امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی ایرانی ام اس در شیراز رونمایی می‌شود
داروی ایرانی درمان بیماری ام اس در شیراز رونمایی می‌شود
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز از رونمایی داروی ایرانی درمان بیماری ام اس در سال آینده در شیراز خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، محمدهادی ایمانیه ظهر امروز در مراسم افتتاح هشتمین اتاق تمیز ایران اظهار داشت: هم اکنون بسیاری از داروهای بیماران ام اس، هپاتیت C و دیگر داروهای پروبیوتیکی برای بیماران گوارشی در مرکز تحقیقات دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حال تولید است.
وی با بیان اینکه در سال آینده از داروی کاملاً ایرانی برای درمان بیماران ام.اس در شیراز رونمایی می‌شود، افزود: در حال حاضر بیش از 6 هزار بیمار مبتلا به ام.اس در استان فارس وجود دارد که پیش‌بینی می‌شود این آمار به 10 هزار نفر برسد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه در حال حاضر خط تولید داروی بیماری ام.اس در اتاق تمیز این دانشگاه راه‌اندازی شده است تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود پس از آزمایشات اولیه خط تولید این دارو از سال 95‌در کنار دیگر داروهای تولید این دانشگاه راه‌اندازی شود.
ایمانیه کاربرد «اتاق تمیز» را برای تولید فرآورده‌های مورد نیاز کشور در حوزه دارویی با استفاده از توانمندی‌ها و دانش بومی دانست و گفت: امیدواریم با راه‌اندازی این مهم داروهای نوترکیب که ارزش افزوده زیادی دارند، توسط محققان ایرانی تولید شود.
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بیش از 7میلیارد تومان برای راه‌اندازی هشتمین اتاق تمیز کشور در شیراز هزینه شده است.

http://www.tasnimnews.com/fa/news/1394/1...9%88%D8%AF
۰۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۳
 تشکر شده توسط : همراز , سمیرا67 , elham 66 , آنا
سلام نیلوفری جان.مرسی بابت خبرای به روزی که میذاریicon_questionicon_questionicon_question من درمورد این شنیده بودم واز خیلی از بچه ها پرسیدم ولی کسی خبر نداشت.ولی چندتا سوال بزرگ بازم وجود دارهicon_cryicon_cry داروی درمان قطعی؟؟یا بازهم داروی کنترل کننده؟؟یا داوی درمان کننده برای نوع پیشرونده؟؟؟ امیدوارم اینو زودتر مشخص کننconfused2confused2 طوری که من شنیدم اردیبهشت ماه دارو وارد بازار میشه ولی نمیدونم چقد واقعیت داشته باشهicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : hadisss , niloofary , elham 66
(2016/02/29, 10:20 PM)سمیرا67 نوشته است: سلام نیلوفری جان.مرسی بابت خبرای به روزی که میذاریicon_questionicon_questionicon_question من درمورد این شنیده بودم واز خیلی از بچه ها پرسیدم ولی کسی خبر نداشت.ولی چندتا سوال بزرگ بازم وجود دارهicon_cryicon_cry داروی درمان قطعی؟؟یا بازهم داروی کنترل کننده؟؟یا داوی درمان کننده برای نوع پیشرونده؟؟؟ امیدوارم اینو زودتر مشخص کننconfused2confused2 طوری که من شنیدم اردیبهشت ماه دارو وارد بازار میشه ولی نمیدونم چقد واقعیت داشته باشهicon_question

سلام من چیزی ک امروز از کارشناس پرستاری سینوژن شنیدم
انشالا سال اینده امپول سینوکس و سینومر بصورت پی تی وارد بازار میشه
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : niloofary
سمیرا جونم واقعا معلوم نیست که اینا دارن چیکار میکنن و بقول شما این داروی کنترل کننده یا نه
اما احتمالا کنترل کننده قوی هست چون من قبلا درموردش شنیده بودم
اما باز هم اگه کنترل کننده مناسبی باشه به درمان نزدیک شدن بازهم این خبر رو شنیده ام که به زودی زود درمان قطعی اش میاد
 تشکر شده توسط : 71shahab , elham 66 , سمیرا67
(2016/02/29, 11:15 PM)71shahab نوشته است:
(2016/02/29, 10:20 PM)سمیرا67 نوشته است: سلام نیلوفری جان.مرسی بابت خبرای به روزی که میذاریicon_questionicon_questionicon_question من درمورد این شنیده بودم واز خیلی از بچه ها پرسیدم ولی کسی خبر نداشت.ولی چندتا سوال بزرگ بازم وجود دارهicon_cryicon_cry داروی درمان قطعی؟؟یا بازهم داروی کنترل کننده؟؟یا داوی درمان کننده برای نوع پیشرونده؟؟؟ امیدوارم اینو زودتر مشخص کننconfused2confused2 طوری که من شنیدم اردیبهشت ماه دارو وارد بازار میشه ولی نمیدونم چقد واقعیت داشته باشهicon_question

بصورت پی تی یعنی چه؟Blush
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : niloofary
(2016/03/01, 11:32 AM)helli نوشته است:
(2016/02/29, 11:15 PM)71shahab نوشته است:

بصورت پی تی یعنی چه؟Blush

بصورت پکیج هست!و تو دستگاه هست!ک حتی خود طرف میتونه ترزیق کنه!دیگ هیچ درسترسی ب سوزن نراریم و سریع تر و کاراتر هست!
Hich vaght donbal ziba tarin star nabashim
Donbal on star bashim k kenaresh zibatarin va roshan tarin bashim
Blush
 تشکر شده توسط : helli , niloofary

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ویتامینD به ایرانی‌ها نمی‌رسد nahid 0 2,380 2016/11/06, 10:27 PM
آخرین ارسال: nahid
  توقف واردات داروی آرژانتینی ام اس ( اکتووکس) یه غریبه 10 7,996 2016/04/14, 11:38 AM
آخرین ارسال: glassheart
Video مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS رسول جاسمی 115 77,608 2015/08/10, 12:00 AM
آخرین ارسال: nahid
  واردات داروی ام اس کمتر می شود nahid 1 2,376 2015/05/30, 11:51 AM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  داروی تایسبری تحت پوشش بیمه قرار گرفت h.kakavand 19 14,974 2015/04/28, 11:47 AM
آخرین ارسال: mostafa00
  عرضه رایگان داروهای ایرانی ام اس دربرخی استان ها sargol 11 8,619 2015/02/04, 12:38 PM
آخرین ارسال: فرید 1353
  داروی بومی ام اس به زودی وارد بازار می شود paeazan 10 8,458 2014/10/13, 02:39 AM
آخرین ارسال: Aban
  جزئیات واردات و توزیع داروی آرژانتینی ام اس azadenameh 41 19,947 2014/09/04, 05:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی کوپامر®(گلاتیرامراستات) تحت پوشش بیمه قرار گرفت dr. assadi 33 20,599 2014/07/02, 12:44 AM
آخرین ارسال: ایمان
  داروی ایرانی اینترفرون بتا ارزان شد. arezooo82 2 3,567 2014/06/13, 12:00 PM
آخرین ارسال: فرید 1353

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست