امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوال در مورد تست ویروس J.C برای داروی تایسبری
سلام 
دوستان امیدوارم حال همگی خوب باشه 
چند سوال در مورد تست ویروس J.C داروی تایسبری داشتم : 
1. آیا می شه با تست ویروس مثبت به تزریق داروی تایسبری ادامه داده ؟ (لطفا اگه کسی جوابش مثبت هست در مورد شرایط توضیح بده )
2. آیا با تست ویروسی اولیه منفی ممکن هست نتیجه تست های ویروسی بعد مثبت شده ؟
3.در صورت مثبت شدن تست ویروسی تا چند وقت می شه داروی تایسبری را ادامه داد ؟ 
4. آیا فقط آزمایشگاه خارج از کشور توان انجام تست ویروس J.C را دارند؟یا چون خود شرکت سازنده متاهد به انجام این تست شده نمونه می ره خارج از کشور که تست ویروسی انجام بشه ؟  
لطفا اطلاعاتی و تجربیاتی که در مورد این دارو دارید را اینجا بگویید
با تشکر
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : ارزو ش
(2019/12/27, 12:08 PM)hessam نوشته است: سلام 
1. آیا می شه با تست ویروس مثبت به تزریق داروی تایسبری ادامه داده ؟ (لطفا اگه کسی جوابش مثبت هست در مورد شرایط توضیح بده )
4. آیا فقط آزمایشگاه خارج از کشور توان انجام تست ویروس J.C را دارند؟یا چون خود شرکت سازنده متاهد به انجام این تست شده نمونه می ره خارج از کشور که تست ویروسی انجام بشه ؟  
با تشکر

سلام علیکم
امیدوارم کهحال تو هم مثل همیشه خوب باشه.
  1. بله میشه ادامه داد اما باید خیلی آزمایش خون کنترل بشه چون ریسک ابتلا به اون بیماری وحشتناکه ( smiling) بالاتر میره با گذر زمان. مثلا من ۲.۵ سال تزریق کردم و بعدش دکتر گفت باید شیفت کنیم. به قول دکترم علائم اولیه اون بیماری رو خیلی راحت میشه تشخیص داد و در صورت بروز میشه تزریق رو متوقف کرد. در هر صورت ریسکه دیگه.
  2. مال من همینطوری بود.
  3. مراجعه به پاسخ ۱
  4. نمیدونم
برای من تایسبری بهترین نتیجه رو داد.
 تشکر شده توسط : ارزو ش , hessam
(2019/12/27, 01:28 PM)alireza1111 نوشته است:
با تشکر

سلام علیکم
  1. بله میشه ادامه داد اما باید خیلی آزمایش خون کنترل بشه چون ریسک ابتلا به اون بیماری وحشتناکه ( smiling) بالاتر میره با گذر زمان. مثلا من ۲.۵ سال تزریق کردم و بعدش دکتر گفت باید شیفت کنیم. به قول دکترم علائم اولیه اون بیماری رو خیلی راحت میشه تشخیص داد و در صورت بروز میشه تزریق رو متوقف کرد. در هر صورت ریسکه دیگه.
  2. مال من همینطوری بود.
  3. مراجعه به پاسخ ۱
  4. نمیدونم

ممنون 
آیا راهی وجود داره که به این ویروس مبتلا نشیم ؟

یا کلا این راه انتقالش از چه طریقی هست ؟

من یک جای تو اینترنت خوندم از طریق هوا منتقل می شه و یک جای دیگه خوندم که کلا در زمان نوزادی که سیستم ایمنی فرد در حال شکل گیری هست آن زمان منتقل می شه و برای همین هم هست که 60% احتمال داره تست اولیه هر فردی (چه ام اس داشته باشه یا نداشته باشه) مثبت باشه  icon_cry
وکلا چون در سیر زندگی عادی بشر مشکلی به وجود نیاورده خیلی در مورد این ویروس J.C اطلاعاتی پیدا نکردم  305320_JC_thinking

اگه اطلاعاتی دارید لطفا اینجا بگویید icon_question
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2019/12/27, 05:43 PM)hessam نوشته است:
(2019/12/27, 01:28 PM)alireza1111 نوشته است:
با تشکر

سلام علیکم
  2. مال من همینطوری بود.
  3. مراجعه به پاسخ ۱
  4. نمیدونم

ممنون 
آیا راهی وجود داره که به این ویروس مبتلا نشیم ؟

یا کلا این راه انتقالش از چه طریقی هست ؟

من یک جای تو اینترنت خوندم از طریق هوا منتقل می شه و یک جای دیگه خوندم که کلا در زمان نوزادی که سیستم ایمنی فرد در حال شکل گیری هست آن زمان منتقل می شه و برای همین هم هست که 60% احتمال داره تست اولیه هر فردی (چه ام اس داشته باشه یا نداشته باشه) مثبت باشه  icon_cry
وکلا چون در سیر زندگی عادی بشر مشکلی به وجود نیاورده خیلی در مورد این ویروس J.C اطلاعاتی پیدا نکردم  305320_JC_thinking

اگه اطلاعاتی دارید لطفا اینجا بگویید icon_question

راستش من یه مدت توی ایران برای اینکه بتافرون تزریق نکنم دکترم با کراهت متوتروکسات تجویز کرد که یه داروی ضد سرطانه و پزشکم میگفت حداقل به جای بتافرون اینو بخور (سال ۸۳).
بعد دکتر اینجا بهم گفت چون این دارو رو مصرف کردی جی سی ویروست فعال شده. (سال ۲۰۱۱)
اینا تجربیات و دانسته های من بود از این ویروس.  icon_question
 تشکر شده توسط : hessam

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثرگذاری و عوارض تایسبری anaram 83 62,974 2021/02/11, 09:59 PM
آخرین ارسال: سارا۹۸۶۰
  تایسبری درچه شرایطی تجویز میشود ؟ anaram 37 21,024 2019/09/18, 03:34 PM
آخرین ارسال: مامان امیرحسین
  تهیه تایسبری # پریسا # 63 80,348 2018/05/10, 12:27 AM
آخرین ارسال: hessam

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان