امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرنگ آماده تزریق سینووکس
من دو هفته هست که سینووکس رو بدون مسکن دارم تزریق میکنم چون دیر وقت شده و دیگه وقت خوردن مسکن نداشتم، سردرد هم داشتم ولی نه بشدت !
من عوارض جدیدی از این سرنگ آماده تزریق ندیدم. فکرتون رو درگیر نکنید. فقط آب مقطرش کمتره.
من فقط نگران اون هوای داخل سرنگ هستم همیشه که چرا باید هوا تزریق کنم ؟confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , مُنا_منتظر المهدی
(2016/12/24, 08:20 PM)nahid نوشته است: من دو هفته هست که سینووکس رو بدون مسکن دارم تزریق میکنم چون دیر وقت شده و دیگه وقت خوردن مسکن نداشتم، سردرد هم داشتم ولی نه بشدت !
من عوارض جدیدی از این سرنگ آماده تزریق ندیدم. فکرتون رو درگیر نکنید. فقط آب مقطرش کمتره.

من تا دو ماه پیش سینوکس میزدم
نگران هوای داخل سرنگ نباشید، اولا که اون هوا باعث میشه که ماده موثر به طور کامل از سوزن تخلیه بشه.
دوما در تزریق عضلانی مقدار کم هوا هیچ نگرانی نداره، هوا در تزریق وریدی خطرناک است.
به هر حال موفق باشید
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست ------- طالب بی‌قرار شو تا که قرار آیدت
 تشکر شده توسط : آنا , nahid , مُنا_منتظر المهدی
من ندیدم این سینووکس جدید رو! دو ساله دارم میزنم همیشه به جور بوده آخرین بار هم که گرفتم یک ماه پیش بود confused2
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی
(2016/12/24, 08:20 PM)nahid نوشته است: من دو هفته هست که سینووکس رو بدون مسکن دارم تزریق میکنم چون دیر وقت شده و دیگه وقت خوردن مسکن نداشتم، سردرد هم داشتم ولی نه بشدت !

سلام

شما باید هوای داخل سرنگ رو بگیرید ، چون من در مرکز سیناژن تزریقم رو انجام می دم و اونها برای تزریق ، هوای داخل سرنگ رو می گیرن .

حتی من ازشون که سوال کردم ، گفتن ، باید هوا رو قبل از تزریق بگیری و نباید با هوا تزریق کنی

راستی من قبلا اکتووکس تزریق می کردم و شخصی که برای من تزریق می کرد ، اینکار

رو با هوای داخل سرنگ انجام می داد ، همین باعث می شد من روز بعد از تزریق ، حالم

متفاوت باشه ولی وقتی سینووکس رو در مرکز سیناژن تزریق کردم دیگه حالم ، روز بعد از

تزریق ، عوض نمی شه

برای همین می گم شاید این تغییر حالم ، در زمان تزریق اکتووکس ، بخاطر هوای داخل سرنگ بوده باشه
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی , nahid
اگه اینطور باشه باید تو بروشور بنویسن ولی چیزی ننوشتن که ؟
باید دوباره بپرسیم ازشون که چرا سرنگ آماده تزریق ، جای خالی داره . این یعنی هوا ؟ اگه باید کشیده بشه پس آماده تزریق نمیتونه باشه و اگر نباید خالی بشه پس چرا به شما اینو گفتن ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Nikan , مُنا_منتظر المهدی
عجب چیزی بود مدل جدید آمپول سردرد بدن درد الانم از. تب و لرز خوابم نمیبره قبلا اينجوري نمیشدم rolleyes
یعنی الان مثل کوپامر آماده اس؟؟؟؟؟
پیشرفت کردید.
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

دوستان شما هم با سری جدید دارو مشکل دارید؟ دیروز تزریق کردم واقعا وحشتناک بود سر درد سر گیجه تا صبح از تب و لرز نخوابیدم و بدن دردم تا امروز ادامه داشت
من حس کردم سر سرنگ کلفت تر شده ولی وقتی رفتم داروخانه که نازک ترینشو بگیرم خودم جایگزین کنم متوجه شدم همون نازک ترینشه DodgyDodgy
دو هفتست از اون تزریق کردم با دارو مشکل ندارم موقع تزریق دردم گرفتDodgyDodgy شایدم چون چندوقته تو رونم میزنم جاش درد میگیره باید چند وقت نزنم تو رون تا دوباره عادی بشه icon_cryicon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : nilan , samiramiss
(2017/01/26, 09:48 PM)سمیرا67 نوشته است: من حس کردم سر سرنگ کلفت تر شده ولی وقتی رفتم داروخانه که نازک ترینشو بگیرم خودم جایگزین کنم متوجه شدم همون نازک ترینشه DodgyDodgy
دو هفتست از اون تزریق کردم با دارو مشکل ندارم موقع تزریق دردم گرفتDodgyDodgy شایدم چون چندوقته تو رونم میزنم جاش درد میگیره باید چند وقت نزنم تو رون تا دوباره عادی بشه icon_cryicon_cryicon_cry

پس یعنی عوارضش شدید تر نشد بدن درد تب و لرز؟ من اينجوري نبودم واقعا تحملش برام سخت شده

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 289,010 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,870 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  سینووکس و افزایش آنزیم های کبد min00 16 11,645 2020/10/07, 08:57 AM
آخرین ارسال: طلوع..
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,562 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 24,276 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze
Question نحوه پیدا کردن محل تزریق min00 37 99,111 2018/01/24, 08:02 PM
آخرین ارسال: nahid
  سینووکس با درد درقلب و قفسه سینه ارتباط دارد ؟ شیرین 20 10,759 2017/11/04, 11:31 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,138 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  عوارض قطع سینووکس 7714 40 39,244 2016/11/23, 09:28 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دمای نگهداری سینووکس وآونکس nahid 72 32,001 2016/10/12, 06:52 PM
آخرین ارسال: mehdi77

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست