•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 25
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض دیفوزل ( تجربه ها)
من حس میکنم جدا ی حس بدی نسبت به داروهای ایرانی وجود داره ولی انصافا داروهای ایرانی هم بد نیستن فقط همونطور که میهن جون گفت ممکنه به ی نفر نسازه من خودم نمونه کسی هستم که در طول درمانم هم داروی خارجی داشتم هم ایرانی هرکدومشون هم خوبی داشتن هم بدی
من یکی از دوستانم هست که قبلا دیفوزل و الان سینوتک استفاده میکنه بخاطر قیمتش چند شب پیش داشت میگفت از این هم راضیم و نمونه ایرانیش هم اثر داشته برام
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : Aydanima , یه غریبه , maryk909 , مُنا_منتظر المهدی , pariya1361
(2016/12/10, 08:24 AM)glassheart نوشته است: من حس میکنم جدا ی حس بدی نسبت به داروهای ایرانی وجود داره ولی انصافا داروهای ایرانی هم بد نیستن فقط همونطور که میهن جون گفت ممکنه به ی نفر نسازه من خودم نمونه کسی هستم که در طول درمانم هم داروی خارجی داشتم هم ایرانی هرکدومشون هم خوبی داشتن هم بدی
من یکی از دوستانم هست که قبلا دیفوزل و الان سینوتک استفاده میکنه بخاطر قیمتش چند شب پیش داشت میگفت از این هم راضیم و نمونه ایرانیش هم اثر داشته برام

ﺩﻭﺳﺖ ﺧﻮﺑﻢ اﻳﺮاﻥ ﻫﻢ اﺯ ﻧﻆﺮ ﺗﺸﺨﻴﺺ ﺧﻮﺏ اﺳﺖ و ﻫﻢ اﻳﻨﻜﻪ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺩاﺭﻭﻫﺎ اﻧﺘﺨﺎﺏ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ و ﺑﺮاﻱ ﺑﻴﻤﺎﺭﻳﻬﺎﻱ ﺧﺎﺹ ﺑﻬﺘﺮﻳﻦ ﺩاﺭﻭﻫﺎ ﺭا ﻭاﺭﺩ ﻣﻲ ﻛﻨﺪ پ اﻳﻦ ﺑﺎﻋﺚ ﺗﻌﺠﺐ ﺧﻴﻠﻲ اﺯ ﻛﺸﻮﺭﻫﺎ و ﺗﻮﻟﻴﺪ ﻛﻨﻨﺪﻩ ﻫﺎﻱ ﺩاﺭﻭ ﺷﺪﻩ اﻧﺪ
 تشکر شده توسط : maryk909 , مُنا_منتظر المهدی , baharan , pariya1361
(2016/12/09, 02:15 PM)Aydanima نوشته است: دوستان کدومش بهتره سینوتک یا دیفوزل اخه دیفوزل ازنظر قیمت خیلی گرونه وبودجه مون نمیرسه

سلام من که یک سال سینووکس میزدم و بعدش نتیجه بدی گرفتم واسه همین دیگه ریسک نمیکنم که بخام ایرانی مصرف کنم ولی خیلی ها هم دارن مصرف میکنن و راضین بستگی به بدنت داره که بهش بسازه یا نه.
 تشکر شده توسط : Aydanima , مُنا_منتظر المهدی , pariya1361
دوستان این دارو دیفوزل رو تا چند وقت باید مصرف کنیم کسی میدونه تا اخر عمر یا یه دوره هست بعدش امکان کم کردم دوزش هست یا باید تااخر روزی تابخوریم
 تشکر شده توسط : maryk909 , مُنا_منتظر المهدی , pariya1361
سلام
فكر نميكنم تا آخر عمر چقدر نا اميد صحبت ميكنيد مطمئن باش درمانش تا ٢سال ديگه اومده
من دكترم دوزشو كم كرد واسم بعد دوباره ٢٤٠كرد ميشه دوزش و كم كرد اونم با نظر پزشك ولي دكتر من جزو تيم كانادااست
گفت اينجوري كه دارن پيش ميرن تا ٢سال ديگه ما بايد جمع كنيم مطبا رو درمانش مياد گفت به يه چيزايي رسيدن نا اميد نباشيدhappy0065.gif
 تشکر شده توسط : i_am , Aydanima , Ata1988 , حمید رضا , maryk909 , SMA , مُنا_منتظر المهدی , baharan , pariya1361
سلاااام من ازمایش ماه ۹ روهم دادم همه چی خوبه icon_biggrinفک میکردم بعد ۳ ماه دیگه خیلی گلبول سفیدم بیاد پایین ولی اصلا اینجوری نیست تو یه حد پایین میمونه و دیگه هرسری پایین تر نمیاد خداروشکر فعلا همه چی خوب پیش میره توان بدنیمم زیادتر شده فقط تعادلم هنوز داغونهconfused امیدوارم اینیکیم بهتربشهicon_biggrinicon_question
 تشکر شده توسط : hadisss , SMA , javad6788 , helli , مُنا_منتظر المهدی , pariya1361
دوستان سلام....من به درخاست خودم ونتایج اخرین ام ار ایم دارومو عوض کردم...ودکترم برام دیفوزل نوشتن...هنوز نگرفتم دچار دوگانگی شدم...الان که تایپیک ونظرات دوستانو خوندم مردد شدم برای تغییر...تزریق سینووکس هم برام دیگه سخت بود...نمیدونم چکار کنم....confused2confused2confused2
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : maryk909 , pariya1361
اﻳﻦ ﺩاﺭﻭ ﺁﻧﻘﺪﺭ ﻫﻢ ﻋﻮاﺭﺽ ﻧﺪاﺭﻩ ﺩﻭﺳﺖ ﺧﻮﺑﻢ ﮔﺮ ﮔﺮﻓﺘﮕﻲ ﺁﻥ ﻛﻤﻲ اﺫﻳﺖ ﻛﻨﻨﺪﻩ اﺳﺖ اﻟﺒﺘﻪ ﻣﻦ ﺩﺭ اﻳﺮاﻥ ﻧﻴﺴﺘﻢ و ﻧﻤﻲ ﺩﻭﻧﻢ اﻳﻦ ﻫﻤﺎﻥ ﻛﻴﻔﻴﺘﻲ اﺳﺖ ﻛﻪ ﻣﻦ ﺩﺭ ﺧﺎﺭﺝ ﻣﻲ ﮔﻴﺮﻡ ﻳﺎ ﻧﻪ اﮔﺮ ﺁﻣﭙﻮﻝ ﺑﻪ ﺷﻤﺎ ﻣﻲ ﺳﺎﺧﺖ و ﺟﻠﻮﮔﻴﺮﻱ ﻛﺮﺩﻩ اﺳﺖ ﭼﺮا ﻋﻮﺽ ﻣﻴﻜﻨﻴﺪ اﻳﻨﺠﺎ ﺟﺪﻳﺪ اﺯ ﺩاﺭﻭﻱ ﺳﺮﻃﺎﻧﻲ ﺑﺮاﻱ ﺟﻠﻮﮔﻴﺮﻱ اﻡ اﺱ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﻣﻲ ﻛﻨﻨﺪ ﻣﻬﺎﺗﺎﺑﺎ. ﻛﻪ ﺗﺰﺭﻳﻘﻲ اﺳﺖ
 تشکر شده توسط : baharan , pariya1361
سلام
من الان 10 ماه هست كه از اين دارو دارم استفاده ميكنم تنها مشكلش يكم گر گرفتن هست كه بهترين راه هم براش خوردن بين غذاس كه ديگه خيلي كم احساس ميشه.خود من يه دونه 240 با نهار ميخورم و يه دونه 240 هم ساعت 12شب قبل از خواب و اصلا هم مشكلي برام پيش نيومده و همه مشكلات قبلي مثل عدم تعادلم ازبين رفته حتي نميتونستم سريع راه برم يا بدوام كه اونم حل شد.خوبي اخر شب خوردن اينه كه ديگه گرگرفتنو نميفهمي.تنها بديش قيمت گرونشه كه اونم خود شركت دارويي 30تا ميخري 30تاشو رايگان بهت ميده تقريبا ميشه ماهي 450هزار تومان هزينه.اميدوارم مفيد باشه براتون.
 تشکر شده توسط : hadisss , hessam , maryk909 , baharan , pariya1361
(2017/01/09, 09:44 AM)SMA نوشته است: سلام
من الان 10 ماه هست كه از اين دارو دارم استفاده ميكنم تنها مشكلش يكم گر گرفتن هست كه بهترين راه هم براش خوردن بين غذاس كه ديگه خيلي كم احساس ميشه.خود من يه دونه 240 با نهار ميخورم و يه دونه 240 هم ساعت 12شب قبل از خواب و اصلا هم مشكلي برام پيش نيومده و همه مشكلات قبلي مثل عدم تعادلم ازبين رفته حتي نميتونستم سريع راه برم يا بدوام كه اونم حل شد.خوبي اخر شب خوردن اينه كه ديگه گرگرفتنو نميفهمي.تنها بديش قيمت گرونشه كه اونم خود شركت دارويي 30تا ميخري 30تاشو رايگان بهت ميده تقريبا ميشه ماهي 450هزار تومان هزينه.اميدوارم مفيد باشه براتون.

سلام 12 شبو بدون غذا میخوری؟؟؟

(2017/01/09, 12:32 AM)baharan نوشته است: دوستان سلام....من به درخاست خودم ونتایج اخرین ام ار ایم دارومو عوض کردم...ودکترم برام دیفوزل نوشتن...هنوز نگرفتم دچار دوگانگی شدم...الان که تایپیک ونظرات دوستانو خوندم مردد شدم برای تغییر...تزریق سینووکس هم برام دیگه سخت بود...نمیدونم چکار کنم....confused2confused2confused2

سلام دوست عزیز اگه بیماریت پیشرفت نکرده و همینجوری میخای عوض کنی خوب یکم مردد باش ولی اگه اذیت داری میشی و دکترت پیشنهاد کرده اصلا نگران نباش قرص خوبیه عوارض که راستش من همون گرگرفتگیه بچه ها رو هم ندارم حتی ! همه چیش خوبه فقط دردسر غذا خوردن اون وقت شب و چاق شدنمهconfused2 وگرنه این قرص عالیه من پا ئذئ ئاشتم و ضعیف بودم الان خیلی بهترم
امیدوارم تو هم اگه قراره استفاده کنی راحت و بی عوارض باشه براتicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : baharan , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • ...
  • 25
  • بعدی