نظرسنجی: سخت نگرفتن داروی ام اس
سخت نگرفتن
0%
0 0%
چه دارویی
100.00%
3 100.00%
در کل 3 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض زیفرون
(2014/02/04, 05:34 PM)باران63 نوشته است:
(2011/12/01, 11:23 AM)melody نوشته است: سلام دوستان گلم icon_question
اميدوارم همگي خوب و خوش و سلامت باشين
راستش ديروز پيش دكترم بودم وقتي از ايشون راجب داروي زيفرون و موفقيتش پرسيدم گفت واااااااااااااااي confused نگو و نپرس
گفتن خيلي شكايت داشته و همه ي بيماراني كه از اين دارو استفاده كردن از جمله خودم به شدت ناراضي بودن و ناله و نفرين رو براي شركت سازندش فرستادنangry
پرسيدم پس شما تاييدش نميكنين گفتن با اين كه تاييديه از سازمان هاي معتبر داشت ولي تا الان كسي نبوده كه رضايت خودش رو اعلام كنه از اونجايي كه خيلي عوارض جانبي داشته در حال حاضر ديگه تاييد نميشه
اخرش هم بهم گفت ساخت وطن هست ديگه چه انتظاري ميشه ازش داشت
angry2angry2
واقعا باعث تاسف است angry2
باز هم از دوستاني كه تجربه استفاده از زيفرون رو دارن يا اين دارو بهشون سازگار بوده خواهش ميكنم تجربشونو بگن icon_questionlove51[/b]

سلام
من واقعا نمی دونم چرا شماها با ایران و هر چی که مربوط به ایران میشه اینطوری عکس العمل نشون میدید من نمی خوام طرفداری داروی زیفرون رو بکنم ولی خودم دارم استفاده می کنم عزیز من نمی دونم مشکل داری با این دارو چرا تشویش اذهان عمومی می کنی تو داری این استرسو به هم انتقال می دی پس اگر دارو بهت نمس سازه بنا به هر دلیلی به زمین و زمان فوش نده

(2014/01/31, 06:13 PM)sgb نوشته است: سلام دوستان
من چند روز پیش داروهامو گرفتم خیلی بهتر شده ولی فکر کنم اب مقطرش کم باشه چون وقتی هوا گیری میکنم میاد زیر 1 میگم نکنه باید کمتر بزنم
به شمارهای روی کارت هم زنگ زدم کسی جواب نداد
اگه کسی جدیدا دارو گرفته این مقدارشرو بگه چون تا 1 علامت گذاری شده اب مقطرشم تاهمون 1هست
من این چند روزه دوباره حالت سرما خوردگی دارم نکنه زیاد تر از حد مجاز میزنم
منون میشم

سلام
اگر مشکل داری با شماره های روی بسته دارویی خوب تماس بگیر

منظور از ایرانی چیه ؟
این کلمه را تعریف کنید
یعنی یک دارویی که تمام و کمال داخل ایران ساخته شده که در مورد مواد اولیه این گونه نیست
یعنی فقط شرکت تو کارخانه داره پشت درب شیشه ای و در داخل اتاق استریل ممتاژ می کنه
مشکل اینه که
بخاطر مسائله مالی و سود و ضرر اقتصادی
هر ایرانیی از کیفیت مواد اولیه کم یا زیاد می کنه
ما که خودمون را بهتر می شناسیم confused
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
بچه ها بیاید منصف باشیم. خداییش زیفرون داروی خوبیه. عملکردش رو که دکترها تایید کردن. درد تزریق هم بعد از یه مدت نداره واقعا. کاملا مشخصه دارن برای بهتر شدنش تلاش میکنن. من دیشب تزریق داشتم. ختی الان یادم نیست رون چپ بود یا راست. اصلا درد و احساسی به محل تزریق ندارم.
 تشکر شده توسط : nahid , neda.n , chipchip
باران عزیز شما پست دوسال پیش ملودی رو نقل قول کردید و پاسخ دادید ؟!
زیفرون از 2 سال پیش تا حالا اینطور که دوستان میگن تغییر کرده ، اوایلش واکنشها زیاد بود ولی الان نه.
اگه پست های قدیمی رو که تاریخش به الان نمیخوره و بقیه رو نگران میکنه نیاریم بهتره .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2013/11/25, 06:52 PM)mary909 نوشته است: سلام بچه ها کی این 2،3 هفته زیفرون خریده؟! سرنگشو عوض کردن به عبارتی گند زدن!!! بیچاره ها اومدن عین بتا بسازن ولی نمیدونم چیش خرابه که آمپولو هر چی فشار میدی مایع وارد بدن نمیشه!!! یعنی اصلا سرنگ پایین نمیره!!! من از داروخانه سرنگ معمولی خریدم با اون بزنم ازاین به بعد!!! اخه من نمیدونم 6دفعه امتحان کردم تو نقاط مختلف هم زدم ولی نمیشه! تاره موقع اماده کردن انقدر هواش زیاده که چند دفعه 0.75 زدم! نگین بلد نیستم 6ساله دارم میزنم 2ماهه که زیفرون شروع نردم با سرنگ قبلیه مشکلی نبود ولی این جدیده افتضاحه!

سلام
من هم دقیق همین مشکلو داشتم زنگ زدم به پرستارشون کاملا توضیح داد برام دیگه مشکل ندارم
سلام به همه
منون بابت اطلاعات همگی
بچه ها راست میگن اینقدر بد نگین
مردونه خیلی بهتر شده تازه باکلاس هم هست دیگه چی میخواین رایگان هم هست اگه دوست ندارید داروتونو عوض کنید اینقدر رو داروی ما عیب نذارید
تازه نمیدونم چیکارش کردن که جاش هم نمیمونه دمشون گرم
چند وقت دیگه هم درمونش پیدا میشه happy0065.gifهمه چی به خوبی تموم میشه
فکر نکنید من خیلی رویاییم ولی باید راستشو بگیم
پشتم حرف بد نزنید
با هم بخندیمlaughing3
به هم نخندیمsad
البته دیگه رایگان نیست! اینجا که شده 90 تومن!confused ولی منم موافقم که داروی خیلی خوبیه. ینی من خیلی باهاش اکی امBlush
 تشکر شده توسط : neda.n , chipchip
(2014/02/09, 06:15 PM)یه غریبه نوشته است: البته دیگه رایگان نیست! اینجا که شده 90 تومن!confused ولی منم موافقم که داروی خیلی خوبیه. ینی من خیلی باهاش اکی امBlush

ببخشید
یک سوال مگه دانه 5800 تومان نیست
5800*15=87000 تومان icon_cry
که سهم هر ماه می شه Smile (52)
این 3000 تومان اختلاف از کجا آمد
Smile (16)Smile (16)
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
کرایه ماشینهSmile (16)
و ... هله هوله تو راهsmiling
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : hessam , chipchip
(2014/02/09, 06:15 PM)یه غریبه نوشته است: البته دیگه رایگان نیست! اینجا که شده 90 تومن!confused ولی منم موافقم که داروی خیلی خوبیه. ینی من خیلی باهاش اکی امBlush
من یه هفطه هم نیست گرفتم رایگان هم گرفتم
با هم بخندیمlaughing3
به هم نخندیمsad
sign0014.gif
ميتونم بپرسم از كجا گرفتيد؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13