امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرنگ آماده تزریق سینووکس
من از وقتی از سینوکس آماده استفاده میکنم تا دو روز درد شدیدی توی استخونام دارم.
و سر درد و تب و لرز شدید.
قبلا بدون قرص مسکن مشکلات خفیفی داشتم اما حالا تا دو روز بعد از نزریق درد و ناراحتی دارم.
طوری که هر 10 ساعت باید یک ژلوفن بخورم.
البته مشکلی نیست.
اما آیا ورژن جدید قوی تر از قبلیه؟
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : AVID2000 , مُنا_منتظر المهدی
دوستان عزیز سلام
میخواستم ببینم شما هم از آمپولهای جدید سینووکس تولید شرکت سیناژن که فقط یک مایع شفاف داخل آن وجود دارد استفاده کرده اید . آیا متوجه عوارض جدیدی نشده اید ؟ ممنونم
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی
منم بسته ی آماده ی تزریقش بهم رسید،
تازه یاد گرفته بودم آب مقطر و پودر ویالو چطوری باید مخلوط کرد(البته خیلی جاها رعایت نمی کردن!)
305320_JC_thinkingsmilingwink2
آنچه مرا نکشد، نیرومندترم میسازد.
این را در مدرسه ی جنگِ زندگی آموخته ام...
 تشکر شده توسط : آنا , محبوبان , مُنا_منتظر المهدی
(2016/10/30, 06:59 PM)محبوبان نوشته است: دوستان عزیز سلام
میخواستم ببینم شما هم از آمپولهای جدید سینووکس تولید شرکت سیناژن که فقط یک مایع شفاف داخل آن وجود دارد استفاده کرده اید . آیا متوجه عوارض جدیدی نشده اید ؟ ممنونم

سلام

من که چند هفته هست که از مدل جدید سینووکس استفاده می کنم و هنوز مشکل

جدیدی نداشتمwink2
 تشکر شده توسط : محبوبان , آنا , مُنا_منتظر المهدی
خوب من تازه دیدم . جمع و جور و کوچک شده ، توی بسته بندی جدید سینووکس ، پد الکلی و کارت آدرس مراکز تزریق حذف شده . به جای کتابچه هم یه بروشور رنگی گذاشتن با آموزش تزریق تصویری .البته بعد از 7 سال میبینم که آموزشش فرق داشت با قبل ! برای اولین باره که دیدم نوشته بهترین جای تزریق پشت بازو و روی ران هست ! یعنی تازه این نتیجه به دست اومده ؟confused2

اون کتابچه قبلی خرج اضافه ای بود . ما هم عیر از بار اول که سینووکس خریدیم ، همیشه باید اونو پاره میکردیم میریختیم دور که کار سختی هم بود !
پد الکلی ها هم 4 تاش بس بود من هیچ وقت درپوش ویال رو که برمیداشتم با الکل تمیز نکردم چون زیر درپوش بود نیازی نداشت ، اینو یکی از مراکز تزریق سیناژن همون سال اول بهم گفت !
-----------------------------------------------------------------------------------------

مقدار محلول هم همون طور که mohamad88 گفتن نسبت به قبل حجمش نصف شده ،یعنی وقتایی که من محلول رو به خاطر هواگیری کلی هدر میدادم ، اینقدر میشد !
حتما محلول آماده شده ،ساخت و ترکیبش فرق میکنه با زمانی که مصرف کننده بخواد آب مقطر و پودر رو ترکیب کنه. منظورم مواد موثرش نیست .حجم مواده.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , SSA , مُنا_منتظر المهدی
خیلی خوبه که سرنگ آماده تزریق برای سینووکس هم اومد٬ یادم میاد زمانی که تزریق میکردم با چه استرس و خرابکاریایی آب مقطر و پودر رو با هم مخلوط میکردم٬ حالا اگه مجبور بشم دوباره تزریق داشته باشم خیلی راحتتر شده واین عالیه.[/code]
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : nahid , hadisss , samiramiss , مُنا_منتظر المهدی
داروش چرا کم شده؟اثرش کم نشه؟
اینکه ویال آماده هستش خوبه ولی چرا مقدارش نصف شده؟؟؟؟اگه مقدار کم شده پس باید فرقی در غلظتش باشه!حداقل باید یه توضیح کوچولو شرکت سیناژن بده .نه اینکه منتظر بمونه تا ملت حتما زنگ بزنن و جویای علت بشن.
منم حس میکردم که مقدارش خیلی کم شده
الان دیدم بقیه هم همین حسو دارن
چرا آخه؟؟
حتما خودشون فکر همه جاشو کردن دیگه
فکرمونو درگیر نکنیم بهتره
حَـسْـبُــنَــا الــلّــهُ وَ نِــعْــمَ الْــوَکِـيــلُN_aggressive (39)
 تشکر شده توسط : آنا , *MoNa* , samiramiss
من دفعه ی اولی ک سینووکس جدید استفاده کردم تاچن روزدردوحشتناکی داشتم واس همین زنگ زدن شرکت سیناژن واینکه چرااین امپولاتون اینجوریه ب من گفتن اولا سینووکس جدید محلولش غلیظ تره و فرقی باقبلی نداره وچون قبلن از اون آمپول رقیق تعدادزیادی استفاده کردی بدنت بهش عادت کرده ولی بازم بعدهشت تاسینووکس جدید عوارضی ک دارم زیاده من فک میکنم چون غلیظ تر شده اینجوریه
من ازبیگانگان،هرگزننالم...
که بامن هرچه کرد
آن آشناکرد...!

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 289,020 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,871 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  سینووکس و افزایش آنزیم های کبد min00 16 11,646 2020/10/07, 08:57 AM
آخرین ارسال: طلوع..
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,562 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 24,277 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze
Question نحوه پیدا کردن محل تزریق min00 37 99,111 2018/01/24, 08:02 PM
آخرین ارسال: nahid
  سینووکس با درد درقلب و قفسه سینه ارتباط دارد ؟ شیرین 20 10,759 2017/11/04, 11:31 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,138 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  عوارض قطع سینووکس 7714 40 39,246 2016/11/23, 09:28 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دمای نگهداری سینووکس وآونکس nahid 72 32,004 2016/10/12, 06:52 PM
آخرین ارسال: mehdi77

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان