•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراکز تهیه دیفوزل و قیمت آن
سلام. من قبلا سینووکس مصرف میکردم. با اینکه ۲ سال از تزریقم گذشت اما عوارض شبه آنفلوانزایی اون هر بار وجود داشت و حدود ۲۴ ساعت طول می کشید.
پزشکم پیشنهاد دادند داروم رو به سینوتک تغییر بدم. دوز رو از کم شروع کردم. اما دوز دارو که کامل شد و به روزانه۲ تا ۲۴۰ رسید، عارضه خارش شدید و تَرَک شدید لبها پیدا شد که اصلا جزو عارضه ی مستقیم دارو ذکر نشده بود.‌(البته تست کبدیم سالم بود). حالا مجبورم دوباره دارو رو تغییر بدم. دکتر میگن دیفوزل. اما قیمتش بالاست. هنوز تو فکرم چه کنم؟؟
(2017/05/06, 09:53 AM)SMA نوشته است: سلام
اومدم فقط بگم رايگان دادنشون همش الكيه و براي جذب مشتري بيشتره خودشون اينكارو مي كنند...اولين دفعه كه ديفوزل اومد به صورت رايگان به مريضها دادند و راحت روي ما بلانسبت مثل موش آزمايشگاهي امتحان كردند و وقتي يجورايي مشتريها جذب شدند قيمت يك ميليون و دويست هزار تومان براش گذاشتند و مجبور به خريدش شديم بعد درگير بيمه شدن دارو بوديم نهايتا بيمه شد و ما مريضها خوشحال كه ارزون شد ولي خبر دادند چه جالب قيمت دارو شده850هزارتومان يعني فقط 450تومان بيمه ميداد و شركت ديفوزل گفت هر تعداد كه خريدين فاكتور ارسال شود تا همانقدر رايگان داده بشه مثلا به گفته خودشون در ماه 30 عدد بخرين 30عدد شركت رايگان ميده ولي اينم فقط 3،2 ماه ادامه داشت و در جديدترين تصميمشون شما اگر 30عدد بخرين ديگه 30 تا نميدن همش 15عدد رايگان ميدن.
احتمالا تصميم بعديشونم حذف قرص رايگان باشه و پرداخت ماهانه 850هزار تومان از جيب ما مريضها و لذت بردن شركتهاي دارويي.
منكه واقعا ديگه پولي ندارم كه بخوام اين قرصو ادامه بدم و مطمئنا با اين دغلبازيشون و تبصره هاي مختلفي كه ميگن از اين ماه قرصمو عوض ميكنم.
كاش يذره دولت و شركتهاي دارويي درد بيماران خاص رو ميچشيدن و ميفهميدن تا اينقدر بهمون ظلم نكنن و فقط دنبال پول نبودن و به فكر كمك به مردمشون بودن نه تيغ زدنشون.
فكر و خيال و درد مريضي يه طرف هزينه داروها هم يه طرف...
خدا هممونو ايشالا زودتر شفا بده

دوست عزیز کی گفته رایگانشونو حذف کردن یا حتی کم؟!! خداییش تاحالا که هر 60 تا 60 تا دیگه رایگان هم میدن و الان برای کسایی که مشکل دارن تخفیف ویژه تا 30 در صد هم در نظر گرفتن. درسته که گرونه واقعا و بعید نیست بزودی این کمکاشون قطع بشه ولی فعلا بیایم امیدوار باشیم و استرس این چیزارو دیگه نداشته باشیم

(2017/06/02, 06:12 PM)آزاده صفایی نوشته است: سلام. من قبلا سینووکس مصرف میکردم. با اینکه ۲ سال از تزریقم گذشت اما عوارض شبه آنفلوانزایی اون هر بار وجود داشت و حدود ۲۴ ساعت طول می کشید.
پزشکم پیشنهاد دادند داروم رو به سینوتک تغییر بدم. دوز رو از کم شروع کردم. اما دوز دارو که کامل شد و به روزانه۲ تا ۲۴۰ رسید، عارضه خارش شدید و تَرَک شدید لبها پیدا شد که اصلا جزو عارضه ی مستقیم دارو ذکر نشده بود.‌(البته تست کبدیم سالم بود). حالا مجبورم دوباره دارو رو تغییر بدم. دکتر میگن دیفوزل. اما قیمتش بالاست. هنوز تو فکرم چه کنم؟؟

برای خارشت بهت قرص ندادن؟ ببین باید کنترل کنی اوایل این عوارضو تا بدنت عادت کنه وگرنه همین دیفوزل هم عوارض داره.
(2017/06/14, 10:58 AM)maryk909 نوشته است:
(2017/05/06, 09:53 AM)SMA نوشته است: سلام
اومدم فقط بگم رايگان دادنشون همش الكيه و براي جذب مشتري بيشتره خودشون اينكارو مي كنند...اولين دفعه كه ديفوزل اومد به صورت رايگان به مريضها دادند و راحت روي ما بلانسبت مثل موش آزمايشگاهي امتحان كردند و وقتي يجورايي مشتريها جذب شدند قيمت يك ميليون و دويست هزار تومان براش گذاشتند و مجبور به خريدش شديم بعد درگير بيمه شدن دارو بوديم نهايتا بيمه شد و ما مريضها خوشحال كه ارزون شد ولي خبر دادند چه جالب قيمت دارو شده850هزارتومان يعني فقط 450تومان بيمه ميداد و شركت ديفوزل گفت هر تعداد كه خريدين فاكتور ارسال شود تا همانقدر رايگان داده بشه مثلا به گفته خودشون در ماه 30 عدد بخرين 30عدد شركت رايگان ميده ولي اينم فقط 3،2 ماه ادامه داشت و در جديدترين تصميمشون شما اگر 30عدد بخرين ديگه 30 تا نميدن همش 15عدد رايگان ميدن.
احتمالا تصميم بعديشونم حذف قرص رايگان باشه و پرداخت ماهانه 850هزار تومان از جيب ما مريضها و لذت بردن شركتهاي دارويي.
منكه واقعا ديگه پولي ندارم كه بخوام اين قرصو ادامه بدم و مطمئنا با اين دغلبازيشون و تبصره هاي مختلفي كه ميگن از اين ماه قرصمو عوض ميكنم.
كاش يذره دولت و شركتهاي دارويي درد بيماران خاص رو ميچشيدن و ميفهميدن تا اينقدر بهمون ظلم نكنن و فقط دنبال پول نبودن و به فكر كمك به مردمشون بودن نه تيغ زدنشون.
فكر و خيال و درد مريضي يه طرف هزينه داروها هم يه طرف...
خدا هممونو ايشالا زودتر شفا بده

دوست عزیز کی گفته رایگانشونو حذف کردن یا حتی کم؟!! خداییش تاحالا که هر 60 تا 60 تا دیگه رایگان هم میدن و الان برای کسایی که مشکل دارن تخفیف ویژه تا 30 در صد هم در نظر گرفتن. درسته که گرونه واقعا و بعید نیست بزودی این کمکاشون قطع بشه ولی فعلا بیایم امیدوار باشیم و استرس این چیزارو دیگه نداشته باشیم

(2017/06/02, 06:12 PM)آزاده صفایی نوشته است: سلام. من قبلا سینووکس مصرف میکردم. با اینکه ۲ سال از تزریقم گذشت اما عوارض شبه آنفلوانزایی اون هر بار وجود داشت و حدود ۲۴ ساعت طول می کشید.

برای خارشت بهت قرص ندادن؟ ببین باید کنترل کنی اوایل این عوارضو تا بدنت عادت کنه وگرنه همین دیفوزل هم عوارض داره.

ما كه اين ماهم بزور و مجبوري 60تا گرفتيم 855هزارتومان كلا 30 تا دونه رايگان دادن نه 60عدد!!!
 تشکر شده توسط : maryk909
ما كه اين ماهم بزور و مجبوري 60تا گرفتيم 855هزارتومان كلا 30 تا دونه رايگان دادن نه 60عدد!!!
[/quote]

ای بابااا نمیدونم شاید شهر به شهر متفاوته شرایط یا مثلا تهران مریض بیشتره تموم میشه سهمیه ولی خداروشکر من ماه پیش 60 تا رایگان گرفتم حالا ماه دیگه باید برم ببینم چی میشه!! راستی از تخفیف بیمه استفاده نمیکنی؟ تا 30 درصد تخفیف هم میتونی بگیری
این ماه به منم 30 تا اضافه دادن و اینجور که بوش میاد تا چندماه دیگه کلا رایگان دادن قطع میشهconfused2confused2confused2
سلام 120تا دیفوزل 240دارم هرکی خواست سریع بگه چون به داروخانه گفتم گفتن بیار پس میگیریم امروز فقط وقت هست
داروخونه دارو پس می گیره!!!!!!!!!!
icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
(2017/07/17, 01:46 PM)سها نوشته است: داروخونه دارو پس می گیره!!!!!!!!!!
icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry

بله میتونین خودتون سوال کنید
سلام دوستان من تازه باید مصرف دیفوزل رو شروع کنم .پزشکم گفت میتونم بهت یه آمپول بدم هفته ای یه بار یا یه آمپول ۳ روز در هفته که مثل انسولین خودت تزریق کنی و یا اینکه قرص و بدم .من هم قرص و انتخاب کردم به نظرتون دیفوزل به عنوان قدم اول درمانم خوبه ؟
و اینکه قیمت دوز ۱۲۰ الان چقده ؟ طرح رایگان هنوز هست ؟با بیمه سلامت یا تامین اجتماعی چقدر میشه ؟ ممنون میشم راهنماییم کنین
سلام.من شروع درمانم با داروي ديفوزل بود اونموقع تازه اومده بود كلا رايگان دادند ولي بعد از چندماه پولي شد و الان دوز 240 رو هر ماه شصت عدد 855هزار تومان ميخري و نصفشو از طرف شركت رايگان ميدن بهت.اگه بيمه تكميلي داشته باشي و قرارداد بيماري خاص داشته باشند ميتونن پولشو بهت بدن.به من كه خوب جواب داد بيماريم فعلا خاموش شده و توي ام ار اي پلاكهام چيزي نشون نداد فقط يه دونه كه اونم غيرفعال بود.شايد بيمار به بيمار متفاوت باشه اثراتش ولي براي من خوب بود .درسته كه واقعا خيلي خيلي گرونه و به زور خيلي از ماها مجبوريم بخريم ولي داروي خوبيه.اميدوارم زودتر تحت پوشش بيمه بالاتري قرار بگيره و ارزونتر بشه. كاش يذره اون داروسازها و شركت آوست دارو به فكر ما بيمارها بودند و درك ميكردند كه قشر بالايي از جامعه هزينه اين دارو رو به زور تامين مي كنند و از سر ناچاري.
 تشکر شده توسط : Mehrdad 31 , maryk909

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال