نظرسنجی: دیدار۱۰ دی را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
64.29%
9 64.29%
9
7.14%
1 7.14%
8
14.29%
2 14.29%
7
14.29%
2 14.29%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 14 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سی و نهمین دیدار ام اس سنتر"10 دی 95"
[تصویر:  Ms_center_event3.jpg]

سلـــــــــــــــــــــــــــــــــام
با هماهنگی تیم مدیریت قرار شد من شرایط حضور در دیدار رو اعلام کنم مدیر خیلی سرش شلوغه ها اینطوری فکر نکنید که نشسته و دستور میده....
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
خیلی سعی کردیم فاصله بین دو دیدار را کم کنیم
نشـــــد
ولی خب
یه دیدار جدید در راه است
دوباره همدیگه را میبنیم
این دفعه یه جای جدید، یه کافه دل باز که نه شرق و نه غرب تقریبا وسطاس
مشکل پله‌ی زیاد هم نداریم، با دوچرخه هم میتونیم حتا بریم توش... پس نگران نباشید.
بچـــــه‌ها لطفــــا دیر ثبت‌نام نکنید، سریعتر ظرفیت را تمومش کنید بره، تا ما هم تلاشمون را بکنیم حداقل ماهی یه بار دور هم جمع بشیـــــم.

جزئیات دیدار به شرح زیر خواهد بود :

تاریخ : ۱۰ دی ۹۵
ساعت : ۱۵ الی ۱۷ (احتمال داره ساعت دیدار نیم ساعت الی ۱ ساعت جا به جا شه که اگر این اتفاق افتاد حتما اعلام میکنیم)
محل : یکی از کافی شاپ های وسطای شهر تهران (محل دقیق دیدار چندین روز زودتر، از طریق پیغام خصوصی به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید)
ظرفیت : 50 نفر ، که از طریق شمارشگر نظرسنجی قابل رویت میباشد.
هزینه : 15.000 تومان که میبایست از طریق درگاه آنلاین ام اس سنتر پرداخت گردد. ظرفیت تکمیل شد
پذیرایی : منو کافی شاپ از طریق پیغام خصوصی ارسال خواهد شد

طبق معمول چند مورد که همیشه باید ذکر بشه رو اعلام میکنم :

1- حضور عزیزانی که با ویلچر همراهیمون میکنن، باعث افتخاره.
۲- حضور بستگان درجه یک مبتلایان به ام اس به شرط اطلاع قبلی بلامانع و سایر افراد پس از تایید یکی از افراد تیم مدیریتی میسر خواهد بود . ( اطلاعیه افراد شرکت کننده در دیدارها )
۳- در صورت داشتن همراه، میبایست همان مبلغ 15.000 تومان، برای ایشان نیز واریز گردد.
۴- حتما به خاطر داشته باشید عکاسی در دیدارهای سایت فقط توسط فرد منتخب تیم مدیریت می باشد. لطفا از دوربین شخصی برای عکاسی استفاده نکنید .

در ضمن تعداد افراد شرکت کننده از طریق شمارشگر نظرسنجی قابل رویت می باشد و تعداد از طرف مسئولین دیدار به روز خواهد شد.

به امید یک دیدار به یاد موندنی دیگه
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : آرزو , یه غریبه , elham 66 , SSA , coffeedot , hessam , hamid , hadisss , pesareshoja_ir71 , kaveh_plus , شهرزاد , siamak.m.h , آنا , داش شری , H-tanha , الهه درد , عکاسباشی , lady.dqn , hamid_147 , الهام ج , glassheart , samaneh , حمید , nilo0far , havaars , حسن محبوب , paras2 , سیااوش , shahrzad , پریا حقیقت پور
happy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifmscenterHeartmscenter

دیداااااااااارicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

خوش بگذرهicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

چن روز تا دیدارicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : hadisss , آنا , hamid , حسن محبوب , پریا حقیقت پور
بسيار عاليست
agreement2agreement2
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : hamid , پریا حقیقت پور
سلام من تازه عضو سايت و كانال تلگرام شدم. ميخوام اين ديدار رو شركت كنم. تنها بيام هيچكسم نشناسم كسي تحويلم ميگيره؟ كلا چطوريه اين ديدارا چه اتفاقي توش ميفته؟ ashamed0006.gif
(2016/11/28, 07:43 PM)zoha-70 نوشته است: سلام من تازه عضو سايت و كانال تلگرام شدم. ميخوام اين ديدار رو شركت كنم. تنها بيام هيچكسم نشناسم كسي تحويلم ميگيره؟ كلا چطوريه اين ديدارا چه اتفاقي توش ميفته؟ ashamed0006.gif
فلسفه این دیدار ها اشنایی با دوستای جدیده. فقط به خودتون بستگی داره. ذونجا اومدید. بگید اولین بارتون چون گاهی فرصت نمیشه تک تک دوستان تازه وارد را پیدا کنیم.
سلام
من و خانمم درگیر کارای پایان نامه هستیم. خدا بخواد دورهمی بعدتر رو با خبرهای خوب شرکت میکنیم.
خوش بگذره دوستان
دونه دونه میگم smiling

اول اینکه خوشحالم که به زودی دوباره میبینمتون
خوشحال ترم که منم این سری مثل بقیه خیلی شیک و مجلسی بدون دردسر هماهنگی و ... میام (عمرن اگه علی بزاره)
خوشحال تر میشم اگه منم رو صندلی بشینم و علی و بقیه صحبت کنن. حالا منم صحبت میکنم ولی کم و نشسته smiling
خوشحال تر تر تر میشم که منم تو این دیدار بتونم از منو سفارش بدم و یه چیزی بخورم confused الان یادم افتادددددددددددددددددددددددد آقا به خدا من دیدار قبلی ۱۵ تومنمو دادم . سفارش هم دادم ولی وقت نشد بخورم یارو گذاشت تو یخچال . دیدار تموم شد رفتم گفتم لیموناد منو بده ! گفت یکی از بچه هاتون لیموناد میخواست دادیم بهش ConfusedConfusedConfused نمیدونستم خوشحال باشم یا بزنم نصفش کنم laughing3

DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgy
اینا برای علی atkh بود . من دستور دادم . تو ۲۰ روز بیچارم کردی هی میگی دیدار دیدار . یه پست گذاشتی جیغت در اومد DodgyDodgy

دنیا توام همش روز شماری کن . یه بار زحمتی نکشی پاشی بیای Dodgy

زحا سلام . خوش اومدی . نه عمرن کسی تحویلت بگیره Sleepy انقدر بچه های جدید رو تحویل نمیگیریم که حد نداره Smile (16) اصلا بندگان خدا همیشه میان دیدار میرن یه گوشه میشینن smiling
راستی من شوخی نکنم مثل دیدار قبل جدی برداشت میشه (قضیه تیکه مهران مدیری تو برنامه دورهمی)
اصلاحیه :‌ زحا جان تشریف بیارید نگران جدید بودن و کسی رو نشناختن نباشید . همین علی که این دیدار رو اعلام کرده فکر کنم فقط ۲ تا دیدار اومده . باید یه بررسی کنم که چرا انقدر باهاش صمیمی شدیم laughing3

چقدر حرف زدم smiling
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : lady.dqn , hamid_147 , glassheart , پریا حقیقت پور
(2016/11/28, 08:03 PM)hamid نوشته است: دونه دونه میگم smiling

خوشحال ترم که منم این سری مثل بقیه خیلی شیک و مجلسی بدون دردسر هماهنگی و ... میام (عمرن اگه علی بزاره)
خوشحال تر میشم اگه منم رو صندلی بشینم و علی و بقیه صحبت کنن. حالا منم صحبت میکنم ولی کم و نشسته smiling
خوشحال تر تر تر میشم که منم تو این دیدار بتونم از منو سفارش بدم و یه چیزی بخورم confused الان یادم افتادددددددددددددددددددددددد آقا به خدا من دیدار قبلی ۱۵ تومنمو دادم . سفارش هم دادم ولی وقت نشد بخورم یارو گذاشت تو یخچال . دیدار تموم شد رفتم گفتم لیموناد منو بده ! گفت یکی از بچه هاتون لیموناد میخواست دادیم بهش ConfusedConfusedConfused نمیدونستم خوشحال باشم یا بزنم نصفش کنم laughing3

اینا برای علی atkh بود . من دستور دادم . تو ۲۰ روز بیچارم کردی هی میگی دیدار دیدار . یه پست گذاشتی جیغت در اومد DodgyDodgy

زحا سلام . خوش اومدی . نه عمرن کسی تحویلت بگیره Sleepy انقدر بچه های جدید رو تحویل نمیگیریم که حد نداره Smile (16) اصلا بندگان خدا همیشه میان دیدار میرن یه گوشه میشینن smiling
راستی من شوخی نکنم مثل دیدار قبل جدی برداشت میشه (قضیه تیکه مهران مدیری تو برنامه دورهمی)
اصلاحیه :‌ زحا جان تشریف بیارید نگران جدید بودن و کسی رو نشناختن نباشید . همین علی که این دیدار رو اعلام کرده فکر کنم فقط ۲ تا دیدار اومده . باید یه بررسی کنم که چرا انقدر باهاش صمیمی شدیم laughing3

چقدر حرف زدم smiling
فقط در حد یه لیموناد خوردن میتونی آروم بگیری.
(2016/11/28, 08:03 PM)hamid نوشته است: دونه دونه میگم smiling

چقدر حرف زدم smiling

سلاااام Blush خب من اندفه يه ليموناد برا شما ميذارم كنار كه بيشتر تحويلم بگيرين smiling حالا من ميام كسيم اگه تحويلم نگرفت اشكال نداره آروم از همون گوشه ميخزم ميرم بيرون
راستي ضحي هستم smiling

(2016/11/28, 07:47 PM)atkh نوشته است:
(2016/11/28, 07:43 PM)zoha-70 نوشته است: سلام من تازه عضو سايت و كانال تلگرام شدم. ميخوام اين ديدار رو شركت كنم. تنها بيام هيچكسم نشناسم كسي تحويلم ميگيره؟ كلا چطوريه اين ديدارا چه اتفاقي توش ميفته؟ ashamed0006.gif
فلسفه این دیدار ها اشنایی با دوستای جدیده. فقط به خودتون بستگی داره. ذونجا اومدید. بگید اولین بارتون چون گاهی فرصت نمیشه تک تک دوستان تازه وارد را پیدا کنیم.

مرسييي. حتما ميگم. اميدوارم زود با همه آشنا بشم Smile
خوشبحالتون دوستان شما همدیگرو میبینید
کلییییییی بهتون خوش بگذره
یادتون باشه اونروز تولد منهicon_biggrinlove28
 تشکر شده توسط : hamid , المیرا , پریا حقیقت پور

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,282 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,588 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,053 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,441 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,739 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,680 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,080 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,678 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 7,791 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,646 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست