•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ مرتبط با يوگا
حرکات یوگا رو وقتی انجام میدادم سرم گیج میرفت و خیلی زود خسته میشدم
ولی به عنوان مثال وقتی یه وسیله رو جابجا میکنم یا پیاده روی میکنم زود خسته نمیشم
و احساس سر گیجه ندارم
 تشکر شده توسط : chipchip , maryamgoli , niloofary , پریا حقیقت پور
خب احتمالا برای شرکت وفعالیت در این رشته نیاز هست که ابتدا تمرینات وبرنامه هایی رو از مقدمات داشته باشید
فعالیت بدنی در مواقع کار واوقات فراغت با فعالیت بدنی در ورزش دومقوله جداست اینو دقت کنیم
امادگی بدنی برای رشته های ورزشی با امادگی بدنی برای انجام کارهای روزمره خیلی متفاوته
همیشه سختترین نمایش به بهترین بازیگر تعلق داره شاکی سختیهای دنیا نباش شاید تو بهترین بازیگر خدایی....!!!!!!!!!love28                                                        

تشکر شده توسط : spring , chipchip , maryamgoli , niloofary , پریا حقیقت پور
سلام اگر زیر زانوهاتون رو با دست قفل کنید اصلا فشار به دست و پا و یا کمر نمیاد
حرکات تنفسی مثل تنفس شکمی برای کاهش خستگی و آرامش بیشتر موثر است و همچنین کاهش استرس خیلی خوبه
خدایا تمام خنده های تلخ امروزم را می دهم
یکی از آن گریه های شیرین کودکیم را پس بده
 تشکر شده توسط : nojan.mrs01 , niloofary , پریا حقیقت پور
من روماتیسم مفصلی دارم خیلی خیلی درد دارم می تونم حرکات یو گارو انجام بدم اصلا توان ورزش کردن ندارم
 تشکر شده توسط : niloofary , پریا حقیقت پور
سلام دوستان
ورزش یوگا برای رفع کشش عضلات مناسبه؟
(2016/02/07, 11:21 AM)f.amini نوشته است: سلام دوستان

دکتر من خیلی یوگا رو توصیه میکنه و میگه برای کشش عظلات و بیماران ام اس خیلی خیلی مفیده منتها شهریه بالایی داره و هزینش بالاس.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
(2016/02/07, 01:55 PM)majid1 نوشته است:
(2016/02/07, 11:21 AM)f.amini نوشته است: سلام دوستان

دکتر من خیلی یوگا رو توصیه میکنه و میگه برای کشش عظلات و بیماران ام اس خیلی خیلی مفیده منتها شهریه بالایی داره و هزینش بالاس.

سلام روزتون بخیر
شماره باشگاه یوگا تائو در کرج رو میدم خدمتتون این باشگاه با انجمن همکاری میکنه و با قیمت بسیار مناسب برای بچه های کرج کلاس داره
هم خانم ها هم آقایون
32530638
به دوستان دیگه هم در کرج معرفی کنید
سلام من 3 ساله یوگا کار میکنم و خیلی خیلی راضیم فقط یه سوال. من تو این مدت حرکات معکوسو انجام نمیدادم یعنی مربیم میگفت برات خوب نیست چون ام اس داری. ولی دکترم بهم گفت نه ضرری نداره الان میخاستم باز هم بپرسم و مطمعن شم با خیال راحت انجام بدم حرکاتوو اگه میشه کمکم کنیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
(2016/07/27, 03:08 PM)maryk909 نوشته است: سلام من 3 ساله یوگا کار میکنم و خیلی خیلی راضیم فقط یه سوال. من تو این مدت حرکات معکوسو انجام نمیدادم یعنی مربیم میگفت برات خوب نیست چون ام اس داری. ولی دکترم بهم گفت نه ضرری نداره الان میخاستم باز هم بپرسم و مطمعن شم با خیال راحت انجام بدم حرکاتوو اگه میشه کمکم کنیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

سلام دوست عزیز
خیلی هم عالیه که حرکات معکوس رو بتونید برید
مربی شما میترسه که مبادا سر کلاسش برای شما اتفاقی بیفته
به مربیتون بگید که دکترتون گفته اشکالی نداره
منم چند ساله یوگا کار میکنم و حرکات معکوس رو انجاممیدم و هیچ مشکلی هم ندارم
موفق باشی icon_question
 تشکر شده توسط : maryk909 , niloofary , پریا حقیقت پور
(2016/07/28, 02:52 PM)# پریسا # نوشته است:
(2016/07/27, 03:08 PM)maryk909 نوشته است: سلام من 3 ساله یوگا کار میکنم و خیلی خیلی راضیم فقط یه سوال. من تو این مدت حرکات معکوسو انجام نمیدادم یعنی مربیم میگفت برات خوب نیست چون ام اس داری. ولی دکترم بهم گفت نه ضرری نداره الان میخاستم باز هم بپرسم و مطمعن شم با خیال راحت انجام بدم حرکاتوو اگه میشه کمکم کنیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

سلام دوست عزیز
خیلی هم عالیه که حرکات معکوس رو بتونید برید
مربی شما میترسه که مبادا سر کلاسش برای شما اتفاقی بیفته
به مربیتون بگید که دکترتون گفته اشکالی نداره
منم چند ساله یوگا کار میکنم و حرکات معکوس رو انجاممیدم و هیچ مشکلی هم ندارم
موفق باشی icon_question

واااای ایکاش زودتر اینو میدونستم این همه وقت انجام ندادم!! مرسی عزیزم love51love51love51love51
 تشکر شده توسط : # پریسا # , niloofary , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان