امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قیمت بیمه شده ی داروی دیفوزل وسینوتک
(2016/12/08, 11:09 PM)venoos نوشته است: ب
(2016/12/08, 12:19 PM)Aydanima نوشته است:
(2016/12/08, 01:40 AM)venoos نوشته است: سلام من با قیمت بیمه شده خریدم دیفوزل 120 ،تقریبا 100 تومن کم شده بود?

سلام دفترچه بیمه تون چیه ومبلغ نهایی که به قرص دادین چند بوده وبرای چه تعداد قرص

سلام دفترچه تامین اجتماعی دارم و60 قرص دیفوزل 120 گرفتم که داروخانه گفت جدیدا بیمه شده تقریبا پیش فاکتور 400 برام نوشت( دقیق یادم نمیاد) وبا 70 درصد تخفیف 125 هزارتومن پرداخت کردم ،البته ایندفعه آشنا بازی شد 70 درصد تخفیف دادن دفعه بعد 50 درصد تخفیف شاملش میشه

ممنون دوست عزیز
یعنی با این حساب من
ازادش حدودا600تومان بابیمه میشه 400تومان اون وقت چزوری نصفش میشه 200تومان ممنون میشم توضیح بدین
راستی به شما دفترچه بیمه خاص دادن یا نه ویارانه دارویی ثبت نام میکنید به شما کد رهگیریمیدن یا نه
متاسفانه شرکت عبیدی(تولید کننده دیفیزول)بازاریابی گسترده ای بر روی برخی پزشکان انجام داده و از اون بدتر برخی پزشکان بدون توجه به توانایی مالی بیمار اقدام به نسخه نویسی دیفیزول میکنند.اگر برای اولین بار تحت دارو قرار میگیرید ویا قراره داروتون تغییر کنه و توانایی مالی کافی ندارید حتما به پزشکتون گوشزد کنید از سایر داروهای ام اس که تحت پوشش بیمه 90 درصدی هست تجویز کنه.اگر دکتر اصرار کرد به پزشک دیگری مراجعه کنید.
در پس اصرار دکتر به دیفیزول اسراری هستangry
 تشکر شده توسط : Aydanima , maryk909
شما جزو بیماران هستین یانه چون به من گفته تنها این دارو روی شما خوب جواب داده والان دوماه شروع کردم وبدنم باهاش سازگار اذیت نمیکنه میترسم عوض کنم عوارض داشته باشه
 تشکر شده توسط : فرید 1353 , maryk909
(2016/12/09, 09:17 AM)Aydanima نوشته است: شما جزو بیماران هستین یانه چون به من گفته تنها این دارو روی شما خوب جواب داده والان دوماه شروع کردم وبدنم باهاش سازگار اذیت نمیکنه میترسم عوض کنم عوارض داشته باشه
الان شما این دارو رو مصرف میکنید دیگر به هیچ عنوان صلاح نیست داروتون رو تغییر بدید
بنده برای کسانیکه میخواهند برای اولین بار تحت دارو قرار بگیرند و یا داروی مصرفی قبلی به هر دلیلی قرار است تغییر کند نوشتمicon_question
 تشکر شده توسط : Aydanima
یعنی با این قرص شروع کنیم دیگه نمیشه عوض کرد اخه به من گفت چندماه استفاده کن عوض میکنم
 تشکر شده توسط : فرید 1353
(2016/12/09, 09:38 AM)Aydanima نوشته است: یعنی با این قرص شروع کنیم دیگه نمیشه عوض کرد اخه به من گفت چندماه استفاده کن عوض میکنم
پزشکان معمولا تا زمانیکه بیمار به یک دارو جواب داده داروش رو تغییر نمی دن
 تشکر شده توسط : Aydanima , maryk909
دوستان بنظرتون سینوتک بهتره یا دیفوزل؟
ببینید در مورد قیمت بیمه شدش اینجا فقط بنویسید که تاپیک منحرف نشه. تاپیک در مورد سینوتک اگه داریم یا تفاوت این دوتا بهتره اونجا بنویسیم.
اسم داروی دوستان رو نگاه کنید ، دیفوزل رو تعدادی مصرف میکنن ولی سیوتک فکر کنم کمتره . کاش بیان بنویسن یا شما با پیام خصوصی بخواهید بنویسن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Aydanima , maryk909 , hadisss
(2016/12/09, 09:10 AM)Aydanima[/quote]
ممنون از راهنماییتون
فقط یه سوال شما هم تامین اجتماعی هستین واینکه من ماه پیش از غذا دارو نامه گرفتم شد 700تومان وگفتن این ماه دیگه کمک نمیکنن بنظرتون بازم مراجعه کنم به غذادارو چون هنوز بیمه ام خاص نشده یه کم مشکل داره دیروز توتامین اجتماعی کرج بودم اونا هم گفتن یه ماه کمک میکنیم یه ماه هم باید ازاد بگیری مگه این دارو بیمه نشده
[/quote]

من بیمم سلامته و بیمارخاص . فک نکنم شهر به شهر فرقی داشته باشه ولی من هر یه ماه درمیون تخفیفو میگیرم حالا شاید تامین و سلامت با هم پوششاشون فرق کنه نمیدونم! والا ماه پیش من دارورو گرفتم بیمه نشده بود ولی الان یه نفر نئشته با تامین 800 و خورده ای گرفته امیدوارم بیمه شده باشه

[quote=فرید 1353 نوشته است:
متاسفانه شرکت عبیدی(تولید کننده دیفیزول)بازاریابی گسترده ای بر روی برخی پزشکان انجام داده و از اون بدتر برخی پزشکان بدون توجه به توانایی مالی بیمار اقدام به نسخه نویسی دیفیزول میکنند.اگر برای اولین بار تحت دارو قرار میگیرید ویا قراره داروتون تغییر کنه و توانایی مالی کافی ندارید حتما به پزشکتون گوشزد کنید از سایر داروهای ام اس که تحت پوشش بیمه 90 درصدی هست تجویز کنه.اگر دکتر اصرار کرد به پزشک دیگری مراجعه کنید.
در پس اصرار دکتر به دیفیزول اسراری هستangry

چرا انقدر بدبینین !!!؟ درسته که باندبازی همیشه هست ولی دکتر من اول برام نوشته بود سینوتک من خودم اصرار کردم که داروی ایرانی نمیخام میترسم مثل سینوتک بشه گفت پس دیفوزل. خداروشکر الانم ازش خیلی راضیم عوارض نداره و راحتم باهاش
 تشکر شده توسط : Aydanima
سلامBlush
من تازه عضو شدم
و یه ماهه که فهمیدم ام اس دارم
درمورد قیمت دیفوزل بگم که من چهاربسته دیفوزل 120 رو گرفتم 114تومن!
نوع بیمه م هم بیمه سلامته
از بیمه هم بهم گفتن که از ماه دیگه میتونی ثبت نام کنی و از حلال احمر داروهاتو رایگان بگیری
من هنوز اقدام نکردم
 تشکر شده توسط : javad6788

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها) maryk909 244 151,793 2023/11/06, 01:19 PM
آخرین ارسال: همراز
  مراکز تهیه دیفوزل و قیمت آن maryk909 75 47,142 2018/07/28, 09:40 AM
آخرین ارسال: SMA

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست