•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مراکز تهیه دیفوزل و قیمت آن
سلام به همگی .داستان تخفیفش معلوم شده باید ماه اولو خودمون بخریم که میشه 1.140.000 هزار تومن بعد برای ماهه بعدی فاکتورمونو میفرستیم براشون اونا امپول ماهه دومو بهمون رایگان میدن یعنی برامون ماهی 550 هزار تومن درمیاد! البته این روند تا شهریوره و از اون به بعد ظاهرا قراره بیمه یه کارایی براش انجام بده ولی نگفتن چه کاری!! مام طبق معمول امیدواریم دیگهconfused2confused2confused2305320_JC_thinking
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
سلام, من داروی دیفوزل استفاده می کنم. قیمت دارو هر بسته 60 تایی 1140000 تومان می باشد.
 تشکر شده توسط : maryk909 , پریا حقیقت پور
اين بيمه چرا داروهاي مارو تحت پوشش نميگيره اخه ...فقط شعار شعار شعار
ديروز من 4ميليون تومان پول 200 تا كپسول ديفوزل دادم خيلي راحت ميگن بيمه نيست.مگه ما ها پسر اقازاده هاييم كه مشكلي نداشته باشيم.خدا لعنت كنه اونايي كه به فكر حال مردم اين مملكت نيستن
سلام. توی این پست که نوشتن تخفیفش مشخص شد ، پس چرا شما 200 تا گرفتید ؟ البته من نمیدونم چند تا باید بگیرید.
اینجور که نوشتن یه ماه پولشو میدید یه ماه رایگان ؟ درسته ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2016/06/22, 10:16 AM)nahid نوشته است: سلام. توی این پست که نوشتن تخفیفش مشخص شد ، پس چرا شما 200 تا گرفتید ؟ البته من نمیدونم چند تا باید بگیرید.

به من كه كسي نگفت اينجور تخفيفي داره يا نه.200 تا رو براي 3 ماه دكتر توي دفترچه نوشته بود كه بايد كامل ميگرفتم.چه فايده منكه 3 ماهه دارو بهم دادن اگه اون تخفيف هم بوده ديگه يجورايي انداختن بهم...
باز پیگیری کنید و بپرسید از انجمن ، بیمه ،بنیاد و خود شرکت دارویی که میتونید قسمتی از پولتون رو بگیرید یا نه ؟
آخه این دارو جدیده ، به جز تعداد کمی ، بقیه اطلاعی ازش ندارن.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2016/06/22, 09:34 AM)SMA نوشته است: اين بيمه چرا داروهاي مارو تحت پوشش نميگيره اخه ...فقط شعار شعار شعار
ديروز من 4ميليون تومان پول 200 تا كپسول ديفوزل دادم خيلي راحت ميگن بيمه نيست.مگه ما ها پسر اقازاده هاييم كه مشكلي نداشته باشيم.خدا لعنت كنه اونايي كه به فكر حال مردم اين مملكت نيستن

ماه اول دکتر به من یه برگه داد که دوز اول دیفوزل240 تونستم رایگان از داروخانه بیماری های خاص بگیرم حالا برای ماه دیگه باید آزاد بخرم
 تشکر شده توسط : maryk909 , nahid , پریا حقیقت پور
(2016/06/22, 09:34 AM)SMA نوشته است: اين بيمه چرا داروهاي مارو تحت پوشش نميگيره اخه ...فقط شعار شعار شعار

سلام یعنی چی 200 تا بهت داد؟!!! باید ازمایش بدی ماه اول و ماهای بعدی اگه دارو بهت نسازه چی؟! ایشالا از 120 میل شروع کردی دیگه؟؟ تازه از اخر شهریور قراره یه بخشیشو بیمه بده شاید هم زودتر!
ایکاش انقدر سریع سه ماهتو نمیخریدی

(2016/06/22, 10:16 AM)nahid نوشته است: سلام. توی این پست که نوشتن تخفیفش مشخص شد ، پس چرا شما 200 تا گرفتید ؟ البته من نمیدونم چند تا باید بگیرید.

بله دقیقا درسته الان هم صحبت اینه که کلا بشه ماهی 570 هزار تومن. امیدواریم که زودتر بشهagreement2agreement2agreement2agreement2

خيلي گرونه اسمش اينه كه ايران و توليد داخله.كاش يجايي بود كه كسي ميدونست بگه چجوري كمك كنند توي پرداخت هزينش......
سلام من وارد ماه دوم استفاده دارو شدم دیروز پیش دکترم بودم و برام داروی 3ماه نوشت و گفت به ازای هر بسته دیفوزل که 1200 میخرم 1 بسته هم بهم رایگان میدن که میشه هر بسته حدود 600 تومن شماهم بهتره برین داروخانه که ازش قرص خریدین و بپرسین چرا بسته رایگان بهتون ندادن؟

سلام من وارد ماه دوم استفاده دارو شدم دیروز پیش دکترم بودم و برام داروی 3ماه نوشت و گفت به ازای هر بسته دیفوزل که 1200 میخرم 1 بسته هم بهم رایگان میدن که میشه هر بسته حدود 600 تومن شماهم بهتره برین داروخانه که ازش قرص خریدین و بپرسین چرا بسته رایگان بهتون ندادن؟
 تشکر شده توسط : nahid , maryk909 , پریا حقیقت پور

•  قبلی
  • 1
  • 2(current)
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال