•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها)
(2017/01/14, 01:02 PM)maryk909 نوشته است:
(2017/01/09, 09:44 AM)SMA نوشته است: سلام
من الان 10 ماه هست كه از اين دارو دارم استفاده ميكنم تنها مشكلش يكم گر گرفتن هست كه بهترين راه هم براش خوردن بين غذاس كه ديگه خيلي كم احساس ميشه.خود من يه دونه 240 با نهار ميخورم و يه دونه 240 هم ساعت 12شب قبل از خواب و اصلا هم مشكلي برام پيش نيومده و همه مشكلات قبلي مثل عدم تعادلم ازبين رفته حتي نميتونستم سريع راه برم يا بدوام كه اونم حل شد.خوبي اخر شب خوردن اينه كه ديگه گرگرفتنو نميفهمي.تنها بديش قيمت گرونشه كه اونم خود شركت دارويي 30تا ميخري 30تاشو رايگان بهت ميده تقريبا ميشه ماهي 450هزار تومان هزينه.اميدوارم مفيد باشه براتون.

سلام 12 شبو بدون غذا میخوری؟؟؟

(2017/01/09, 12:32 AM)baharan نوشته است: دوستان سلام....من به درخاست خودم ونتایج اخرین ام ار ایم دارومو عوض کردم...ودکترم برام دیفوزل نوشتن...هنوز نگرفتم دچار دوگانگی شدم...الان که تایپیک ونظرات دوستانو خوندم مردد شدم برای تغییر...تزریق سینووکس هم برام دیگه سخت بود...نمیدونم چکار کنم....confused2confused2confused2

سلام دوست عزیز اگه بیماریت پیشرفت نکرده و همینجوری میخای عوض کنی خوب یکم مردد باش ولی اگه اذیت داری میشی و دکترت پیشنهاد کرده اصلا نگران نباش قرص خوبیه عوارض که راستش من همون گرگرفتگیه بچه ها رو هم ندارم حتی ! همه چیش خوبه فقط دردسر غذا خوردن اون وقت شب و چاق شدنمهconfused2 وگرنه این قرص عالیه من پا ئذئ ئاشتم و ضعیف بودم الان خیلی بهترم
امیدوارم تو هم اگه قراره استفاده کنی راحت و بی عوارض باشه براتicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

سلام
اره ساعت 12 شب ميخورم شامو دو سه ساعت قبلش خوردم ولي ديگه ميخابم چيزي نميفهمم
 تشکر شده توسط : maryk909 , baharan , pariya1361
(2017/01/14, 02:19 PM)javad6788 نوشته است: سلام من سه ماه دیفوزل مصرف کردم یه کوچولو خیلی کم برام عوارض داشت.البته زیاد اذیت نمیکرد.این ماه به دکتر شایگان گفتم سینوتک چطوره گفتند فرقی نمیکنه.به خاطر قیمتش سینوتک گفتم بنویسه.این ماهم آزاد گرفتم 169 هزار تومان.واس ماه بعد میرم دنبال بیمه که میشه 51 هزار تومان.
تا حالا که چهار تا سینوتک خوردم همون یه کوچولو عوارضم که دیفوزل داشت این برام نداره!

سلام. تو فکر بودم چند نفر تو سایت سینوتک مصرف میکنن ؟ چون هیچ تاپیکی برای اثر و عوارض سینوتک نداریم. اگه از این به بعد مصرف کنندگانش بخوان ،میتونیم داشته باشیم.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : maryk909 , hadisss , javad6788 , baharan , pariya1361
سلام
اره ساعت 12 شب ميخورم شامو دو سه ساعت قبلش خوردم ولي ديگه ميخابم چيزي نميفهمم
[/quote]

اوکی فقط مواظب باش من شنیدم قرصش هضمش سخته و اگه با معده خالی یا غدای خیلی سبک بخوری به مرور به معدت اسیب میزنه ما که حالا حالاها با این معده کار داریم پس بهتره اختلاف ساعت شامو قرصتو کمتر کنیicon_questionicon_questionicon_question

(2017/01/14, 08:27 PM)nahid نوشته است:
(2017/01/14, 02:19 PM)javad6788 نوشته است: سلام من سه ماه دیفوزل مصرف کردم یه کوچولو خیلی کم برام عوارض داشت.البته زیاد اذیت نمیکرد.این ماه به دکتر شایگان گفتم سینوتک چطوره گفتند فرقی نمیکنه.به خاطر قیمتش سینوتک گفتم بنویسه.این ماهم آزاد گرفتم 169 هزار تومان.واس ماه بعد میرم دنبال بیمه که میشه 51 هزار تومان.
تا حالا که چهار تا سینوتک خوردم همون یه کوچولو عوارضم که دیفوزل داشت این برام نداره!

سلام. تو فکر بودم چند نفر تو سایت سینوتک مصرف میکنن ؟ چون هیچ تاپیکی برای اثر و عوارض سینوتک نداریم. اگه از این به بعد مصرف کنندگانش بخوان ،میتونیم داشته باشیم.

فکر خوبیه چون اطلاعات ماهم راجبش بیشتر میشه agreement2agreement2agreement2
 تشکر شده توسط : nahid , pariya1361

آره اگه باشه خوبه
 تشکر شده توسط : pariya1361
سلام من ۱۰ ماهه دیفوزل مصرف میکنم خیلی خوبه تنها مشکلی که دارم کاهش وزنه تا حالا ۵ تا ۶ کیلو وزن کم کردم باید خیلی پر خوری کنم تا وزنم ثابت بمونه ول میکنم دوباره میاد پایین کسی مشکل منو داره ؟[/size]
 تشکر شده توسط : Aydanima , pariya1361
(2017/02/21, 07:57 PM)گل ناز نازی نوشته است: سلام من ۱۰ ماهه دیفوزل مصرف میکنم خیلی خوبه تنها مشکلی که دارم کاهش وزنه تا حالا ۵ تا ۶ کیلو وزن کم کردم باید خیلی پر خوری کنم تا وزنم ثابت بمونه ول میکنم دوباره میاد پایین کسی مشکل منو داره ؟[/size]

سلام منم الان 5ماه دیفو مصرف میکنم وشدید وزن کم کردم بخصوص در قسمت پا ،پاهام بیشتر لاغر شده نمیدونم از قرص یا چیز دیگه
(2016/02/03, 03:28 PM)maryk909 نوشته است: سلام کسی از قرص دیفوزل اطلاعاتی داره؟ یه قرص هلندی که ظاهرن نمونه خارجیه قرص سینوتک است. به من دکترم پیشنهاد این قرص داده میخام بدونم کسی هست که استفاده کرده باشه؟

سلام وقت بخیر ... داروی دی متیل فومارات یکی از بهترین دارو های موجود برای بیماری ام اس در خط اول درمان است .دارو کاملا خارجی و با مواد اولیه اروپایی است اثر بخشی این دارو نشان داده که کاملا جلوی فلج شدن را میگیرد که فقط در دیفوزل وجود دارد .

(2016/02/03, 03:28 PM)maryk909 نوشته است: سلام کسی از قرص دیفوزل اطلاعاتی داره؟ یه قرص هلندی که ظاهرن نمونه خارجیه قرص سینوتک است. به من دکترم پیشنهاد این قرص داده میخام بدونم کسی هست که استفاده کرده باشه؟

سلام وقت بخیر ... داروی دی متیل فومارات یکی از بهترین دارو های موجود برای بیماری ام اس در خط اول درمان است .دارو کاملا خارجی و با مواد اولیه اروپایی است اثر بخشی این دارو نشان داده که کاملا جلوی فلج شدن را میگیرد که فقط در دیفوزل وجود دارد .

(2016/02/07, 10:00 PM)helli نوشته است: واو! 400 هزار! چیزیشو بیمه پرداخت می کنه یا نه؟305320_JC_thinking

عزیزم 400 تومان پرداخت میکنید و ما بقی را رایگان دریافت میکنید .

سلام داروی دیفوزل بسیار موثر تر از دی متیل فومارات های دیگر است .
این دارو خارجی و در بلند مدت شرایط بسیار خوبی را برای شما دارد
دیفوزل کمک میکند تا علاوه بر جلوگیری حملات شرایط بهبود را برای بیمار مهیا میکند . برای اطلاعات بیشتر با شماره ******************تماس بگیرید

(2017/02/21, 07:57 PM)گل ناز نازی نوشته است: سلام من ۱۰ ماهه دیفوزل مصرف میکنم خیلی خوبه تنها مشکلی که دارم کاهش وزنه تا حالا ۵ تا ۶ کیلو وزن کم کردم باید خیلی پر خوری کنم تا وزنم ثابت بمونه ول میکنم دوباره میاد پایین کسی مشکل منو داره ؟[/size]

عزیز دلم ای دارو باید حتما با شکم پر و غدا های پر کالری و چرب خورده بشه تا بهترین تاثیر را داشته باشد .
داروی دیفوزل بهترین درمان برای ام اس است
و به هیچ عنوان چاقی و لاغری نداره عزیزم
(2016/04/19, 06:31 PM)طاهره. نوشته است: روزی ۴تا قرص زیاد نیست؟؟؟
بعد چه جوری باید ۴تا را خورد؟ باهم که نمیشه احتمالا

سلام عزیزم من تو مقاله راجع به نحوه استفادش خوندم بهترین حالت :

هفته اول : 1 عدد 120 میلی گرم صبح
هفته دوم : 1 عدد 120 صبح ، 1 عدد 120 شب
هفته سوم : 1 عدد 240 صبح ، 1 عدد 120 شب
هفته چهارم : 1 عدد 240 صبح ، 1 عدد 240 شب
(2017/02/26, 09:25 AM)Aydanima نوشته است:

سلام منم الان 5ماه دیفو مصرف میکنم وشدید وزن کم کردم بخصوص در قسمت پا ،پاهام بیشتر لاغر شده نمیدونم از قرص یا چیز دیگه

اتفاقا منم از قسمت پاها خیلی لاغر شدم
 تشکر شده توسط : Aydanima , pariya1361
(2016/02/07, 10:00 PM)helli نوشته است: واو! 400 هزار! چیزیشو بیمه پرداخت می کنه یا نه؟305320_JC_thinking

با شماره ***********تماس بگیرید
دوست عزیز درج شماره موبایل در سایت خلاف قوانین هست
چنانچه شماره مرکز درمانی هست که باید قید بشه که شماره کجاس
در غیراینصورت شماره بدون هویت یا شماره شخصیتون اگه باشه حذف میشه

(2017/03/05, 05:45 PM)گل ناز نازی نوشته است:
(2017/02/26, 09:25 AM)Aydanima نوشته است:

اتفاقا منم از قسمت پاها خیلی لاغر شدم

سلام داروی بسیار خوبی هست .افرین به شما .....

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 12
  • 13
  • 14(current)
  • 15
  • 16
  • ...
  • 25
  • بعدی