•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها)
دوساعته مصرف کردم هیچ مشکلی نارم فعلا
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور , pariya1361
(2018/03/24, 10:36 PM)گل ناز نازی نوشته است: نمی دونم راستش ولی خودم فکر میکنم از دارو هست شاید هم نباشه و حساسیت به مواد غذایی باشه .ولی دهانم همیشه خشکه طوری که صبحها بیدار میشم انقدر دهنم خشکه که زبونم چسبیه به سقف دهنم و دندونام

نمیدونم که با دکترت بحرف جدی تر
منم صب ها دهنم مزه بد میده انگار یه چیز بد مزه تو دهنمه همش آب میخورم سر صب
(2018/03/22, 12:54 AM)گل ناز نازی نوشته است: سلام بچه ها سال نو مبارک
من دو ساله دیفزل میخورم من جدیدا یک مشکل پیدا کردم البته ۲ تا ۳ ماه میشه البته قبلا کم بود اما الان زیاد شده من ماه ابان پیش دکترم بودم اون موقع بعضی وقتا تاولهای ریز داخل لبم میزد که دکتر گفت مشکلی نیست اما الان بیشتر شده و تو کام دهانم هم تاول میزنه و اذیتم میکنه کسی این مشکل رو داره البته با خوردن بعصی غذا ها بدتر میشه حالا من نمی دونم از دارو هست یا حساسیت هست داخل دهانم لپهام سفید شده و ته گلوم هم تاول میزنه شما همچین مشکلی ندارید؟

اگه از دیفوزل بود تو این دو سال باید اینطور میشد. پس فکر کن ببین تو این دو ماهه چه دارویی خوردی و یا چه چیز جدیدی میتونه علتش باشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2018/03/24, 10:36 PM)گل ناز نازی نوشته است: نمی دونم راستش ولی خودم فکر میکنم از دارو هست شاید هم نباشه و حساسیت به مواد غذایی باشه .ولی دهانم همیشه خشکه طوری که صبحها بیدار میشم انقدر دهنم خشکه که زبونم چسبیه به سقف دهنم و دندونام

منم معمولا دهنم خشک میشه مخصوصا صبحا که قرص رو میخورم چند ساعت بعدش اینجوری میشم ولی از آوست دارو که پرسیدم گفتن ربطی به دارو نداره ولی من قبلا هیچ وقت چنین مشکلی نداشتم
(2016/02/03, 03:28 PM)maryk909 نوشته است: سلام کسی از قرص دیفوزل اطلاعاتی داره؟ یه قرص هلندی که ظاهرن نمونه خارجیه قرص سینوتک است. به من دکترم پیشنهاد این قرص داده میخام بدونم کسی هست که استفاده کرده باشه؟

سلام.من 9ماهه قرص دیفوزل میخورم.
تقریبا بهترین و قوی ترین داروی موجود ام اس

انشالله که همگی به زودی خوبه خوب بشن❤
سلام بچه ها خوبید؟؟ امروز رقتم دارو بگیرم میگن نیست فعلا وارد نمیشه!!! حالا چیکار باید بکنیمrolleyes
سلام بچه ها خوبید ؟
من از ۲ سال بیشتره دیفوزل میخورم خیلی خوبه اما الان دو سه روزه احساس خستگی شدید میکنم و احساس میکنم پای چپم یکم ضعیف شده فشارم هم خیلی پایینه الان میخوام نوروبیون بزنم ببینم خوب میشم یا نه .
خدا کنه حمله جدید نباشه ...
سلام دوستان دكترم برا منم ديفوزل نوشت و يه آزمايش كبد آزمايشم رو دادم و داروهامم گرفتم حالا لازمه تا اومدن جواب آزمايش صبر كنم يا ميتونم داروهامو شروع كنم؟
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
(2018/09/06, 08:18 PM)nazanin نوشته است: سلام دوستان دكترم برا منم ديفوزل نوشت و يه آزمايش كبد آزمايشم رو دادم و داروهامم گرفتم حالا لازمه تا اومدن جواب آزمايش صبر كنم يا ميتونم داروهامو شروع كنم؟

سلام
خوب چند روز صبر کنید جواب بیاد نشون بدید به دکتر با خیال راحت شروع کنید چقدر مگه طول می کشه جواب حاضر شه ؟!
 تشکر شده توسط : nazanin , پریا حقیقت پور , pariya1361
سلام بچه ها
من ٢سال ديفوزل استفاده ميكنم جديداً مشكل انعقادى خون پيدا كردم و كم خون شدم و بدنم بى دليل بدون ضربه كبود ميشه ميخواستم ببينم كسى اين مشكل و پيدا كرده يا نه ممنون ???

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 20
  • 21
  • 22(current)
  • 23
  • 24
  • 25
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...