه شما ها تو زندگیم هستید
دوستون دارم شدیدا خیلی زیاد happy0065.gif

از ناظرین سایت شدیدا شدیدا شدیدا (هر چقدر این شدید رو تکرار کنم واقعا کمه) ممنونم. حدیث ، میهن، ناهید، دنیا واقعا عالی هستید شماها
از بچه هایی که دارن برای کانال و اینستاگرام ، بچه های مدیریت گروه کوهنوردی، بچه های رادیو ام اس سنتر، بچه هایی که در دیدارها کمک میکنن مخصوصا علی، بچه هایی که در سفر ها کمک میکنن، مریم عزیز که صندلی داغ رو میچرخونه، بچه های ترجمه و همه و همه کسانی که دارن زحمت میکشن ، شدیدا شدیدا (بازم تکرار شدیدا) ممنونم.

قسمت جدید رادیو که میکسش افتاده گردن خودم confused (دنیا خیلی نامردی) قرار بود همزمان با این تاپیک منتشر بشه ولی احتمالا یک روز تاخیر داشته باشه و فردا بتونید گوش بدید.

و آخرین جملمم با شماها تموم بشه که ازتون ممنونم، قطعا بدون حضور شما و پیشنهاداتتون ، الان ام اس سنتر مثل خیلی از سایت های خاک خورده، یه گوشه افتاده بود و احتمالا همین روزها یا شاید چند سال قبل ، رفته بود تو آرشیو

ممنونم ازتون love28love28
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , hessam , pesareshoja_ir71 , hadisss , glassheart , sedaye.baroon , atkh , nahid , siamak.m.h , آرزو , yas8866 , آنا , مُنا_منتظر المهدی , baron , nazaninamiri70 , hamed_24 , hamid_147 , alireza1111 , mj.ny-luise , حمید
سلام
منم از ام اس سنتر ممنونم logo
بهم دوستان خوب و خاطرات خوب دادBlush
ام اس سنتر بخش بزرگی از زندگیم شده و دوسش دارم logo2
و حضور گرم دوستانم هست که اینجا بهم انرژی میدهicon_question
مرسی از وجودتون و حضورتون icon_questionicon_questionicon_question
یک وقتهایی کلا یادم میره من بیمارم؛

هشتمین سالگرد تولدت مبارک باشه ام اس سنترmscenter
امیدوارم یک روز بیاییم اینجا و همه باهم جشن درمان قطعی بیماریمون رو بگیریمwink2
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : hamid , glassheart , sedaye.baroon , nahid , siamak.m.h , atkh , yas8866 , آنا , مُنا_منتظر المهدی , nazaninamiri70 , hamid_147
سلام
راجع به ام اس سنتر: من کل زندگیم رو بهت مدیونم صد درصدlove28

صد در صد بهترین دوستام از ام اس سنتر بودنlove28

صد در صد بهترین موفقیت هام رو با تشویق یکی از کاربرهای ام اس سنتر بدست آوردم love28

صد درصد بهترین لحظات عمرم اینجا سپری شدlove28

صد درصد لحظات نا آروم زندگیم اینجا آروم شدlove28

نمیدونم به چه زبونی ازت تشکر کنم بابت بودنتlove28مرسی که هستیlove51
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : sedaye.baroon , nahid , siamak.m.h , atkh , yas8866 , hadisss , hamid , آنا , مُنا_منتظر المهدی , nazaninamiri70
۲۵ تیرماه ۱۳۹۵ یعنی دیدار ۳۷ اولین آشنایی من با ام اس سنتر بود. همون روز اول جمع صمیمی‌ای دیدم که به گرمی من را پذیرفت. اولین آشناییم با حسام و حمید فارسی علی‌آقا دنیانورد و حامد و صبا و متین و حدیث و حمید رحیمی بود که خیلی دوسشون دارم. خیلی خیلی.
از اون روز تصمیم گرفتم که به حمید کمک کنم که بیشتر بتونیم هم دیگه را ببینیم و خوشبختانه حمید هم استقبال کرد ( و این خیلی ارزشمنده).
دیدار ۳۷ دقیقا ۵ ماه ۲۲ روز بود که من خاص شده بودم و‌ دقیقا همین روز نگاه من را به ام اس تغییر داد. یادمه به حمید گفتم من با ام اس سنتر عاشق ام اس شدم و طبق معمول دیوانه نامیده شدم‌. اما واقعا ام اس داره زندگی من را به سمت زیبایی تغییر میده. دوستای خوبی پیدا کردم که خیلی دوسشون دارم. با کوه آشنا شدم، گروه کوهنوردی پرنشاطمون ( اذیت کردن حمید و‌مسعود و ناتمام ماندن برنامه غار برفی به خاطر من) و خیلی چیزای دیگه.
واقعا از حمید رحیمی که از ام‌اس سنتر محافظت میکنه و زنده نگهش داشته باید سپاسگزاری کرد. حمید مرد بزرگیه، خیلی بزرگتر از اون چیزی که فکرش را بشه کرد. حمید یه کوه، یه کوه که میشه بهش تکیه کرد، نقش بزرگی در شناسوندن ام‌اس به جامعه داره. یه ابر مرد... (دیگه خیلی ازت تعریف کردم، حساب میکنیم باهم)...
در آخر، ام‌اس‌سنتر بخش مهمی از زندگی من است.
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : glassheart , yas8866 , hadisss , hamid , آنا , n70 , alireza1111 , مُنا_منتظر المهدی , nahid
(2017/05/13, 11:56 AM)hamid نوشته است: سلام خدمت همه دوستای عزیزم
این تاپیک قرار بود دیروز ثبت بشه ولی به خاطر برنامه گروه کوهنوردی ، ناچارا یه روز به تاخیر افتاد
هر سال این روزها واسم یادآور لحظات خیلی خاصه
هدفم تو اون روزا رو یادم نیست ولی بعید میدونم چیزی جز یه سیستم گفتگو معمولی باشه که باهم راحت تر ارتباط داشته باشیم ولی بعدها چندین و چند هدف از جمله هدفی که به نظر خودمون بزگترین بود و هست یعنی شناسایی ام اس به جامعه ، پیدا کردیم و براشون تلاش کردیم

همیشه وقتی در صفحه اصلی میرم بیشترین زمان آنلاین رو میبینم، کلی تو فکر فرو میرم که فلان قدر ساعت تو این ۸ سال ، فقط در ام اس سنتر بودم. اگه این زمان رو جای دیگه میزاشتم احتمالا زندگیم از نظر مالی خیلی تفاوت داشت Cool بعدش یه نگاه به دور و برم میکنم !!! به جرات میگم حداقل 90٪ بهترین دوستای زندگیم رو از ام اس سنتر یا به واسطه ام اس سنتر دارم.
بعد یکم میگذره و یه دیدار برگزار میشه و اونجا میبینمتون
یه سفر میریم اونجا میبینمتون
یه فراخوان ارسال وویس برای رادیو میدیم و صداهاتون رو ارسال میکنید و صحبت های فوق العادتون
و .....
میبینم واقعا رو اینا نمیشه قیمت گذاشت love28

خوشحالم از وجود ام اس سنتر
خوشحالم از اینکه شما ها تو زندگیم هستید
دوستون دارم شدیدا خیلی زیاد happy0065.gif

از ناظرین سایت شدیدا شدیدا شدیدا (هر چقدر این شدید رو تکرار کنم واقعا کمه) ممنونم. حدیث ، میهن، ناهید، دنیا واقعا عالی هستید شماها
از بچه هایی که دارن برای کانال و اینستاگرام ، بچه های مدیریت گروه کوهنوردی، بچه های رادیو ام اس سنتر، بچه هایی که در دیدارها کمک میکنن مخصوصا علی، بچه هایی که در سفر ها کمک میکنن، مریم عزیز که صندلی داغ رو میچرخونه، بچه های ترجمه و همه و همه کسانی که دارن زحمت میکشن ، شدیدا شدیدا (بازم تکرار شدیدا) ممنونم.

قسمت جدید رادیو که میکسش افتاده گردن خودم confused (دنیا خیلی نامردی) قرار بود همزمان با این تاپیک منتشر بشه ولی احتمالا یک روز تاخیر داشته باشه و فردا بتونید گوش بدید.

و آخرین جملمم با شماها تموم بشه که ازتون ممنونم، قطعا بدون حضور شما و پیشنهاداتتون ، الان ام اس سنتر مثل خیلی از سایت های خاک خورده، یه گوشه افتاده بود و احتمالا همین روزها یا شاید چند سال قبل ، رفته بود تو آرشیو

ممنونم ازتون love28love28

سلام ممنون از شما برای این 8 سال زحمت happy0065.gificon_question

(2017/05/13, 02:39 PM)hadisss نوشته است: سلام
منم از ام اس سنتر ممنونم logo
بهم دوستان خوب و خاطرات خوب دادBlush
ام اس سنتر بخش بزرگی از زندگیم شده و دوسش دارم logo2
و حضور گرم دوستانم هست که اینجا بهم انرژی میدهicon_question
مرسی از وجودتون و حضورتون icon_questionicon_questionicon_question
یک وقتهایی کلا یادم میره من بیمارم؛

هشتمین سالگرد تولدت مبارک باشه ام اس سنترmscenter
امیدوارم یک روز بیاییم اینجا و همه باهم جشن درمان قطعی بیماریمون رو بگیریمwink2

عزیزم من از تو برای انرژی های بینهایتت ممنونم .

سلام هشتمین سالگرد تاسیس سایتمون مبارک . از تمام شما عزیزان که برای این سایت زحمت میکشید ممنونم .
من ازاینکه یکی از شما هستم خوشحالم ، در این چند روز با خودم میگم کاش زودتر ام اس میگرفتم و زود تر به شما عزیزان میپوستم ، چون همتون خیلی خوبید و من یک قطره کوچک در اقیانوس بیکران شما . icon_questionicon_question
ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : hadisss , glassheart , silent , hamid , آنا , n70 , مُنا_منتظر المهدی , nahid
تبریک

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
انشالله جشن سلامتیicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

[تصویر:  zsvg_arztabrik.jpg]
laughing3
می خندم .چون مشکلات تموم نمیشن.بلکه از شکلی به شکل دیگر خودشون رو نشون میدن.خداهست!
 تشکر شده توسط : glassheart , hamid , hadisss , آنا , yas8866 , n70 , مُنا_منتظر المهدی , nahid
(2017/05/13, 07:57 PM)silent نوشته است:
تبریک

happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
انشالله جشن سلامتیicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

[تصویر:  zsvg_arztabrik.jpg]

ممنون ، چه جشن قشنگی میشه چشن سلامتی

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

ان کس که دوست داری نیمه دیگر تو نیست !
او تویی ، اما در جای دیگر
 تشکر شده توسط : hadisss , hamid , glassheart , hamid_147 , مُنا_منتظر المهدی , nahid
تــولــدت مـــبــــارکــــ ام اس ســـنــتــر جـــانlove28logo
دست تمام کسایی که برای سایت زحمت میکشن درد نکنه
تنتون همیشه سلامتicon_question
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : hadisss , yas8866 , silent , hamid , glassheart , hamid_147 , nahid
ام اس سنتر هشتمین سالگردت مبارکککککککککککککککparty0048.gifhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : hamid , glassheart , hamid_147 , hadisss , yas8866 , nahid
ديشب عكس هاشو ديدم تو اينستا و الا هم تاپيكشو
فك كنم منم 4 ساله اينجا هستم(تاريخ عضويت ميگه 5 سال شد) Smile)
دوستاي خوبي مثل احيا-ارمين-حميدهاااااا-مهسا و غيره كه چه لحظه هاي شيريني رو در كنار هم داشتيم
ايشالله پرقدرت تر از هميشه ادامه بدي حميد عزيز و زندگيت پر از افتخارات و شيريني ها باشه
love51icon_questionicon_question
دیونگی یعنی همین اهنگ که واسه تو با عشق میخونم
این همه لحظه های خوبو من به پاکی این عشق مدیونم
love28
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی , hamid , hadisss , yas8866 , glassheart , nahid , حمید

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هفتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 35 14,399 2017/08/13, 02:14 PM
آخرین ارسال: 68 mona
  تاریخچه ام اس سنتر hamid 48 31,765 2017/01/13, 07:40 PM
آخرین ارسال: hadisss
  دعوت شرکت سیناژن از اعضای ام اس سنتر در کنسرت خواجه امیری fireboud 57 30,324 2013/06/01, 09:22 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  بنر نوروز ام اس سنتر hamid 24 13,282 2013/03/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: paeazan
  سومین سالروز تاسیس ام اس سنتر hamid 47 25,293 2012/06/18, 10:38 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر hamid 54 27,318 2012/02/02, 03:00 PM
آخرین ارسال: ahmad ebrahimi
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 16,842 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان