امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سرنگ آماده تزریق سینووکس
سلام.
سینووکس اماده تزریق در موعدی که طی تماس شرکت به ما گفتن به دستمون رسید ... پیشرفته خوبیه اما متاسفانه پدهای الکل رو حذف کردن و بنده برای یک پد الکل امروز یک ساعت رفتم تا داروخانه شبانه روزی ...
االبته یک سوال مهم اینکه الان که سرم اماده تزریق شده حجمش یک سوم شده ؛ این طبیعیه ؟؟ یعنی سرنگ فقط یک سومش پر بود ...
به نظرم شرکت ارزش کار خودشو با یک پد الکل زیر سوال نبره ...
 تشکر شده توسط : nahid , helli , مُنا_منتظر المهدی
خبر خوبیه . امیدوارم در همه داروخانه های علوم پزشکی موجود باشه . قبلا توی هر جعبه 8 پد الکلی میذاشتن که من در ویال رو دیگه الکل نمیزدم و فقط 4 تاشو استفاده میکردم ، کسانی که به مراکز تزریق میرفتن عملا استفاده ای نمیکردن چون با پنبه الکلی راحت ترن.
الان 4 تا بذارن کافیه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مُنا_منتظر المهدی
(2016/10/07, 03:46 PM)mohamad88 نوشته است: سلام.
سینووکس اماده تزریق در موعدی که طی تماس شرکت به ما گفتن به دستمون رسید ... پیشرفته خوبیه اما متاسفانه پدهای الکل رو حذف کردن و بنده برای یک پد الکل امروز یک ساعت رفتم تا داروخانه شبانه روزی ...
االبته یک سوال مهم اینکه الان که سرم اماده تزریق شده حجمش یک سوم شده ؛ این طبیعیه ؟؟ یعنی سرنگ فقط یک سومش پر بود ...

یعنی مثل آونکس خودکاری آماده ی تزریقه و نیاز به هیچ گونه آماده سازی و اینا نداره؟

والا کوپامر از اول هم پد الکلی نداشت و ما مجبوریم خودمون تهیه کنیم ولی مساله ی مهمی نیست
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
(2016/10/08, 07:21 PM)helli نوشته است:
(2016/10/07, 03:46 PM)mohamad88 نوشته است: سلام.

یعنی مثل آونکس خودکاری آماده ی تزریقه و نیاز به هیچ گونه آماده سازی و اینا نداره؟

والا کوپامر از اول هم پد الکلی نداشت و ما مجبوریم خودمون تهیه کنیم ولی مساله ی مهمی نیست
قبلا باید پودرش رو خودتون حل میکردید الان دیگه نیاز نیست و آماده ی تزریقِ
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
البته باید یک طرفه به قاضی هم نرفت ... من از شرکت و بیمه نیروهای مسلح تشکر میکنم ... واقعا تو این وضعیت اگر اینا نبودن که واقعا هزینه های دارو کمر زندگیمون رو میشکست ... واقعا دارو رو در عرض 2 دقیقه تایید و در داروخانه هلال احمر در عرض 5 دقیقه تحویل میگیریم ...
اینو گفتم تا فقط نکات منفی رو نگفته باشم
 تشکر شده توسط : Exhautless
خیلی خیلی عالی شده ،درکل واقعا" با سینووکس قبلی تفاوت اساسی داره هم از لحاط ایمنی تزریق وهم از لحاظ بسته بندی وموارد بهداشتی در انجام تزریق خیلی بهتر از سینووکس قبلی هستش . اینان هر روز وهرلحظه در تلاشند تا خدمات بیشتروبهتری به ما بیماران ارائه بدن ما نیز بعداز خدا نیازمند دستان توانای آنها هستیم که نباید زحماتشان را کم اهمیت جلوه داده وفراموش کنیم مطمئنا" تا مجال باشد در پی درخشش بیشتری خواهند بود که انشاءالله در آینده شاهدش باشیم ...
درود وسلام خدای بر دانشمندان ودست اندرکاران شرکت سیناژن واجرتان با خدای بزرگ ....
 تشکر شده توسط : SSA , مُنا_منتظر المهدی
با سلام من دیروز گرفتم خیلی خوشحال شدم هنوز استفاده نکردم ولی با چشم بسته بیان میکنم
صد در صد خوب است فوفق باشید
وا گر از خدا ضرري به تو رسد هيچ كس جز خدا نتواند تو را از آن ضرر برهاند و اگر از او به تو خيري رسد هيچ كس تو را از آن منع نتواند كرد ، كه او بر هر چيز تواناست . (انعام . ۱۷ )
 تشکر شده توسط : SSA , مُنا_منتظر المهدی
سلام

یه سوال داشتم...

در مدل جدید آمپول های سینووکس ، مقداری هوا داخل سرنگ وجود داره ، این مقدار هوا رو باید بگیریم ؟

مرسی icon_question
من هنوز دارم نوع قبلی که سرنگ آب مقطرو ویال پودر هست. من هر وقت هوای سرنگ رو خالی کردم ، موقع حل شدن با پودر، کف کرده

فکر کنم نباید هواشو بگیریم که آب مقطر با فشار وارد ویال نشه .

ولی اگه شما نوع جدید یعنی آمپول آماده تزریق خریدین که تازه اومده و هنوز من نخریدم ، نمیدونم چه جوریه.

از شرکت سیناژن بپرسین. یه شماره تماس 24 ساعته داره پرستار سیناژن . توی سایت سیناژن رو سرچ کنید، یه جا نوشته
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : Nikan , مُنا_منتظر المهدی
(2016/10/28, 08:45 AM)Nikan نوشته است: سلام

یه سوال داشتم...

در مدل جدید آمپول های سینووکس ، مقداری هوا داخل سرنگ وجود داره ، این مقدار هوا رو باید بگیریم ؟

مرسی icon_question
من یک سری موقعی که سینووکس مصرف میکردم از پرستار پرسیدم که مهمه هوا داشته باشه یا نه
گفتن چون تزریقبش عضلانی هست اهمیتی نداره و بودن هوا باعث راحت تر حل شدن دارو میشه
ولی شما از پرستار بپرسید که خیالتون راحت تر باشه
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : Nikan , مُنا_منتظر المهدی

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی وعوارض تزریق سینووکس Trust 438 289,014 2023/08/25, 07:45 PM
آخرین ارسال: saman.sy
  آیا تزریق سینووکس در شما هم باعث دندون درد میشه؟ naser_m 29 16,870 2023/01/02, 11:14 PM
آخرین ارسال: شیواذر
  سینووکس و افزایش آنزیم های کبد min00 16 11,645 2020/10/07, 08:57 AM
آخرین ارسال: طلوع..
  تزریق آمپول آونکس yas 62 55,562 2018/05/01, 05:40 PM
آخرین ارسال: nahid
  وقفه و تاخیر در زمان تزریق paeeze 27 24,276 2018/01/26, 07:43 PM
آخرین ارسال: paeeze
Question نحوه پیدا کردن محل تزریق min00 37 99,111 2018/01/24, 08:02 PM
آخرین ارسال: nahid
  سینووکس با درد درقلب و قفسه سینه ارتباط دارد ؟ شیرین 20 10,759 2017/11/04, 11:31 PM
آخرین ارسال: yas8866
  فیلم آموزشی تزریق سینووکس و زندگی با ام اس saffari_mo 17 20,138 2017/04/19, 06:02 PM
آخرین ارسال: n70
  عوارض قطع سینووکس 7714 40 39,244 2016/11/23, 09:28 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دمای نگهداری سینووکس وآونکس nahid 72 32,002 2016/10/12, 06:52 PM
آخرین ارسال: mehdi77

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان