امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هفتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر
mscentermscentermscenter
Laie_60BLaie_60BLaie_60B
happy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gif
icon_smileicon_smileicon_smile
تولد هفت سالگی برای همه فکر کنم یه تحول بزرگ باشه love28 بزرگ شدن در حد مدرسه رفتن ویه دنیای جدید love28 یعنی ام اس سنتر ما امسال قراره چه دنیایی رو تجربه کنه icon_cryicon_cry انشاالله درمان ام اس happy0065.gifhappy0065.gif
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : hadisss , nahid , آنا , majid1 , یه غریبه , coffeedot , طاهره. , hamid , naahaal , baharan , glassheart , elham 66 , nazaninamiri70 , samiramiss , earth , سها , Mahrouz46
ام اس سنتر جونم٬ تولدت مبارکicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gif
بی بهانه بخندیم .....
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , hadisss , majid1 , یه غریبه , coffeedot , طاهره. , hamid , baharan , nahid , glassheart , elham 66 , nazaninamiri70 , earth , سها
امروزكه در مورد تولد ام اس سنتر صحبت شد اينقدررر خسته بودم كه يهو خوابم برد، اما الان بيدارم و ميخوام تولدش رو تبريك بگم. ام اس و بالطبع ام اس سنتر، خيلى براى من ارزش دارن. من تونستم به واسطه اين دوتا يه همراه و همدل توى زندگيم داشته باشم.
اما اون اولا، چه شبايى كه از شدت سردرگمى خوابم نميبرد و ام اس سنتر تنها ناجى من بود. هممون روزاى خيلى سختى رو گذرونديم. ولى ميخوام بدون اغراق بگم، من حال خوب امروزم رو مديون ام اس سنتر هستم.
تولدت مبارك ... تو بدون هيچ چشمداشتى كمك كردى هممون دوباره روپا بشيم....
 تشکر شده توسط : coffeedot , طاهره. , hadisss , hamid , majid1 , naahaal , yummy , سمیرا67 , baharan , nahid , glassheart , elham 66 , آنا , nazaninamiri70 , earth , سها , Mahrouz46
ام اس سنتر عزیزم تولدت مبااارک
ممنون از زحماتتون
مرسی که هستید
icon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , hamid , majid1 , سمیرا67 , baharan , nahid , glassheart , coffeedot , elham 66 , یه غریبه , آنا , nazaninamiri70 , samiramiss , earth , سها
تولدت مبارک ام اس سنتر جونم
منم الان نزدیکه 6 ماهه که باهاتم ولی خیلی روحیه گرفتم امیدوارم همیشه موفق باشید و سلامت...
love51love51
 تشکر شده توسط : hadisss , majid1 , سمیرا67 , hamid , baharan , nahid , glassheart , coffeedot , elham 66 , یه غریبه , آنا , earth , سها
ما دیدار میخوایم یالاSmile (52)
Smiley-cool14
عین بچه ها ذوق زده شدمlaughing3laughing3laughing3laughing3
همکارم میگه انگار تولد خوته بچه هام سوپرایزت کردن چته باباlaughing3laughing3

منم گفتم به تو چهN_aggressive (35)Cheshm-posht2

تولدت یا بهتر بگم تولــــــــــــــــدمون، تولد دوستیمون مبااااااااااااااارکicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
من با اینجا فهمیدم مامانم همیشه هست و نرفتهlove28
مرسی از حمید و دیگر دوستانicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , hamid , baharan , سمیرا67 , nahid , glassheart , coffeedot , elham 66 , یه غریبه , آنا , earth , سها
سلام
تولد هفت سالگی ت مبارک ام اس سنتر love28
من الان ۴ سال شایدم بیشتر 305320_JC_thinking همین حدودا هست ک اینجا هستم
این اواخر خیلی کم اومدم بخاطر اینکه یه جوجه ی شیطون و بلا دارم و کمتر میرسم بیام ولی واقعا این مدتی ک بودم اینجا به معنای واقعی خونه ی دومم بود خییلی برام تاثیر گذار بود و خیلی کمکم کرد ک ام اس رو جزئی از زندگی م بدونم و باهاش کنار بیام
از همه ی اونایی که زحمت میکشن ک اینجا سرپا باشه خیلی ممنونم و براشون آرزوی سلامتی دارم
دوستتون دارم خعععلی زیاد
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : hamid , hadisss , baharan , سمیرا67 , nazaninamiri70 , nahid , glassheart , coffeedot , elham 66 , یه غریبه , آنا , earth , سها
ام اس سنتر تولدت مبارک هرچند من خیلی وقت نیست که شناختمت ولی از اینکه با حضورت به دوستام کمک می کنی و بهشون امید می دی متشکرم همیشه پایدار باشی icon_question
 تشکر شده توسط : glassheart , coffeedot , nahid , hadisss , hamid , یه غریبه , سمیرا67 , آنا , nazaninamiri70 , earth , سها
icon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smileicon_smile
دیدارررررررر
happy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gif
البته اگه باز مثل دیدار قبلی صاف نیفته روز نوبت ام آر آی( خب اینو که نداریم در برنامهSmiley-cool14)یا مثل بازارچه تشریف گلمو نبرم بیمارستان(اینم که غلط میکنم دربرنامه داشته باشمSmile (16))
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : coffeedot , hadisss , hamid , یه غریبه , سمیرا67 , آنا , nazaninamiri70 , earth , سها
ام اس سنتز جان به خاطر این همه خوبی هات تولدت مبارک
انشالله هزار ساله بشی و به این مردم خدمت کنی
خدا خیرت بده
 تشکر شده توسط : nahid , hadisss , hamid , glassheart , یه غریبه , سمیرا67 , آنا , nazaninamiri70 , earth , سها

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هشتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 13 6,423 2017/06/09, 09:41 AM
آخرین ارسال: برگ 7
  تاریخچه ام اس سنتر hamid 48 31,765 2017/01/13, 07:40 PM
آخرین ارسال: hadisss
  دعوت شرکت سیناژن از اعضای ام اس سنتر در کنسرت خواجه امیری fireboud 57 30,325 2013/06/01, 09:22 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  بنر نوروز ام اس سنتر hamid 24 13,282 2013/03/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: paeazan
  سومین سالروز تاسیس ام اس سنتر hamid 47 25,295 2012/06/18, 10:38 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر hamid 54 27,318 2012/02/02, 03:00 PM
آخرین ارسال: ahmad ebrahimi
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 16,842 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان