•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عدم تعادل
عدم تعادل با پردنیزولون یا پالس تراپی خوب خوب میشه.
نگران نباش دوست عزیزم.
 تشکر شده توسط : majid1 , پریا حقیقت پور
اينطورى قطعى نگيم بهتره. اونوقت اگه خوب نشدن فكر ميكنن اى واى! حتماً اتفاق خيلى بدى افتاده!!
عدم تعادلى كه ناشى از التهاب باشه با كورتون خوب ميشه. اما اگه پلاك ايجاد شده باشه يعنى به صورت زخم درومده باشه (به زبون ساده) كمى زمان ميبره ترميمش. اين رو هم فقط و فقط دكترتون متوجه ميشن.
 تشکر شده توسط : alireza1111 , برگ 7 , پریا حقیقت پور
(2015/10/31, 11:02 AM)parva نوشته است: [quote='برگ 7' pid='525372' dateline='1446234029']
اين فاز پيشرونده ثانويه چند ساليه دوست منم شده. آب درمانی عاليه هر وقت ميرم تعادلم عجيب خوب ميشه آزاد پيشنهاد می کنم امتحان کنی:56:

چرا وارد این مرحله شدید؟ از اول دارو استفاده کردید؟Sad

[/quot

آره از اول تحت کنترل بود و دارو استفاده کردم بعد از مرحله عود کننده فروکش کننده خودبه خود وارد پيش رونده ثانويه شدم.
به جهان خرم ازآنم که جهان خرم از اوست/ عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2016/03/11, 11:19 AM)یه غریبه نوشته است: ترس داريد يا واقعا مشكل تعادليه؟
اين دوتا رو تفكيك كنيد. چون اگه اين ترس بمونه و عادت كنيد كه به تنهايى انجام نديد، بعد از يه مدت ديگه بدون كمك "نميتونيد" . اما اگه مشكل تعادليه و ترس نيست، تمرينات تعادلى، حتى همون گردو شكستم ساده يا حركتى كه دستهارو باز ميكنن و روى يه پا ايستاده، خم ميشن ٩٠ درجه (حركت فرشته) رو انجام بديد (با احتياط)، جواب ميده و ضررى هم ندارهBlush
فقط اگه خواستید از گردو شکستم استفاده کنید خیلی مراعات کنید
من تقریبا از نزدیکیای آخرین دیدار سایت تعادلم دچار مشکل شد و چند وقت پیش در حین برداشتن سومین قدم گردو شکستم سرم به سنگ خورد و سردردهای عجیبی سراغم اومدهUndecidedلطفا مراقب باشیدBlush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : Parla , یه غریبه , niloofary , پریا حقیقت پور
اگه کسی احساس عدم تعادل داشته باشه اما گردو شکستم را راحت انجام بده و با چشم بسته بتونه راه بره میشه گفت این احساس کاذبه و مشکلی نداره؟
من اینطوریم البته نصف صورتم هم گز گز میکنه و ام ار آی دوتا پلاک فعال نشون داد.ممکنه این پلاکها به خاطر صورتم فعال بوده باشه نه اون احساس؟چون الان صورتم بهتره ولی احساس عدم تعادل دارم .
همه عمر بر ندارم سر از این خمار مستی
که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور
سلام خدمت دوستان عزیز
عدم تعادل یه چیز عادی هست وهمه ام اسی ها عدم غیر تعادلی رو دارن
بی خیال بشن خودش خوب میشه
حتما بدکترمراجعه کنید

اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور
(2016/08/13, 04:28 PM)somaye_602000 نوشته است: اگه کسی احساس عدم تعادل داشته باشه اما گر دو شکستن را راحت انجام بده و با چشم بسته بتونه راه بره میشه گفت این احساس کاذبه و مشکلی نداره؟
من اینطوریم البته نصف صورتم هم گز گز میکنه و ام ار آی دوتا پلاک فعال نشون داد.ممکنه این پلاکها به خاطر صورتم فعال بوده باشه نه اون احساس؟چون الان صورتم بهتره ولی احساس عدم تعادل دارم .

عزیزم من دو سال پیش به دکتر گفتم تعادل ندارم بهم گفتن راه برو بعد خوب راه رفتم گفتن گردو شکستم برو اونم درست رفتم گفتن احساس کاذبهBlush
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : niloofary , somaye_602000 , پریا حقیقت پور
(2016/08/13, 04:28 PM)somaye_602000 نوشته است: اگه کسی احساس عدم تعادل داشته باشه اما گردو شکستم را راحت انجام بده و با چشم بسته بتونه راه بره میشه گفت این احساس کاذبه و مشکلی نداره؟

والا من که الان تست کردم نه میتونم گردو شکستک رو برم نه چشم بسته راه برم.محکم خوردم تو دیوارlaughing3laughing3laughing3laughing3
روزگارا :
تو اگر سخت به من گیری ,
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
گرچه دلگیر تر از دیروزم ,
لیک باور دارم :دلخوشی ها کم نیست ...
زندگی باید کرد ....
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , پریا حقیقت پور
(2016/08/13, 04:28 PM)somaye_602000 نوشته است: اگه کسی احساس عدم تعادل داشته باشه اما گردو شکستم را راحت انجام بده و با چشم بسته بتونه راه بره میشه گفت این احساس کاذبه و مشکلی نداره؟

راستش مورد مشابهی برای منم هست که بعضی از حرکت های تعادلی رو میتونم انجام بدم ولی بعضی رو نه. به دکتر که گفتم بهم گقت که با تمرین درست میشه. ولی چون زیاد اذیتم نمیکنه بیخیالش شدم!smiling

در مجموع امیدوارم که به زودیبرطرف بشه این وضعیتت و فکر هم میکنم که همینطور باشه.agreement2
 تشکر شده توسط : somaye_602000 , پریا حقیقت پور
سلام من تعادل ندارم و البته ضعف عضلاني هم پيدا كردم با عصا راه مي رم و از پله بدون گرفتن نرده نمي تونم بالا برم ، دگزا ممكنه كمكم كنه و التهاب و كم كنه ؟! چون مي ترسم بيفتم پام و خم نمي كنم و راست راه مي رم پاي راستم تنبل شده موقع لباس پوشيدن و رانندگي پام و بلند مي كنم مي ذارم رو پدال
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 9
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: