• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراکز تهیه دیفوزل و قیمت آن
(2015/08/30, 02:06 PM)AR.ya نوشته است: دوستان کی میاد به بازار و تحت پوشش بیمه قرار می گیره؟

سلام داروی دیفوزل وارد بازار شده هنوز تحت پوشش بیمه نیست و قیمتش بین ۷۰۰ تا ۸۰۰ گفته شده. ماه اول هم رایگان میدن به مریض که اگه نساخت خیلی هزینه نشه! من راجبش خیلی تخقیق کردم قرصش هلندیه و ظاهرن بسته بندیش در ایرانه. هفته دیگه من این قرص و شروع میکنم بهتون خبرارو میدم
سلام. دیفوزل آیا تحت پوشش بیمه رفته یا نه ؟ هزینش چقدر هست ؟؟
گاهي گمان نمي كني و مي شود. گاهي نمي شود كه نمي شود. گاهي هزار دوره دعا بي اجابت است. گاهي نگفته قرعه به نام تو مي شود. گاهي گداي گدايي و بخت با تو نيست. گاهي تمام شهر گداي تو مي شود.
 تشکر شده توسط : maryk909

(2016/04/24, 05:19 PM)علیرضا 2 نوشته است: سلام. دیفوزل آیا تحت پوشش بیمه رفته یا نه ؟ هزینش چقدر هست ؟؟

سلام فعلا نه الان بصورت رایگان ازمایشی میدن ولی ذکترم گفته قراره بین ۶۰۰ تا ۸۰۰ تومن بشه و اگه بیمه قبول بکنه ۴۰۰ تا ۶۰۰ میشه!! فعلا نشده ولی حتما بیمه قبولش میکنه

تشکر شده توسط : علیرضا 2
[size=xx-large]سلام
قیمت دیفوزل در نیومده هنوز؟
کسی میدونه چند قراره بخریم ؟sad2
 تشکر شده توسط : Hamidrezanarimanirad
من امروز به شرکت آوست دارو زنگ زدم گفتن که دارو از فردا تو همه داروخونه ها هست وقیمتش حدود 120 یا 140 اینطورا هست یه بسته قرصconfused2

یه سوال دیگه. منی که قبلا برای داروی سینووکسم حواله گرفته بودم باید برم برای دیفوزل هم حواله بگیرم؟
میشه راهنمایی کنید دقیقا کجا باید برم؟
 تشکر شده توسط : عمومهربان
(2016/05/23, 02:00 PM)f.aryan نوشته است: من امروز به شرکت آوست دارو زنگ زدم گفتن که دارو از فردا تو همه داروخونه ها هست وقیمتش حدود 120 یا 140 اینطورا هست یه بسته قرصconfused2

یه سوال دیگه. منی که قبلا برای داروی سینووکسم حواله گرفته بودم باید برم برای دیفوزل هم حواله بگیرم؟

راستش من الان خودم هنگم چون به منم زنگ زدن گفتن از این به بعد داروتونو باید از داروخونه بگیرین و قیمت یک میلیونو دویست هزار تومنه!!!! گفت ۱۲۰ میلیش که ماهه اول باید بخورین ۱۳۰ هزار تومنه از ماهه دوم یک میلیون و دویست میشه!! من خودم منتظرم این ماه میشه چهارمین ماه مصرف این دارو و این قیمت خیلی خیلی زیاده! قرار بود ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومن بشه نه این عدد فضایی!!

(2016/05/23, 12:12 PM)گل ناز نازی نوشته است: [size=xx-large]سلام

امروز به من گفتن ۱۲۰ میلش ۱۳۰ هزار تومنه ۲۴۰ میلش یک میلیون و ۱۶۰ هزار تومن!! همون رند یک و ۲۰۰!! هنوزم بیمه قبولش نکردهconfused2
واااایsadsad
(2016/05/25, 08:35 PM)maryk909 نوشته است: [quote='f.aryan' pid='534403' dateline='1463999416']
من امروز به شرکت آوست دارو زنگ زدم گفتن که دارو از فردا تو همه داروخونه ها هست وقیمتش حدود 120 یا 140 اینطورا هست یه بسته قرصconfused2

راستش من الان خودم هنگم چون به منم زنگ زدن گفتن از این به بعد داروتونو باید از داروخونه بگیرین و قیمت یک میلیونو دویست هزار تومنه!!!! گفت ۱۲۰ میلیش که ماهه اول باید بخورین ۱۳۰ هزار تومنه از ماهه دوم یک میلیون و دویست میشه!! من خودم منتظرم این ماه میشه چهارمین ماه مصرف این دارو و این قیمت خیلی خیلی زیاده! قرار بود ۶۰۰ تا ۸۰۰ هزار تومن بشه نه این عدد فضایی!!

(2016/05/23, 12:12 PM)گل ناز نازی نوشته است: [size=xx-large]سلام

امروز به من گفتن ۱۲۰ میلش ۱۳۰ هزار تومنه ۲۴۰ میلش یک میلیون و ۱۶۰ هزار تومن!! همون رند یک و ۲۰۰!! هنوزم بیمه قبولش نکردهconfused2
داروخانه بیماران خاص:
دی متیل فومارات (دیفوزل) در داروخانه ی بیماران خاص موجود می باشد.
این دارو تحت پوشش بیمه نمی باشد.
دیفوزل 120 هر بسته ی 14 عددی 133000 تومان
دیفوزل 240 هر بسته ی 60 عددی 1140000 تومان می باشد.

ظاهراً قيمتش اینطوریه
یه جا تسلیم عشق بودن، همه دیوونگیت میشه
کسی که فکر نمی کردی، تموم زندگیت میشه
(2016/05/28, 08:06 AM)f.aryan نوشته است: ای بابا ینی تا حالا هرکی میخریده با این قیمتا میخریده؟
نه عزیزم تا حالا رایگان بهمون میدادن الان سوپرایزمون کردن
 تشکر شده توسط : Sarina_al , nahid , sepid163013

• 1(current)
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال