امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اثربخشی و عوارض تزریق سینومر
(2015/11/22, 08:34 AM)ارزو نوشته است: بچه ها من از اين هفته بايد سينومر بزنم
خييلي اسسسترس دارم
خيييلي

البته من تا حالا این دارو رو مصرف نکردم ولی فکر کنم عوارضش خیلی از داروی قبلیتون که جزء اینترفرون ها هست کمتر باشه confused2
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : ارزو , niloofary
بچچه ها ديشب همسرم سينومر رو خريد
بايد بريم آموزش كه شروع كنم به تزريق
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : niloofary , آنا
بچه ها رفتيم آموزشagreement2
ديشب اولي رو زدمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : niloofary , mojtabasalimi28 , helli
(2015/11/25, 09:47 AM)ارزو نوشته است: بچه ها رفتيم آموزشagreement2
ديشب اولي رو زدمicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
سلام
منم دو هفته است سینومر تزریق می کنم.
شما راضی هستین؟ عوارضی هم داشته براتون؟
من هفته اول هیچ مشکلی نداشتم ولی هفته دوم یکم گردن درد داشتم
امیدوارم بعد چند هفته اینم رفع شهShy
 تشکر شده توسط : niloofary
سلام Parlaعزيز .عوارض اينكه روز بعد از تزريق محل اون خارش داره.گاهي زياد و ريزش موهام بيش تر شده نميدونم علت امپول جديده يا نه و حافظه هم ضعيفه گاهي باز هم نميدونم به خاطر امپوله يا نه
اما مزيت هاش خيلي بيش تره.قواي جسمانيم عالي شده.سردرد هام قطع شده.بطور كامل.خوابم خوب شده.اصلا كسل نيستم.و ....

(2015/07/04, 04:18 PM)vahid.sh نوشته است: عوارض سینومر هم شبیه کوپامر بوده فقط یکم شدتش بیشتر(عوارض:خارش و سفت شدن محل تزریق...)
خوبیش اینه که هفته ای سه باره(شنبه دوشنبه و چارشنبه یا میشه یکشنبه سشنبه و پنجشنبه تزریق کرد)درحالی که کپامر هروز باید تزریق بشه!!!
مشکل دیگش هم اینه که کپامر رایگان بود ولی سینومر برای یکماه حدود150000تومن میشه که گفته میشه که با تموم شدن داروی کپامر در بازار سینومر هم رایگان میشه(البته فقط امیدواریم )
من سينومر رو از داروخانه هلال احمر رايگان دريافت ميكنم.

(2015/08/09, 07:34 PM)الیکا نوشته است: سلام دکتر من که میگفت این دارو بی عارضه ترین دارو هستش من قبلا اسویمر استفاده میکردم اما چون تزریقش هر روز بود به دکترم گفتم که دوز چهل رو برام تجویز کرد اسویمر که استفاده می کردم طی چند ماه فک میکنم دو یا سه بار بعد از تزریق تپش قلب میگرفتم و محل تزریقم هم تو این ماههای آخر قرمز می شد و سفت میشد و کبود می شد الانم از 5شنبه اس دارم سینومر استفاده می کنم و امروزم دومین تزریقم بود تا حالا که هیچ عوارضی مشاهده نکردم تازه باید بگم چون سوزنش نسبت به اسویمر تیزتر هست درد کمتری داشت و محل تزریقم هم هیچ التهابی نداشت. در مورد سینوکس نمیدونم چه جور عوارضی داره اما فک میکنم که اگه اینترفرون باشه برای کبد و کلیه مشکل ایجاد کنهicon_cry

معادل خارجیش گلاتیر امر استات هست و کپاکسونم بهش میگنwink2

تزریقش هم سه روز در هفته اس
من تپش قلب اصلا نداشتم اما محل تزريق سفت ميشه تا يك روز بعد بهتر ميشه اما كبود نه.و سوزن هم انقدر نازك هست كه لحظه تزريق اصلا حس نميشه.
 تشکر شده توسط : niloofary , Parla
(2016/01/16, 08:58 AM)ارزو نوشته است: سلام Parlaعزيز .عوارض اينكه روز بعد از تزريق محل اون خارش داره.گاهي زياد و ريزش موهام بيش تر شده نميدونم علت امپول جديده يا نه و حافظه هم ضعيفه گاهي باز هم نميدونم به خاطر امپوله يا نه
اما مزيت هاش خيلي بيش تره.قواي جسمانيم عالي شده.سردرد هام قطع شده.بطور كامل.خوابم خوب شده.اصلا كسل نيستم.و ....

(2015/07/04, 04:18 PM)vahid.sh نوشته است: عوارض سینومر هم شبیه کوپامر بوده فقط یکم شدتش بیشتر(عوارض:خارش و سفت شدن محل تزریق...)
خوبیش اینه که هفته ای سه باره(شنبه دوشنبه و چارشنبه یا میشه یکشنبه سشنبه و پنجشنبه تزریق کرد)درحالی که کپامر هروز باید تزریق بشه!!!
مشکل دیگش هم اینه که کپامر رایگان بود ولی سینومر برای یکماه حدود150000تومن میشه که گفته میشه که با تموم شدن داروی کپامر در بازار سینومر هم رایگان میشه(البته فقط امیدواریم )
من سينومر رو از داروخانه هلال احمر رايگان دريافت ميكنم.

(2015/08/09, 07:34 PM)الیکا نوشته است: سلام دکتر من که میگفت این دارو بی عارضه ترین دارو هستش من قبلا اسویمر استفاده میکردم اما چون تزریقش هر روز بود به دکترم گفتم که دوز چهل رو برام تجویز کرد اسویمر که استفاده می کردم طی چند ماه فک میکنم دو یا سه بار بعد از تزریق تپش قلب میگرفتم و محل تزریقم هم تو این ماههای آخر قرمز می شد و سفت میشد و کبود می شد الانم از 5شنبه اس دارم سینومر استفاده می کنم و امروزم دومین تزریقم بود تا حالا که هیچ عوارضی مشاهده نکردم تازه باید بگم چون سوزنش نسبت به اسویمر تیزتر هست درد کمتری داشت و محل تزریقم هم هیچ التهابی نداشت. در مورد سینوکس نمیدونم چه جور عوارضی داره اما فک میکنم که اگه اینترفرون باشه برای کبد و کلیه مشکل ایجاد کنهicon_cry

معادل خارجیش گلاتیر امر استات هست و کپاکسونم بهش میگنwink2

تزریقش هم سه روز در هفته اس
من تپش قلب اصلا نداشتم اما محل تزريق سفت ميشه تا يك روز بعد بهتر ميشه اما كبود نه.و سوزن هم انقدر نازك هست كه لحظه تزريق اصلا حس نميشه.
ممنون عزیزم
من یه جایی خونده بودم اونایی که قبلاً ریزش مو داشتن با تزریق سینومر و کوپامر ریزش موشون خیلی کمتر شده، شاید ریزش موی شما هم مربوط به سینومر نباشه
در کل آمپول خوبیهsmiling
 تشکر شده توسط : niloofary , helli , ارزو
(2016/02/07, 08:21 PM)nicholasman206 نوشته است: من پدرم این دارو رو مصرف میکنه.
معمولا بعد از تزریق تا چند روز خارش و تورم در محل تزریق احساس میکنه. از بچه هایی که این دارو رو مصرف میکنن، اونها هم همین مشکل رو دارن ؟
من همیشه این عوارض رو ندارم یه موقع می بینی اصلاً هیچ عارضه ای نشون نمیده
واسه خارشم تو یه سایت دیگه خوندم که اگه بعد تزریق به مدت 15 دقیقه کیسه آب یخ بزاری خارش کم میشه، من امتحان کردم و جواب داده
+
کوپامر و سینومر تقریباً عوارض یکسانی دارن
اینجا خانم پاییزان واسه خارش یه راه حل دیگه هم گفتن، می تونین این رو هم امتحان کنین
 تشکر شده توسط : niloofary , nicholasman206
سلام
من ده ماه هست از سینومر استفاده میکنم
یعنی از اول تشخیص بیماری
بجز هفته اول که علایم شبیه سرماخوردگی داشتم بعد از اون یه هفته اول دیگه هیچ عوارضی ندارم
 تشکر شده توسط : niloofary , helli , ارزو , محسن ایزدان
سلام به دوستان عزیز
کسی از عزیزان از آمپول سینومر استفاده میکند؟
حدودا یک ماه دکتر برای من تجویز کرده و استفاده میکنم بسته اول را که تزریق کردم موردی نداشت ولی بسته دوم را که شروع کرده ام متاسفانه محل تزریق متورم میشود و بعد از دو یا سه روز محل تزریق درد میگیرد و خارش زیادی هم داشت میخواهم بدانم کسانی که این دارو را استفاده میکنند با این مشکل برخورد دارند و آیا راه حلی برای آن میدانید .
خیلی متشکر میشوم راهنمایی کنید.
 تشکر شده توسط : coffeedot
(2016/06/03, 06:07 AM)محسن ایزدان نوشته است: سلام به دوستان عزیز
کسی از عزیزان از آمپول سینومر استفاده میکند؟
حدودا یک ماه دکتر برای من تجویز کرده و استفاده میکنم بسته اول را که تزریق کردم موردی نداشت ولی بسته دوم را که شروع کرده ام متاسفانه محل تزریق متورم میشود و بعد از دو یا سه روز محل تزریق درد میگیرد و خارش زیادی هم داشت میخواهم بدانم کسانی که این دارو را استفاده میکنند با این مشکل برخورد دارند و آیا راه حلی برای آن میدانید .
خیلی متشکر میشوم راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز.
داداش چرخشی باید محل آمپول و اتتخاب کنی و بزنی . فقط ی محل و برای تزریق انتخاب نکن.
سرگذشت من
سر گذشتی بود
که اشتباها بر من گذشت.
 تشکر شده توسط : coffeedot

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  عوارضی که با تزریق دگزامتازون پیش آمده صدف 39 50,129 2023/05/22, 09:14 AM
آخرین ارسال: abbas_ghanavati
  تاخیر در زمان تزریق nahid 56 29,359 2019/04/08, 04:47 PM
آخرین ارسال: الی کوچولو
Lightbulb عوارض تزریق - تب و لرز، درد Narges 75 59,101 2017/10/03, 06:05 PM
آخرین ارسال: yas8866
  تزریق nahid 135 96,277 2017/08/10, 11:53 PM
آخرین ارسال: yas8866
  زمان خوردن قرص مسکن در روز تزریق nahid 97 75,874 2017/07/20, 09:07 AM
آخرین ارسال: آنا
  اثربخشی وعوارض تری فلونوماید (Aubagio ) یوسفی نازنین 10 4,103 2016/07/21, 08:23 PM
آخرین ارسال: somaye_602000
Rainbow مصرف چای مرزه بعنوان مسکن درد بعد از تزریق سینووکس sharmin 11 11,372 2015/12/06, 12:17 AM
آخرین ارسال: seebche
  عوارض اکستاویا sami 67 64,613 2015/11/14, 10:38 PM
آخرین ارسال: hadis64
  آزمایش خون بعد از تزریق nahid 12 8,379 2015/08/19, 11:31 PM
آخرین ارسال: web1001
  کیفیت سینووکس مثل آونکس هست یا نه ؟ عوارض کدوم کمتره ؟ nahid 111 62,260 2015/08/16, 09:24 AM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست