ثبت نام
رمز ورودتان را فراموش کرده اید؟
تابلو اعلانات
3 اطلاعیه آخر گروه کوهنوردی

رادیو ام اس سنتر
اطلاعیه ها

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها)
2017/07/04, 11:58 PM
ارسال: #171
 (Print Post)
RE: اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها)
(2016/12/11 07:27 PM)maryk909 نوشته شده توسط:  
(2016/12/09 03:15 PM)Aydanima نوشته شده توسط:  دوستان کدومش بهتره سینوتک یا دیفوزل اخه دیفوزل ازنظر قیمت خیلی گرونه وبودجه مون نمیرسه

سلام من که یک سال سینووکس میزدم و بعدش نتیجه بدی گرفتم واسه همین دیگه ریسک نمیکنم که بخام ایرانی مصرف کنم ولی خیلی ها هم دارن مصرف میکنن و راضین بستگی به بدنت داره که بهش بسازه یا نه.

سلام
من هم دیفوزل مصرف کردم هم سینوتک. اول دیفوزل الان سینوتک. هیچ عوارضی ندارم. از نظر اثر بخشی هم از موقعی که مصرف کردم حمله ای نداشتم. و یک مسیله دیگه که اثر بخشی رو در مورد من نشون میده اینکه من از قبل پلاکت پایین بود. Itpداشتم و کورتون ( پردنیزولون ) مصرف می کردم. Itp و ms هر دو بیماری خود ایمنی هستن. با مصرف سینوتک پلاکتم هم بالا اومد مشکلم کامل حل شد و پردنیزولون هم نمی خورم. یعنی می خوام بگم تاثیر داره. دکتر من هم قرصم رو عوض نمی کرد و دیفوزل رو تجویز می کرد. ولی به اصرار خودم سینوتک نوشت. به هیچ کس پیشنهادی ندارم و مسیولیت قبول نمی کنم. فقط گفتم اگر از لحاظ مالی کسی در فشار بدونه من از این قرص هم نتیجه گرفتم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط : maryk909
2017/07/07, 02:36 AM
ارسال: #172
 (Print Post)
(2017/06/05 09:23 AM)ارغوانم آنجاست نوشته شده توسط:  
(2017/06/05 01:11 AM)Aydanima نوشته شده توسط:  
(2017/06/05 12:30 AM)ارغوانم آنجاست نوشته شده توسط:  سلام میشه کسی که دیفوزل مصرف میکنه به من اطلاعات بده...
من تا الان اوونکس مصرف میکردم ولی دکترم دیفوزل رو جایگزین کرده .امروز روز دومم بود که حالت گرگرفتگی شدیدی بهم دست داد و بعدش دستام میخارید ...خیلی ترسیدم میشه کسی بهم اطلاعات بده راجب این دارو..خیلی نگران شدم...ممنون

سلام قرص خوبیه اگه هزینه اش برات مهم نباشه سعی کن 12ساعتشو رعایت کنی وبین غذا بخور تا عوارضش کمتر باشه چند روز اول حتی تا یک ماهم بعضی ها گرگرفتگی داشتند

اخه من یادمه که اون اوایل که اومده بود یه سری دکترها میگفتن مکانسیم اثرش مث شیمی درمانیه....این گرگرفتی ها و حالت تهوع ها .... ایا اینطوری واقعا؟ من خیلی ترسیدم..ولی دکتر خودم خیلی تعریف میکنه

نه اون فینگولیمود هست که مثل شیمی درمانیع
 تشکر شده توسط : maryk909
2017/07/12, 09:20 PM
ارسال: #173
 (Print Post)
سلام من بعد 16 ماه از مصرف دیفوزل ام آر ای دادم تو جواب ام ار ای من یه بیمار ام اسی نبووووودم!!! انقدر خوشحال شدم باورم نمیشد البته بعد که رفتم دکتر فهمیدم که انقدر پلاکتام کوچیک شده که دکتر ام ار ای اصلا نفهمیده بود!!! خیلی خیلی خوشحالم که انقدر خوب ج.اب داده این قرصicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin دوباره 3 ماه دیگه برام ام ار ای نوشته که دوباره چک کنهagreement2agreement2agreement2ایشالا یه روز هممون پلاکتامون محوبشهicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : nahid , hadisss
2017/07/12, 11:59 PM
ارسال: #174
 (Print Post)
(2017/07/07 02:36 AM)behy.azimi نوشته شده توسط:  
(2017/06/05 12:30 AM)ارغوانم آنجاست نوشته شده توسط:  سلام میشه کسی که دیفوزل مصرف میکنه به من اطلاعات بده...
من تا الان اوونکس مصرف میکردم ولی دکترم دیفوزل رو جایگزین کرده .امروز روز دومم بود که حالت گرگرفتگی شدیدی بهم دست داد و بعدش دستام میخارید ...خیلی ترسیدم میشه کسی بهم اطلاعات بده راجب این دارو..خیلی نگران شدم...ممنون

سلام قرص خوبیه اگه هزینه اش برات مهم نباشه سعی کن 12ساعتشو رعایت کنی وبین غذا بخور تا عوارضش کمتر باشه چند روز اول حتی تا یک ماهم بعضی ها گرگرفتگی داشتند

اخه من یادمه که اون اوایل که اومده بود یه سری دکترها میگفتن مکانسیم اثرش مث شیمی درمانیه....این گرگرفتی ها و حالت تهوع ها .... ایا اینطوری واقعا؟ من خیلی ترسیدم..ولی دکتر خودم خیلی تعریف میکنه

فینگولیمد مثل شیمی درمانی نیس که icon_cry
اینو کی گفته؟ icon_cry

[تصویر: mscenter-emza-1.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط : سها
2017/07/14, 09:02 PM
ارسال: #175
 (Print Post)
(2017/07/12 11:59 PM)hadisss نوشته شده توسط:  
(2017/07/07 02:36 AM)behy.azimi نوشته شده توسط:  

فینگولیمد مثل شیمی درمانی نیس که icon_cry
اینو کی گفته؟ icon_cry

منم که قبلا دیفوزل مصرف می کردم دچار گرگرفتگی میشدم به دکترم گفتم بهم مدت کوتاهی آسپرین داد.

زندگی آب تنی کردن در حوضچه اکنون است
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مراکز تهیه دیفوزل و قیمت آن maryk909 67 7,005 2017/07/17 03:26 PM
آخرین ارسال: Aydanima
  اثربخشی و عوارض سینوتک javad6788 30 2,007 2017/06/29 06:00 PM
آخرین ارسال: cancer
  قیمت بیمه شده ی داروی دیفوزل وسینوتک nahid 44 4,793 2017/05/21 11:36 PM
آخرین ارسال: Signal