ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟
** سفر ام اس سنتر به ساری **
* سمینار آنلاین توانبخشی و ام اس *
تابلو اعلانات
3 اطلاعیه آخر گروه کوهنوردی

رادیو ام اس سنتر
اطلاعیه ها

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10,000 نفر
2017/02/07, 01:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 2017/02/07 01:54 PM، توسط majid1.)
ارسال: #11
 (Print Post)
RE: 10,000 نفر
منم به عنوان یه عضو کوچیکی از این مجموعه از حمید و ناظرهای سایت تشکر میکنم و چون چند بار تو سفرها و میتینگها حضور داشتم از نزدیک شاهد زحمتهایی که حمید و دوستانی که ناظر سایت هستن میکشن بودم براشون آرزوی سلامتی دارم،واقعا دمشون گرم که بجز زحمت من چیز دیگه ای ندیدم که نصیبشون بشه ولی بازم با جون و دل زحمت میکشن، و در آخر آرزوی سلامتی میکنم برای همه بیمارای ام اس هر کجا که هستن.

سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : hamid , coffeedot , nahid , hadisss , glassheart , مُنا_منتظر المهدی , یه غریبه , آنا , siamak.m.h
2017/02/07, 11:52 PM
ارسال: #12
 (Print Post)
من هم به نوبه خودم از تمام عزیزانی که تو این سایت زحمت میکشند وماها رو دور هم جمع کردن،تا حداقل روحیه ای باشه واسه کسانی که تازه مریض شدن وفکر میکنن خودشون تنها تو این دنیا این مشکلو دارن ولی فقطی وارد سایت و انجمن میشن ببینم تنها نیستن،واقعا کمال. تشکر رو دارم از همگی دست اندرکاران سایت به امید روزی که بگن تمام بیماران صعب العلاج درمان میشن ،ان شاالله

ساقیا امشب صدایت با صدایم سازنیست
یاکه من بسیارمستم یاکه سازت ساز نیست
ساقیا امشب مخالف مینوازد تارتو
یا که من مست وخرابم یا که تارت تارنیست
 تشکر شده توسط : glassheart , hadisss , hamid , مُنا_منتظر المهدی , nahid , یه غریبه , coffeedot , آنا , siamak.m.h
2017/02/08, 08:19 AM
ارسال: #13
 (Print Post)
تشکر از همه دوستان سایت ام اس سنتر
 تشکر شده توسط : glassheart , hamid , hadisss , مُنا_منتظر المهدی , hyd69hyd , nahid , یه غریبه , آنا , siamak.m.h
2017/02/09, 01:43 AM
ارسال: #14
 (Print Post)
روزى كه عضو سايت شدم، فكر نميكردم ام اس سنتر بشه جزئى از زندگيم. من خيلى به ام اس سنتر مديونم. بارها هم گفتم. تكرارش، تكرار مكررات ميشه. اما در همين حد، فقط يه نمونه اينكه دوستاى خيليى خوبى بهم داد.
ام اس سنتر خونه همه ماست. هممون براش زحمت ميكشيم. تك تك كاربرا توى موفقيت هاش سهيم هستن.
ممنون كه هستيد دوستاى خوبمBlush

[تصویر: emza-logo.jpg]
 تشکر شده توسط : hamid , glassheart , hadisss , coffeedot , nahid , آنا , hyd69hyd , siamak.m.h
2017/02/14, 04:01 PM
ارسال: #15
 (Print Post)
مرسی از این که هستی.....................................

فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : glassheart , hadisss , hamid , یه غریبه , siamak.m.h
2017/02/15, 10:04 AM
ارسال: #16
 (Print Post)
تبريك ميگم.ممنون از همتون كه اينقد وقت ميذارين و اينجا رو بخاطر ما سرپا نگه ميدارين
ارزو ميكنم هميشه لباتون بخنده و دلتون شاد باشه

دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hadisss , glassheart , coffeedot , hamid , آنا , siamak.m.h
2017/06/28, 08:43 PM
ارسال: #17
 (Print Post)
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻣﻦ ﺧﻴﻠﻲ ﻧﺎﺭاﺣﺘﻢ ﭼﻮﻥ ﺧﺎﺭﺝ ﻛﺸﻮﺭ ﻫﺴﺘﻢ ﻣﻦ ﺣﺴﺎﺏ ﺑﺎﻧﻜﻲ ﺩﺭ اﻳﺮاﻥ ﻧﺪاﺭﻡ ﻧﻤﻲ ﺗﻮﻧﻢ اﺯ ﭼﺖ ﺭﻭﻡ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻛﻨﻢ ﻭﻟﻲ ﺣﺘﻤﺎ اﺯ اﻳﻦ ﻃﺮﻳﻖ ﻫﺮﭼﻪ ﺳﺮﻳﻌﺘﺮ اﺧﺮﻳﻦ ﺩﺭﻣﺎﻥ و ﻧﺘﺎﻳﺞ ﺧﺎﺭﺝ اﺯ ﻛﺸﻮﺭ ﺭا ﺩﺭ اﺧﺘﻴﺎﺭﺗﺎﻥ ﻗﺮاﺭ ﻣﻲ ﺩﻫﻢ.
 تشکر شده توسط : siamak.m.h
ارسال پاسخ 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان