امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هفتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر
سلام سلام
در حال حاضر سرم خیلی شلوغه
فقط میخوام از ساعت ۱۴ نگذره و این تاپیک ثبت بشه
بعدش دوباره میام این پست رو ویرایش میکنم Smile (16)

فعلا فقط میگم :‌ ام اس سنتر عزیزم تولدت مبارک
ام اس سنترمون ۷ ساله شد icon_biggrin

بعد از ظهر این پست با یه عالمه حرف و یه خبر angel به روز میشه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

خب مجدد سلام
کلی حرف دارم ، انقدر زیاد که نمیدونم از کجا شروع کنم یا چه مقدمه ای بگم واسه حرفام
۷ تا پستی که تا الان ثبت شده رو خوندم ، خیلی خوشحالم که ام اس سنتر تاثیر مثبتی در زندگیتون داشته

فکر کنم بیشتر از هزار بار تو سایت گفتم که ام اس در زندگی من شدیدا تاثیر مثبت داشته و شدیدا دوسش دارم. شاید اگر ام اس نداشتم، تجربه های دیگه ای کسب میکردم ولی تجربه هایی که با ام اس نسیبم شد رو بی نهایت دوست دارم. اولین و تاثیر گذارترین قضیه تاسیس ام اس سنتر بود
راستش مثل تمام سایت هایی که یه اسم و رسمی دارن، هدف بزرگی نداشتم ، قرار بود ام اس سنتر یه محلی باشه برای 10-15 نفری که اون سال (88) همدیگه رو میشناختیم

در این ۷ سال خیلی لحظات قشنگی داشت ، لحظات قشنگ انقدر زیاددددد بود که شاید بشه از اتفاقات زشت چشم پوشی کرد.

خیلی ها کمک کردن، انقدر افراد زیاد بودن که واقعا نمیشه اسم برد، پس اصلا نگید حمید. شاید من نقش مهمی داشتم ولی در بهترین حالت میتونم بگم اگر فقط حمید باعث شده بود که ام اس سنتر، ام اس سنتر بشه، ۱ سال پیش به "یادش بخیر" تبدیل شده بود.

در کنار این کمک ها هم، خیلی ها تهمت زدن ، تهدید کردن و خیلی کارای دیگه که فکر کنم حداکثر ۴-۵ نفر خبر داشته باشن. از همین به ظاهر دوستای دور و برمون گرفته تا شبکه های ماهواره ای و ...
واقعا خیلی جاها کم آوردم، خیلی شد که گفتم بیخیال ام اس سنتر ولی دلم نیومد چون بخش مهمی از زندگیم شده و با وجود تمام بی معرفتی ها هنوزم تعداد کسانی که ام اس سنتر رو خونشون میدونن زیاده

نمیدونم بگم بقیه بی معرفتن یا مشکلات زندگیه، کم نیستن کسانی که ام اس سنتر دلیل تغییر زندگیشون شده (شوهر کردن، زن گرفتن، کار پیدا کردن و ....) ولی سالی چند بار سر میزنن ؟

بازم حرف دارم . خیلی خیلی زیاد smiling ولی بسه دیگه Smile (16)
قبل از اتمام حرفام میخوام از تک تکتون تشکر کنم، قطعا هر کدومتون نقش مهمی در وجود ام اس سنتر دارید ولی به طور اختصاصی از چند نفر شدیدا میخوام تشکر کنم
حدیث عزیز که با وجود دغدغه های زندگیش، هیچی واسه ام اس سنتر کم نزاشت و تنها کسی هست که میترسم ازش وقتی به سایت سر نمیزنم،‌ یا کارا عقب میوفته، یا سایت داون میشه و سریع درستش نمیکنمSmile (16)
ازمیهن و ناهید عزیز که چندین ساله دارن واسه سایت زحمت میکشن و با کلمات نمیشه زحماتشون رو توصیف کرد
دنیا، نازنین و همدم عزیز، بار سنگینی رو دوششون هست و واقعا زحمت میکشن

خلاصه دم همتون گرم

خبر هم قرار بود بدم، آیا با برگزاری دیدار موافقید ؟ Smile (52)
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , مونا گریزپا , hadisss , Smy , majid1 , nahid , elham 66 , coffeedot , glassheart , سمیرا67 , آنا , یه غریبه , naahaal , hamid_147 , yummy , SMA , baharan , مریم 92 , شهرزاد , samiramiss , earth , Sarina_al , سها , matin , عمومهربان , الهه میم , zoha-70 , Mahrouz46 , dz.vahid1359
تولدت مبااااااااااااااااااااااااااااارک ام اس سنتـــر مهربـــــــــــــــــون و دوس داشتنی مــــــــــــــــــــــنlove28love28icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifagreement2agreement2agreement2party0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gif
 تشکر شده توسط : مونا گریزپا , hadisss , Smy , nahid , elham 66 , coffeedot , glassheart , hamid , سمیرا67 , آنا , یه غریبه , مریم 92 , earth , سها , الهه میم , dz.vahid1359
هفت سالگیه ام اس سنتر logo

یووووووهوووووو jumping0047.gif
تولد تولد happy0065.gif happy0065.gif icon_biggrin happy0065.gif happy0065.gif
اونم تولد ام اس سنتر love28 icon_biggrin love28 icon_biggrin party0048.gif party0048.gif

هفت سالش شد بفرستیمش مدرسه؟ icon_cry
البته خودش مدرسه ایه برا خودش icon_biggrin party0048.gif icon_biggrin party0048.gif

mscenter

تولدت هفت سالگیت مبارک ام اس سنتر عزیزم logo2

با وجود تو ام اس برا ما ساده و دوست داشتنی شد
باعث شد خیلییییییییییی وقتا رنج بیماریمون رو به فراموشی بسپاریم
باعث شد خاطرات خیلیییی زیبا و ماندگاری در کنارت داشته باشیم

خیلییییییییییییییییی دوستتون دارم N_aggressive (39)
ام اس سنتر N_aggressive (39)
ام اس سنتریا N_aggressive (39)

حمید ازت تشکر میکنم که همچین دنیایی رو به ما ام اسیا و همراهانمون هدیه دادی icon_question
امیدوارم یه روز همه با هم جشن درمان قطعی ام اس رو بیاییم و همینجا دور هم بگیریم N_aggressive (39)
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : Smy , majid1 , nahid , elham 66 , coffeedot , glassheart , hamid , سمیرا67 , آنا , یه غریبه , naahaal , baharan , samiramiss , earth , سها , الهه میم , Mahrouz46 , dz.vahid1359
هفت ساله شدن ام اس سنتر و هم به مدیرهای زحمتکش سایت و هم به بچه های سایت تبریک میگم و یه تشکر ویژه هم از حمید مدیر سایت باید بکنم که از نزدیک تا حالا چند بار از نزدیک شاهد زحمت هایی ک میکشه بودم.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : hadisss , nahid , elham 66 , coffeedot , glassheart , Smy , سمیرا67 , آنا , یه غریبه , hamid , naahaal , baharan , earth , سها , الهه میم
تولد سایت مبارک icon_biggrinicon_biggrin

برای من درست بموقع سایت افتتاح شد ، هفته اول اردیبهشت 88 اولین پالس و اولین بستری و بعدش چند روز بهت زدگی ! هفته سوم اردیبهشت ، افتتاح این سایت و یه دنیای جدید !
درود به همه کسانی که به هر شکلی برای پایدار موندن سایت ، مفید بودنش ، کمک فکری و درمانی و... به مبتلایان گل ام اس تلاش کردن.icon_biggrinhappy0065.gifhappy0065.gificon_questionicon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : elham 66 , majid1 , coffeedot , glassheart , Smy , hadisss , سمیرا67 , آنا , یه غریبه , hamid , baharan , earth , سها , الهه میم , Mahrouz46 , dz.vahid1359
هفت سالگی ام اس سنننننترررر مباااااااارک

مرسی که هستینicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : glassheart , Smy , hadisss , majid1 , nahid , سمیرا67 , آنا , یه غریبه , hamid , naahaal , baharan , earth , سها , الهه میم
مبارک مبارک party0048.gifparty0048.gif
تولد هفت سالگیت مبارکhappy0065.gifhappy0065.gificon_biggrinicon_biggrin
تبریک به همه ام اس سنتریهاhappy0065.gifparty0048.gif
 تشکر شده توسط : hadisss , majid1 , nahid , سمیرا67 , آنا , یه غریبه , hamid , naahaal , baharan , glassheart , samiramiss , earth , سها , الهه میم
تولددددددددددددددددددددددددددددت مبارک ام اس سنتر جون love28love28love28love28love28love28love28love28love28
مرسی که بزرگترین هدیه،بهترین خواهر دنیارو بهم دادیlove51love51love51love51
مرسی که کمک میکنی ام اس رو دوست داشته باشیمicon_questionicon_questionicon_question
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : Smy , zenith , hadisss , majid1 , nahid , سمیرا67 , آنا , یه غریبه , coffeedot , hamid , baharan , earth , سها , الهه میم
ام اس سنتر عزییییییییزم تولدددددددت مباااااااارک love28love28happy0065.gifhappy0065.gif
خیلی ها بهم گفتن بودن با تو اشتباهه اما
من با تو بود که تونستم از ام اس نترسم و باهاش دوست شم
با تو بود که کلی دوست پیدا کردمو یه خواهر کوچولو اومد توی زندگیم love51
با تو بود که فهمیدم آدمها هرچقدر هم که از هم دور باشن میتونن توی یه جایی شبیه اینجا همدل شن و توی غم و شادیهاشون همدیگه رو شریک کنن
خیلی خوشحالم که 5 ساله کنارتم و کنارمی
سن تو هم سن ام اس منه Blush
دوست دارم تا آخرش کنار هم باشیم تا توی این زندگی که گاهی خیلی سخته غرق خستگی هام نشم و یادم نره که شادیمو با بقیه تقسیم کنم love28
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : glassheart , hadisss , majid1 , nahid , سمیرا67 , آنا , یه غریبه , coffeedot , hamid , naahaal , samiramiss , earth , سها , الهه میم
تولدت مبارک ام اس سنتر جون
خدایا! کاری کن وقتی آدم‌ها می‌خوان دروغ بگن یادشون بره!
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , hadisss , آنا , majid1 , یه غریبه , coffeedot , hamid , baharan , nahid , glassheart , samiramiss , earth , سها , الهه میم

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  هشتمین سالگرد تاسیس ام اس سنتر hamid 13 6,423 2017/06/09, 09:41 AM
آخرین ارسال: برگ 7
  تاریخچه ام اس سنتر hamid 48 31,765 2017/01/13, 07:40 PM
آخرین ارسال: hadisss
  دعوت شرکت سیناژن از اعضای ام اس سنتر در کنسرت خواجه امیری fireboud 57 30,325 2013/06/01, 09:22 PM
آخرین ارسال: kheiri.mahdi
  بنر نوروز ام اس سنتر hamid 24 13,282 2013/03/21, 07:55 PM
آخرین ارسال: paeazan
  سومین سالروز تاسیس ام اس سنتر hamid 47 25,296 2012/06/18, 10:38 PM
آخرین ارسال: okhtapus
  دومین سالروز افتتاح ام اس سنتر hamid 54 27,319 2012/02/02, 03:00 PM
آخرین ارسال: ahmad ebrahimi
  يك سال پس از آغاز فعاليت ام اس سنتر hamid 29 16,843 2011/02/06, 11:27 AM
آخرین ارسال: yas

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان