امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تفاوت اثر گاباپنتين و پرگابالین (لایریکا)
من یه مدت برای درد زیاد پاهام و کمرم و گزگز زیادشون دکتر بهم پرگابالین 75 داد.که خب چون تاثیری نداشت به جاش گاباپنتین 100 دادن که اونم اصلا جواب نداد بهم.روزی 2 تا میخوردم
الان گاباپنتین 300 میخورم روزی یه دونه ولی بازم گزگز دستام و پاهام و شکم و کمرم سرجاشه.نمیدونم پس فایدش چیهconfused2confused2
روزگارا :
تو اگر سخت به من گیری ,
با خبر باش که پژمردن من آسان نیست...
گرچه دلگیر تر از دیروزم ,
لیک باور دارم :دلخوشی ها کم نیست ...
زندگی باید کرد ....
من اوایل بیماریم تا حدود یک سال هم گاباپنتین میخوردم هم پرگابالین اما بعد از اون فقط پرگابالین اگه فرقی ندارن چرا من دوتاییشو با هم میخوردم؟confused2confused2confused2
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
منم گابا پنتن مصرف کردم ولی فایده ای نداشت الان برام پرو گابالین نوشته که مصرف کنم خدا کنه بهم جواب بدهicon_cry
من،اوايل به تجويز پزشک سابقم ،روزي تا1200mg مصرف گاباپنتين داشتم.
نمي دونم به قول دوستان تأثيري داشت يا نه.چون استرس شديدي داشتم دربخش اطفال.زياد حواسم درگير مسائل خودم نبود.
الآن به تجويز يکي از اساتيدم،ليريکا مصرف مي کنم جهت رفع خستگيم.چون همش خواب آلود بودم.تأثير به نسبت خوبي داره.
ولي براي درد هاي گهگاهيم،باکلوفن مصرف مي کنم که واقعا عاليه.بعدش واقعا هم دردم خوب مي شه،هم آسوده از استرس هاي اطرافم،راحت مي خوابم.براي من حکم معجزست.
ولي در هر صورت نبايد وابسته هيچ داروي مسکني شد،چون مقاومت ايجاد مي شه.مهم ترين درمان براي ما در اولويت آرامش و شادي روحيه.بعد،اين دارو ها مي توانند اثر مثبتي داشته باشند.
باور کنينparty0048.gif

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اثر و عوارض پرگابالین (لایریکا) - تجربه ها SSA 46 207,985 2022/07/19, 10:26 AM
آخرین ارسال: imanager
  اثر وعوارض گاباپنتين (نوروپنتین ) - تجربه ها yaro 201 435,112 2020/05/12, 10:30 AM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست