نظرسنجی: سخت نگرفتن داروی ام اس
سخت نگرفتن
0%
0 0%
چه دارویی
100.00%
3 100.00%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض زیفرون
تا میزنم سوزش پام شروع میشه ادامه داره این قضیه تاااااااااااااااااااااااااااااااا پس فردا صبحsad
پس فردا صبح نمیسوزه تا شب که بخوام آمپول بزنمsmiling

من یه 10 تاش رو زدم ولی مثل روال هیچ موقع مسکن برای زدن امپول مصرف نمیکنم
عوارضش هم بعد یه 4 تا آمپول تموم شد
 تشکر شده توسط : movahedi , melody
سلام
راستش به من ساخته فقط گاهی کسل میشمfighting0030.gif
 تشکر شده توسط : سمانه میم , sarani
سلام من 1سال و نیمه زیفرون استفاده میکنم اولش خیلی باهاش مشکل داشتم اما به مرور بدنم بهش عادت کرد. دیگه مسکن نمیخورم. فقط جاش دردناک میشه که اونم تا تزریق بعدی خوب میشه.روهم رفته ازش راضیم.agreement2agreement2
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .
 تشکر شده توسط : melody , sarani
والا من دومین ماه مصرف میکنم پرستارشم خیلی پیگیره
فعلا که بهم ساختهhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : melody , mary909 , leili , 0000000
من راهنمائی میخوام بخدا موندم چکنم؟؟!!!rolleyesزیفرون وبزنم ؟یا نزنم؟؟rolleyesمن فکر کنم دکترم بخاطر از بین بردن استرس من گفت بزن.چون قبلا ناراضی بود اما دیروز پای تلفن گفت فعلا بزن تا جواب ام ار ای وکه دادی برام بیارrolleyesاما اخه من خیلی میترسم .تازه دستگاهم ندارهsad
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , melody
(2013/06/11, 06:00 PM)فرناز نوشته است: من راهنمائی میخوام بخدا موندم چکنم؟؟!!!rolleyesزیفرون وبزنم ؟یا نزنم؟؟rolleyesمن فکر کنم دکترم بخاطر از بین بردن استرس من گفت بزن.چون قبلا ناراضی بود اما دیروز پای تلفن گفت فعلا بزن تا جواب ام ار ای وکه دادی برام بیارrolleyesاما اخه من خیلی میترسم .تازه دستگاهم ندارهsad

سلام عزيزم نگراني نداره شوهر من يك ساله داره زيفرون استفاده مي كنه خدارو شكر هيچ مشكلي هم نداره اصلا نگران نباش
 تشکر شده توسط : hamid , fireboud , hessam , Narges , Hasty , neda.n , nahid , leili , سمانه میم
اصصن زیفرون قابل صحبت کردن نیست angry2
 تشکر شده توسط : چکاوک
[/size][size=large] سلام دوستای خوشگلللللللللللللللللمsmiling میبینم که چقدر شلوغش کردید بابا انقدرام که میگید زیفرون اذیت نمیکنه ها یعنی راستش منو که اصلا اذیت نمیکنهههههagreement2منم اولش که مجبور شدم دارومو عوض کنم و رفتم زیفرون گرفتم قیافشو دیدم خورد تو ذوقم ( حالا بین خودمون باشه که قیافه بتا هم از اول همین نبود که Huh) اوایل تزریقم تب و لرز داشتم دردم داشتم ولی 2 هفته نشد ok شدم ، الان سر سوزن داروم عوض شده خداییش باید بگم خیلییییییییییی حرفه ای شده agreement2agreement2 یه چیزاییم تازه گذاشتن تو جعبه داروشون زنگ زدم به شماره ای که رو جعبه دارو هست که پرستاراشون گفتن اسمش آداپتور از همونایی که بتافرونم داره، کامل بهم تلفنی یادداد چه جوری استفاده کنم خیلییییی مهربون بود خانمهicon_questionicon_questionicon_question بهم گفت هر ساعتی دلت خواست یا سوال داشتی بهم زنگ بزنlove51love51به خدا خسته شدم انقد که واسه خریدندارو قبلیم یه تیم بسیج میشد با کلی پول بازم گیرم نمیومد،میخواستم سرمو بزنم به دیوارangry3angry3angry3ولی حالا از 13 آبان میگیرم پولم نمیدمicon_biggrin بدنمم عادت کرده الکیم به خودم استرس نمیدم.آخه استرس واسم سمه گناه دارم من، یه وقتییییی حرص دارومو میخورم دوباره دستام بی حس میشه نمیخوانم دیگههههههههههsad2sad2sad2sad2sad2
 تشکر شده توسط : امین
(2013/06/30, 11:31 AM)امین نوشته است: اصصن زیفرون قابل صحبت کردن نیست angry2
سلام
من تازه دارو را گرفتم شما استفاده کردید؟
 تشکر شده توسط : امین
(2013/06/30, 12:57 PM)maryam63 نوشته است: سلام
من تازه دارو را گرفتم شما استفاده کردید؟

بله.من شروع کردم.هنوزم تمومش نکردم.دیروز رفتم دکتر.دکترم برام اکتوفرون نوشت.اگه اسمشو درست نوشته باشم icon_cry
(2013/06/30, 11:37 AM)بهار 65 نوشته است: [/size][size=large] سلام دوستای خوشگلللللللللللللللللمsmiling میبینم که چقدر شلوغش کردید بابا انقدرام که میگید زیفرون اذیت نمیکنه ها یعنی راستش منو که اصلا اذیت نمیکنهههههagreement2منم اولش که مجبور شدم دارومو عوض کنم و رفتم زیفرون گرفتم قیافشو دیدم خورد تو ذوقم ( حالا بین خودمون باشه که قیافه بتا هم از اول همین نبود که Huh) اوایل تزریقم تب و لرز داشتم دردم داشتم ولی 2 هفته نشد ok شدم ، الان سر سوزن داروم عوض شده خداییش باید بگم خیلییییییییییی حرفه ای شده agreement2agreement2 یه چیزاییم تازه گذاشتن تو جعبه داروشون زنگ زدم به شماره ای که رو جعبه دارو هست که پرستاراشون گفتن اسمش آداپتور از همونایی که بتافرونم داره، کامل بهم تلفنی یادداد چه جوری استفاده کنم خیلییییی مهربون بود خانمهicon_questionicon_questionicon_question بهم گفت هر ساعتی دلت خواست یا سوال داشتی بهم زنگ بزنlove51love51به خدا خسته شدم انقد که واسه خریدندارو قبلیم یه تیم بسیج میشد با کلی پول بازم گیرم نمیومد،میخواستم سرمو بزنم به دیوارangry3angry3angry3ولی حالا از 13 آبان میگیرم پولم نمیدمicon_biggrin بدنمم عادت کرده الکیم به خودم استرس نمیدم.آخه استرس واسم سمه گناه دارم من، یه وقتییییی حرص دارومو میخورم دوباره دستام بی حس میشه نمیخوانم دیگههههههههههsad2sad2sad2sad2sad2

والا چی بگم...تو این مدت که تزریق کردم تب و لرز رو با مسکن کنترل کردم.اما شبای تزریق از سر درد از خواب بیدار میشم و بیخوابی...بعدشم مورمور سمت راست بدنم زیادتر شد...Sadconfused2confused2 سر سوزنو غیره و غیره جای خود...

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4(current)
  • 5
  • 6
  • ...
  • 15
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال