نظرسنجی: سخت نگرفتن داروی ام اس
سخت نگرفتن
0%
0 0%
چه دارویی
100.00%
3 100.00%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض زیفرون
سلام من دکترم اولین بار برام زیفرون نوشت ومعتقدبود چون قیمتش مناسبه واکثراهمیشه دردسترسه خیلی از استرسهاش کم میشه ولی واقعایکسری ایرادهایی داره که میخام بهشون بگمrolleyesبرای کبودشدنشم یه راه خوب کشف کردم براثر تجربه زیادagreement2بعدتزریق باید یک تکه دستمال کاغذی تمیز را باچسب نواری به محل چسباندتاکمی گرم شه!امتحان کن به من که جواب داده.خداروشکرتب ولرزمن بعدسه ماه بهترشده ولی هنوزسردردهایی میگیرم درحد...angry3موفق باشید
 تشکر شده توسط : ساسان , سیامک 8
سلام دوستان من دو روز پیش دارو را گرفتم عوض شده ولی طرز ترکیب کردنش را نمی دونم از دوستان عزیز اگه کسی گرفته میشه راهنماییم کنه ممنون می شم پرستاری که راهنماییم می کرد گوشیش خاموشه SmileSmile
دوست خوبم میشه توضیح بدی داروت چه شکلی شده که میگی عوض شده؟ اینجوری راحت تر میشه کمک کردicon_question
فقط اب مقطر تو سرنگ اماده و شیشه زیفرون سفید رنگ دیگه چیزی بهم ندادن
عزیزم شما آداپتور(icon_cry نمیدونم اسمش چیه. همون که روی ویال میزنن منظورمه) رو روی ویال که پودر سفید توشه نصب میکنی بعد سرنگی که آب مقطر توشه رو میزنی روی آداپتور و آب مقطر رو وارد ویال میکنی البته با زاویه 30 درجه که کف نکنه . بعد که حل شد میکشی توی سرنگ و نیدل رو میزنی سرش .بازم اگه سوالی هست بگو icon_question
(2014/02/25, 08:21 PM)zizoo نوشته است: سلام دوستان من دو روز پیش دارو را گرفتم عوض شده ولی طرز ترکیب کردنش را نمی دونم از دوستان عزیز اگه کسی گرفته میشه راهنماییم کنه ممنون می شم پرستاری که راهنماییم می کرد گوشیش خاموشه SmileSmile

سلام
به لینک زیر یک سر بزن این فیلم ها را ببین
منو آموزش تزریق زیفرون با سرنگ از پیش پر شده
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
(2014/02/10, 11:24 AM)یه غریبه نوشته است: sign0014.gif
ميتونم بپرسم از كجا گرفتيد؟
سلام
شرمنده دیر جواب دادم
تهران اول خ ویلا اسم دقیقشو نمیدونم این سری رفتم میپرسم اسمشو می گم ولی تابلو هستش واسه بیماریهای خاص هستش
با هم بخندیمlaughing3
به هم نخندیمsad
با سلام.منم دو ماهه مصرف میکنم.ولی بی فایدستangry2angry2angry2angry2
(2014/04/30, 12:54 AM)man o mohsen نوشته است: با سلام.منم دو ماهه مصرف میکنم.ولی بی فایدستangry2angry2angry2angry2

سلام
دو ماه برای قضاوت خیلی کمه! تاثیر دارو ممکنه دیرتر از اینا مشخص بشه
شما قبلاً چه دارویی مصرف میکردید؟ الآن چه مشکلی دارید که میگین فایده ای نداشته؟
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : یه غریبه
(2014/04/30, 12:54 AM)man o mohsen نوشته است: با سلام.منم دو ماهه مصرف میکنم.ولی بی فایدستangry2angry2angry2angry2

سلام عزیزم چرا فکر می کنی ب فایدست من که خیلی خوبم باهاشagreement2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال