نظرسنجی: سخت نگرفتن داروی ام اس
سخت نگرفتن
0%
0 0%
چه دارویی
100.00%
3 100.00%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض زیفرون
(2013/06/30, 01:41 PM)امین نوشته است: بله.من شروع کردم.هنوزم تمومش نکردم.دیروز رفتم دکتر.دکترم برام اکتوفرون نوشت.اگه اسمشو درست نوشته باشم icon_cry
(2013/06/30, 11:37 AM)بهار 65 نوشته است: [/size][size=large] سلام دوستای خوشگلللللللللللللللللمsmiling میبینم که چقدر شلوغش کردید بابا انقدرام که میگید زیفرون اذیت نمیکنه ها یعنی راستش منو که اصلا اذیت نمیکنهههههagreement2منم اولش که مجبور شدم دارومو عوض کنم و رفتم زیفرون گرفتم قیافشو دیدم خورد تو ذوقم ( حالا بین خودمون باشه که قیافه بتا هم از اول همین نبود که Huh) اوایل تزریقم تب و لرز داشتم دردم داشتم ولی 2 هفته نشد ok شدم ، الان سر سوزن داروم عوض شده خداییش باید بگم خیلییییییییییی حرفه ای شده agreement2agreement2 یه چیزاییم تازه گذاشتن تو جعبه داروشون زنگ زدم به شماره ای که رو جعبه دارو هست که پرستاراشون گفتن اسمش آداپتور از همونایی که بتافرونم داره، کامل بهم تلفنی یادداد چه جوری استفاده کنم خیلییییی مهربون بود خانمهicon_questionicon_questionicon_question بهم گفت هر ساعتی دلت خواست یا سوال داشتی بهم زنگ بزنlove51love51به خدا خسته شدم انقد که واسه خریدندارو قبلیم یه تیم بسیج میشد با کلی پول بازم گیرم نمیومد،میخواستم سرمو بزنم به دیوارangry3angry3angry3ولی حالا از 13 آبان میگیرم پولم نمیدمicon_biggrin بدنمم عادت کرده الکیم به خودم استرس نمیدم.آخه استرس واسم سمه گناه دارم من، یه وقتییییی حرص دارومو میخورم دوباره دستام بی حس میشه نمیخوانم دیگههههههههههsad2sad2sad2sad2sad2

والا چی بگم...تو این مدت که تزریق کردم تب و لرز رو با مسکن کنترل کردم.اما شبای تزریق از سر درد از خواب بیدار میشم و بیخوابی...بعدشم مورمور سمت راست بدنم زیادتر شد...Sadconfused2confused2 سر سوزنو غیره و غیره جای خود...

امین حق با تو هستش،منم اولش تب و لرز داشتم قرص سرما خوردگی میخوردم فقط 2 هفته، الان اصلا این عوارضو ندارم آخه این سر سوزنا با قبلیا فرق کرده خیلی بهتر شده
(2013/06/30, 02:24 PM)بهار 65 نوشته است: والا چی بگم...تو این مدت که تزریق کردم تب و لرز رو با مسکن کنترل کردم.اما شبای تزریق از سر درد از خواب بیدار میشم و بیخوابی...بعدشم مورمور سمت راست بدنم زیادتر شد...Sadconfused2confused2 سر سوزنو غیره و غیره جای خود...

امین حق با تو هستش،منم اولش تب و لرز داشتم قرص سرما خوردگی میخوردم فقط 2 هفته، الان اصلا این عوارضو ندارم آخه این سر سوزنا با قبلیا فرق کرده خیلی بهتر شده
[/quote]

منم که گفتم تب و لرزو کنترل کردم wink2اما برام مشکلای دیگه درست کرد.خود دکترم الان عوضش کرد! confused2گرچه من خودم تصمیم گرفتم که اصصن دیگه سراغ آمپول نرم Tongue
 تشکر شده توسط : چکاوک
(2013/06/30, 03:19 PM)امین نوشته است: امین حق با تو هستش،منم اولش تب و لرز داشتم قرص سرما خوردگی میخوردم فقط 2 هفته، الان اصلا این عوارضو ندارم آخه این سر سوزنا با قبلیا فرق کرده خیلی بهتر شده

منم که گفتم تب و لرزو کنترل کردم wink2اما برام مشکلای دیگه درست کرد.خود دکترم الان عوضش کرد! confused2گرچه من خودم تصمیم گرفتم که اصصن دیگه سراغ آمپول نرم Tongue
[/quote]
منم دوس داشتم آمپول نزنم ولی نمیشه کهconfused2confused2confused2
(2013/06/30, 03:27 PM)بهار 65 نوشته است: منم که گفتم تب و لرزو کنترل کردم wink2اما برام مشکلای دیگه درست کرد.خود دکترم الان عوضش کرد! confused2گرچه من خودم تصمیم گرفتم که اصصن دیگه سراغ آمپول نرم Tongue
منم دوس داشتم آمپول نزنم ولی نمیشه کهconfused2confused2confused2

[/quote]

چرا نمیشه؟ Huh
(2013/06/30, 03:50 PM)امین نوشته است: منم دوس داشتم آمپول نزنم ولی نمیشه کهconfused2confused2confused2
چرا نمیشه؟ Huh
[/quote]

آخه دکترم گفته زمانی که بیماریم خاموشم هست باید استفاده کنم، میگه استفاده کردن دارو بهتر از استفاده نکردنشه،راستم میگه به نظرمHuhHuh
اینقدر دارو تست کردم دیگه sadمی ترسم از داروی ایرونی
بچه ها تو رو خدا از دکترتون خواهش کنید مرتب واستون تست کبدی بنویسن

این دارو رو کبد تاثیر می ذاره ....

خودمون بایستی از دکترمون درخواست ماهیانه این تست رو داشته باشیم ..

love51
خدایا من در کلبه حقیرانه خود کسی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری
من چون تویی را دارم وتو چون خود نداری...

تشکر شده توسط : امین , melody
(2013/07/01, 07:11 AM)بهار 65 نوشته است: چرا نمیشه؟ Huh

آخه دکترم گفته زمانی که بیماریم خاموشم هست باید استفاده کنم، میگه استفاده کردن دارو بهتر از استفاده نکردنشه،راستم میگه به نظرمHuhHuh
[/quote]

درسته.اما این وضع داروها بیشتر اعصاب منو خورد میکنه!angry3
سلام عزیزان امیدوارم سلامت و شاد باشید. یسوال داشتم از کسایی که زیفرون رو در حال حاضر استفاده میکنند (با بسته بندی جدیدش،سرسوزن اسپانیاییشlaughing3) الان 5ماهه که دارم میزنمش یشب در میون تازگیها خیلی جاش ورم میکنه،درد میگیره،کبود میشه....میخواستم بپرسم کسی هس که این مشکلو داشته باشه اصلا چاره ایی هس؟جدا از اینا شهریور نوبت دکتر دارم اگه شد دارومو عوض کنم یا کلا نزنم که اونو بعید میدونم.Dodgyبرام یشب در میون زدن خیلی سخته جدا از درد وکبودیشsad
 تشکر شده توسط : melody
الان تقریبا 1ساله زیفرون میزنم.اولاش تب و لرز و سردرد داشتم جاشم دردناک بود.اما شکر خدا تا حدودی وضعیتم بهتر شده و علایم تزریق خیلی کمتر شده
هیچوقت به کسى که بهت اعتماد داره، دروغ نگو

هیچوقت به کسى که بهت دروغ میگه، اعتماد نکن . . .

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 15
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...