نظرسنجی: دیدار ۶ اسفند را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
66.67%
10 66.67%
9
13.33%
2 13.33%
8
13.33%
2 13.33%
7
6.67%
1 6.67%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 15 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چهلمین دیدار ام اس سنتر"۶ اسفند ۹۵" ثبت نام
سلااااااامsmiling
اولین نفرSmile (16)
دیدار خیلی خوووووووبی بودagreement2agreement2agreement2
قسمت جدید موسیقی هم ایده خیلی خوبی بودagreement2
جای همه دوستانی که نبودن خالیicon_question
تشکر ویژه از حمید،علی،عالم،آزاده عزیز و تمام کسانی که زحمت کشیده بودندicon_questionicon_questionicon_question
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : hessam , امیرپوریا , آرزو , atiye67 , hamid , atkh , coffeedot , nanaz , H-tanha , یه غریبه
جای همگی خالی
خیلی خوش گذشت
مرسی از دوستانی که زحمت کشیده بوذند
خوشحال شدم دوستای خوبی پیدا کردم
 تشکر شده توسط : آرزو , hessam , atiye67 , glassheart , hamid , coffeedot , nanaz , H-tanha , یه غریبه
خیلی خوب و عالی بودhappy0065.gif
ممنون از همگیicon_question
بخش موسیقی زنده هم عالی بود...party0048.gif
به منکه خیلی خوش گذشتwink2
پاینده باشید دوستان خوبمicon_question

قسمت نظر سنجی هم خوب بود من همه رو نوشتم مدیریت سایت (حمید) خودش میدونهN_aggressive (37)
خب میدونه دیگهlaughing3laughing3
هر کی اون نظر سنجی ها رو میخونه به جواب های من نخنده لطفا laughing3laughing3
 تشکر شده توسط : hessam , atiye67 , glassheart , hamid , atkh , coffeedot , nanaz , H-tanha , یه غریبه
خیلی خیلی دیدار خوبی بود
نظرسنجی خوب بود
از همه دوستانی که تلاش کردند که دیدارها خوب خوب تر بشه و همچنین از دوستانی که با روحیه خوب تو دیدارها حضور پیدا می کنند تشکر می کنم icon_questionicon_questionicon_question
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : امیرپوریا , atiye67 , glassheart , hamid , atkh , coffeedot , nanaz , H-tanha , آرزو , یه غریبه
خیلی خیلی خوش گذشتhappy0065.gif
فک نمیکردم دیدار اول انقد خوب باشه
ممنون از حمید و علی و بقیه دوستان
لایک دارینagreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : امیرپوریا , hessam , glassheart , hamid , atkh , coffeedot , nanaz , H-tanha , آرزو , یه غریبه
دیدار خوبی بود
ممنون از همهicon_question
 تشکر شده توسط : امیرپوریا , atiye67 , glassheart , hamid , coffeedot , nanaz , یه غریبه , hessam
سلام سلام
اول میخوام تشکرات فراوان کنم و قطعا خانم ها مقدم ترن smiling (عمرن)

از آزاده عزیز که زحمت پیدا کردم کافی شاپ رو کشید و پیشنهاد موسیقی زنده رو داد (هر چند من مخالف بودم و خدایی دلیلم منطقی بود و خوشحالم اتفاقی که گفتم نیوفتاد smiling)
از عالم عزیز که باید مجبورش کنیم تو سایت ثبت نام کنه ، فکر کنم امروز منو علی چند دقیقه نشستیم ولی عالم بعید میدونم نشسته باشه کلا سرپا بود یا فیلمبرداری یا بقیه کارها
از ساینا عزیز که بالاخره بعد از غیبت طولانی به دیدارها برگشت و در پخش و جمع کردن نظرسنجی ها کمک بزرگی کرد
از علی عزیز که هماهنگی نهایی با کافی شاپ و طراحی پوستر دیدار و هماهنگی موشن گرافی و نظرسنجی و ... همه به دوشش بود
از محمد رضا و امیرپوریا و teacher هم شدیدا ممنونم که حسابی دیدار رو جینگول کردن. عالی بود.
و همه دوستانم که حقشه تک به تک اسم ببرم هر کدوم به نوعی به بهتر برگزار شدن این برنامه کمک کردن

با وجود اینکه تعداد رو ۵۰ نفر اعلام کرده بودیم ولی نتونستیم به کسانی که درخواست میدن بگیم نه، تعداد نهاییمون در دیدار ۵۹ نفر شد که ۴۷ نفر در دیدار حاضر شدن.
جای اونایی که به هر دلیلی نتونستن بیان خالی بود.

میخواستم اتفاقات قشنگ دیدار رو تعریف کنم ولی خندم گرفت که همه رو دارم مینویسم laughing3
به خاطر همین هیچی رو تعریف نمیکنم . میخواستید بیایید aloofandboredaloofandboredSmile (16)

در نظرسنجی هایی که دادیم خواسته بودیم به دیدار رای بدید ولی طبق روال در این تاپیک هم نظرسنجی امتیاز دادن رو قرار دادم و ممنون میشیم نظرتون رو یه بار دیگه اعلام کنید.

فکر کنم رسیدن به دیداری که از همه نظر خوب باشه و از نظر من لایق امتیاز ۱۰ باشه ، شدیدا سخته. شاید اگه یه دیدار ۲۰ نفره داشته باشیم بتونیم بهش برسیم. خیلی از دیدارها رو تا الان ۱۰ ندادم و اگه اشتباه نکنم نهایت ۵ تا دیدار نمره ۱۰ گرفتن ولی میخوام به این دیدار هم با کمی ارفاق ۱۰ بدم. آخرین دیدارمون یادگاری قشنگی از ۹۵ شد و امیدوارم لحظاتتون تا اخر سال و سال ۹۶ پر از خنده و شادی باشه .
همونی که در دیدار گفتم رو بازم میگم : شاد باشید خیلی زیاددددددددددددددد ، اگه شاد باشید هیچ چیزی مهم نیست. بدترین درد ها و رنج ها هم گذراست

دوستون دارم یه عالمه love28love28love28
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hadisss , mahdi1004 , امیرپوریا , atkh , hessam , coffeedot , atiye67 , nanaz , glassheart , H-tanha , آرزو , یه غریبه , kaveh_plus , monarezagholi , zoha-70
خیلیییی خوش گذشت ،agreement2(لیدی ایز فرست، حمید دقیقن نه عمرنN_aggressive (37) ) مرسی از خودمSmile (16) وبقیه دخترای خوش سلیقه مون و پسرا شامل علی و حمید محمد رضا،پوریا....وسایر بستگان ،حمید سال آینده حق مدیر تدارکاتی میگیرم،جهت عقد قرارداد به شماره های درج شده در پایین صفحه پیامک بدیدsmiling
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : glassheart , H-tanha , آرزو , atkh , یه غریبه , coffeedot , hamid , atiye67 , nazaninamiri70 , hessam , hadisss
سلام ب همه ی بچه های گل

امیدوارم ک خوب باشین

جا داره از آزاده عزیز تشکر کنم خیلی زحمت میکشید گلم هم باادب هستی هم گوش شیطون کر خوش اخلاق ب من ک خیلی خوش گذشت این ادم ب درد مدیریت میخوره مرسی ازاده جان امتیاز من ۱۰ هست ب عشق خانم های عزیز از جمله ازاده ی عزیز
 تشکر شده توسط : امیرپوریا , H-tanha , آرزو , glassheart , hessam , hamid , nanaz
(2017/02/25, 02:15 PM)monarezagholi نوشته است: سلام ب همه ی بچه های گل

امیدوارم ک خوب باشین

جا داره از آزاده عزیز تشکر کنم خیلی زحمت میکشید گلم هم باادب هستی هم گوش شیطون کر خوش اخلاق ب من ک خیلی خوش گذشت این ادم ب درد مدیریت میخوره مرسی ازاده جان امتیاز من ۱۰ هست ب عشق خانم های عزیز از جمله ازاده ی عزیز

فدااااای تو عزیزم خوش اخلاقی از خودتونه love51 خیلیییی خوشحالم خوش گذشته icon_biggrinicon_biggrinحمید وعلی کلید سایت رو بدید بیاد ما خانوما حلش میکنیمSheklak.shabhayetanhayi-30Sheklak.shabhayetanhayi-30N_aggressive (37) از شوخی بگذریم من کاری نکردم زحمتا رو دوش اقایون بود happy0065.gifparty0048.gif
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : monarezagholi , glassheart , hamid , امیرپوریا , H-tanha

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,551 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,785 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,182 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,531 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,843 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,717 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,253 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,912 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,048 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,873 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان