•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها)
سلام به همه ی دوستان عزیز سال نو مبارک،ان شاالله سالی سرشار از سلامتی و تندرستی پیشرو داشته باشید?

دوستان عزیزم یه سوال داشتم از وقتی که کپسول دیفوزل مصرف میکنم زمان پریودم مرتب بهم می ریزه مدام زودتر از ۵روز تا ۱۰ روز زودتر اتفاق نیفته میخواستم ببینم کسی هست که مشکل من داشته باشه؟
 تشکر شده توسط : pariya1361
(2017/03/22, 10:40 PM)رها۶۵ نوشته است: سلام به همه ی دوستان عزیز سال نو مبارک،ان شاالله سالی سرشار از سلامتی و تندرستی پیشرو داشته باشید?

دوستان عزیزم یه سوال داشتم از وقتی که کپسول دیفوزل مصرف میکنم زمان پریودم مرتب بهم می ریزه مدام زودتر از ۵روز تا ۱۰ روز زودتر اتفاق نیفته میخواستم ببینم کسی هست که مشکل من داشته باشه؟

سلام
بله منم هينجوريم ماله قرصه مشكلى نيست
 تشکر شده توسط : رها۶۵ , pariya1361
ببخشید دوستان کسی هست که با وجود این بیماری قصد بچه دار شدن داشته باشه تورو خدا اگر کسی هست بگه؟؟
رها جان مگه شما سایت رو خوب نگاه نکردی ؟ تو صفحه اصلی انجمن پرسش و پاسخ یه زیرانجمن داره به نام بارداری ، اونجا همین سوال شما و تجربه مامانای سایت و... هست.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2017/03/24, 12:22 PM)nahid نوشته است: رها جان مگه شما سایت رو خوب نگاه نکردی ؟ تو صفحه اصلی انجمن پرسش و پاسخ یه زیرانجمن داره به نام بارداری ، اونجا همین سوال شما و تجربه مامانای سایت و... هست.

نه عزیزم من تازه وارد شدم زیادوارد نیستم Confused
 تشکر شده توسط : nahid , pariya1361
(2016/02/04, 01:48 PM)maryk909 نوشته است: من راجبش خیلی تخقیق کردم قرصش هلندیه و ظاهرن بسته بندیش در ایرانه. هفته دیگه من این قرص و شروع میکنم بهتون خبرارو میدم

سلام اگر سوالی در ارتباط داروی دیفوزل داشتید من در خدمت شما هستم 09*********
درج شماره موبایل شخصی در سایت خلاف قوانین سایت میباشد!
بچه ها کسی میدونه دیفوزل چه.اندازه از بروز حمله جلوگیری میکنه؟چه قدر مفیده؟تا چه اندازه قویه؟
(2017/04/26, 01:12 PM)zahra k نوشته است: بچه ها کسی میدونه دیفوزل چه.اندازه از بروز حمله جلوگیری میکنه؟چه قدر مفیده؟تا چه اندازه قویه؟

سلام من یک ساله دارم این دارورو مصرف میکنم فقط یبار تو این سال حمله داشتم جزو داروهای قویه با دوز 240میل در روز
سلام من یک ماهه که دیفوزل استفاده میکنم.هفته اول یک قرص با دوز ۱۲۰ بود.هفته دوم دو تا شد که هر کدوم ۱۲۰ بودن.هفته سوم روزی دو تا که یکی ۱۲۰ و دیگری ۲۴۰ بود و الان هم دو تا ۲۴۰ استفاده میکنم.دوستان بین هر قرص ۱۲ ساعت باید فاصله باشه.بین وعده غذایی صبحانه و بین وعده غذایی شام قرص اگر خورده بشه عوارضش به حداقل میرسه.من تا حالا هیچ عوارضی قرص برام نداشته.

در ضمن دوز موثر دارو ۴۸۰ میلی گرم در روز هست که اگر کسی از نظر کبد یا کلیه مشکل پیدا بکنه دکتر دوز رو با تشخیص خودش تا مدتی میاره پایین. دکتر من گفت هر سه ماه باید آزمایش خون بدم جهت چک آپ کلیه و کبد
سلام دوستان،من 3 ماهه دارم دیفوزل مصرف میکنم ولی هنوز هم هر روز تقریبا به مدت نیم ساعت دل درد شدید پیدا میکنم،کسی هست مثله من باشه؟

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 14
  • 15
  • 16(current)
  • 17
  • 18
  • ...
  • 25
  • بعدی