ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟
تابلو اعلانات
3 اطلاعیه آخر گروه کوهنوردی

رادیو ام اس سنتر
اطلاعیه ها

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض داروی مارلا ( گلنیا )
2016/07/01, 11:20 PM
ارسال: #11
 (Print Post)
مارلا
سلام مهساجان خوبی عزیزم؟
مهساجون میشه بگی چه مدته از مارلا استفاده میکنی و چور بود اولش که تست کردن و چه عوارضی داره الان خواهشا راهنماییم کن دکترم واسه منم پیشنهاد کرده میترسم از عوارضش درضمن دکتر تشخیصش خوبه چطوریه میخواستم منم یه جلسه بیام پیشش
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
2016/07/02, 12:50 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 2016/07/02 01:09 AM، توسط سها.)
ارسال: #12
 (Print Post)
RE: اثر وعوارض گاباپنتين (نوروپنتین ) - تجربه ها
(2016/07/01 11:20 PM)tamana نوشته شده توسط:  سلام مهساجان خوبی عزیزم؟
مهساجون میشه بگی چه مدته از مارلا استفاده میکنی و چور بود اولش که تست کردن و چه عوارضی داره الان خواهشا راهنماییم کن دکترم واسه منم پیشنهاد کرده میترسم از عوارضش درضمن دکتر تشخیصش خوبه چطوریه میخواستم منم یه جلسه بیام پیشش
سلام عزیزم
مرسی تو خوبی؟
من حدودا یک ساله
عارضه که تقریبا نه ...فقط یه بار عفونت گرفتم اونم بیمارستانی بود
ممکنه برا هرکسی پیش بیاد
و موهام نازک شده ریزشش بیشتر شده
همینا...
اصلا ترس نداره از چه عارضه ای می ترسی؟
دیگه وقتی دکترت پیشنهاد می ده
نترس خیالت راحت باشه خیلی هم خوبه
ممکنه برا بیمار دیگه عوارضش بیشتر باشه
ولی عوارض آن چنانی نداره
به نظر من....
حالا باید بری چشم پزشک و متخصص قلب معاینه کنن یه آزمایشایی هم بدی انجام که شد و تایید اولی رو تو مرکز یا بیمارستان می خوری بعد دیگه می تونی بخوری هر روز
(چقد کلی گفتم خودمم یادم رفته چی بود اصلا واسه چی بودconfused)دکترت بهت نامه ها رو می ده دیگه ....
فقط اولش هفت خان رستم بود برای من البته
2016/07/10, 03:18 AM
ارسال: #13
 (Print Post)
RE: داروی سوییسی مارلا ( گلنیا )
من دو سال نیم که گلنیا مصرف می کنم.
برای شروع شرایطی داشت همون طور که دوستان نوشتن یکسری آزمایش و بعد هم روز اول در بیمارستان بستری شدم و دوز اول خوردم.
کلا کمی قوی تره و امکان عفونت کردن بالا می بره . باید مراقب بود البته برای من این طور بوده. حتی من یادم نمیاد آلرژی داشتم آما تو این دوسال آلرژی پیدا کردم. پوستم دونه میزنه قرمز میشه و بعد دوساعت خوب همیشه.
دکتر تصمیم گرفت بجای هروز بک روز در میان دارو مصرف بشه که وضعیتم بهترم شد ۶ ماه یک روز در میان بود و ۹ ماه دو روز درمیان تا دو ماه قبل که احساس خوبی نداشتم و گفتم بنظر کمی مشکل حرکتی دارم دوباره هر روز قرص می خورم.
من با دارو های دیگه زیاد سازگاری نداشتم. فکر کنم سیناژن برای یک سال مصرف کردم و بعد اون نه ربیف جواب داد نه اونکس. کوپاکسون رو هم نزدیک دوسال مصرف کردم تا قبل گلنیا که دچار یک حمله شدم. تا جایی که یادمه آزمایش ها برای گلنیا مخصوصا زمانی که دو روز در میان می خوردم از همه بهتر بود.
دوستان توصیه نمی کنم کمتر مصرف کنید. تشخیص پزشک بود که کم کردیم و باز تصمیم اون بود که هر روز شد.
جای خوشحالی داره که این دارو تو ایران هست.
به امید خدا که در سال های آینده این بیماری و بیماری های نا علاج دیگه در مان پذیر بشه. icon_question
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثربخشی و یا عوارض داروی فینگولیمود hastimoghaddam 343 88,147 2017/09/06 02:53 PM
آخرین ارسال: sanam.m
  تفاوت فینگولیمد و مارلا paeeze 5 492 2017/07/19 01:52 AM
آخرین ارسال: Aydanima
  تهیه داروی فینگولیمود mohghoco 11 1,122 2017/07/03 07:16 PM
آخرین ارسال: طلا بانو

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان