امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره ۲۷: اصلاح نام دارو
اعضای محترم ام اس سنتر
سلام

تصمیم جدیدی توسط تیم مدیریت اتخاذ شده و از این به بعد، وارد کردن نام دارو در پروفایل کاربری به صورت انتخابی می باشد و شما میتوانید از لیست موجود، نام داروی خود را انتخاب نمایید.
لطفا جهت انتخاب داروی خود و ثبت آن، با کلیک بر روی این متن وارد صفحه ویرایش پروفایل خود شوید.

همچنین در صورتی که نام داروی شما در لیست تهیه شده وجود ندارد، گزینه "در این لیست وجود ندارد" را انتخاب نمایید تا از طریق پیغام خصوصی با شما ارتباط برقرار شود.

با تشکر از همکاری صمیمانه شما
تیم مدیریت ام اس سنتر
 تشکر شده توسط : nahid , coffeedot , kaveh_plus , hadisss , hamid , Parla , یه غریبه , elham 66 , آنا , Smy , kohedard , سمیرا67 , شهرزاد , DavidBili , neghar
سلام
خوب تو لیستتون angelangel
فقط یک دارو هست 305320_JC_thinking305320_JC_thinking
بعضیا ممکنه یک جای دیگه دنیا از چند دارو Unknown
یا یک دارو دیگه استفاده کنند angry2angry2

البته من دارو استفاده نمی کنم Smile (16)Smile (16)

حتی شنیدم تو یک دوره از چند تا دارو دیگه متفاوت استفاده می کنند icon_cryicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : hessam
سلام

قابلیت انتخاب نام چند دارو به طور همزمان هم وجود داره:
وقتی داروی اول رو انتخاب کنی با نگه داشتن کلید کنترل (Ctrl) از صفحه کلید میشه داروی دوم رو انتخاب کرد

علت محدودیت نام داروها هم اینه که صرفا تمامی داروهای اصلی ام اس در این لیستن و هدف از ایجاد همچین سیستمی هم همینه که داروهایی که برای غیر ام اس هستن رو کسی در پروفایلش وارد نکنه
چون مشاهده شده مثلا داروی بیماری دیگری رو کسی وارد کرده و مابقی فک کردن اینم از داروهای ام اسه که اینجور نبوده
چون در اصل هدف از آیتم داروی مورد استفاده در پروفایل، داروی ام اس هر فرد هست

در ضمن در صورت اینکه دارو جدید باشه و تازه به جمع داروهای ام اس پیوسته باشه با انتخاب گزینه "دارو در لیست وجود ندارد" و برقراری ارتباط با مدیریت وبسایت، اون دارو به اطلاع رسانده میشه و طبعا اضافه میشه
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : nahid , یه غریبه , niloofary , elham 66
(2016/01/03, 08:55 PM)hadisss نوشته است: سلام

قابلیت انتخاب نام چند دارو به طور همزمان هم وجود داره:
وقتی داروی اول رو انتخاب کنی با نگه داشتن کلید کنترل (Ctrl) از صفحه کلید میشه داروی دوم رو انتخاب کرد

علت محدودیت نام داروها هم اینه که صرفا تمامی داروهای اصلی ام اس در این لیستن و هدف از ایجاد همچین سیستمی هم همینه که داروهایی که برای غیر ام اس هستن رو کسی در پروفایلش وارد نکنه
چون مشاهده شده مثلا داروی بیماری دیگری رو کسی وارد کرده و مابقی فک کردن اینم از داروهای ام اسه که اینجور نبوده
چون در اصل هدف از آیتم داروی مورد استفاده در پروفایل، داروی ام اس هر فرد هست

در ضمن در صورت اینکه دارو جدید باشه و تازه به جمع داروهای ام اس پیوسته باشه با انتخاب گزینه "دارو در لیست وجود ندارد" و برقراری ارتباط با مدیریت وبسایت، اون دارو به اطلاع رسانده میشه و طبعا اضافه میشه

ولی به نظر من
یک فردی که ام اس داره بخاطر استرس
هر داروی استفاده کنه مربوط به ام اسش می شه
بگذار اینجوری توضیح بدم
یک فردی که ام اس داره
تو ذهنه خودش بخصوص خانوما غذا زیاد می خوره که تقویت بشه و بتوانه ام اس را سرکوب کنه ولی
بر عکس زیاده روی می کنه و دوچاره بیماری های دیگه ای مثل دیابت یا فشار خون می شه
یا زیاد جلوی کولر می ره و سرما می خوره

خوب بیماری خودش استرس زا هست
و استرس هم باعث تشدید خود ام اس می شه
پس نحوه مدیریت و پیش گیری از بیمارهای حاشیه ای هم برای کنترل و مبارزه با خود ام اس خیلی مفید هست
 تشکر شده توسط : hessam , niloofary
منم انتخاب کردمagreement2
اینم راهنمایی hadisss عزیز

(2016/01/03, 08:55 PM)hadisss نوشته است: قابلیت انتخاب نام چند دارو به طور همزمان هم وجود داره:
وقتی داروی اول رو انتخاب کنی با نگه داشتن کلید کنترل (Ctrl) از صفحه کلید میشه داروی دوم رو انتخاب کرد .
در زندگی سه گزینه بیشتر نداریم: بی خیال شویم، تسلیم شویم، یا آگاهانه سخت تلاش کنیم.
 تشکر شده توسط : hadisss , nahid , یه غریبه , coffeedot , hamid
من انجام دادم فقط یه نقطه افتاده کنار اسم داروم یعنی درست شده الانicon_cryicon_cry
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : hadisss , coffeedot , hamid
آره سمیرا جون درسته agreement2
این نقطه برا اینه که یعنی قابلیت افزودن نام چند دارو هم هست
برا اونایی که مثلا همزمان دو تا از داروها رو استفاده میکنن

مثلا اینجوری:
• آزارام
• بتافرون
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : سمیرا67 , coffeedot , hamid
دوستان عزيز، هنوز كاربرايى هستن كه جلوى اسم داروشون خاليه. لطفاً از توى ليست داروتون رو انتخاب كنيد.
 تشکر شده توسط : nahid , hadisss , coffeedot
دوستان نام داروتون رو بنویسید ،
بلاخره برای همه ما پیش اومده که نیاز به مشورت یا شنیدن نظرات کسانی داریم که داروی مشابه ما رو مصرف میکنن .
یا وقتی کسی در مورد عوارضش یا بهبود حالش یا هرچی در مورد ام اس و دارو مینویسه و یا راهنمایی میکنه میخواهیم بدونیم چی مصرف میکنه ، اگه داروی ما معلوم نباشه نمیشه.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : یه غریبه , hadisss , coffeedot
میگم نمیشه کاری کرد مثلا داروی من سینووکس هست همون تو پروفایل من کسی روش کلیک کنه هدایت بشه به لیست دارو ها تایپک های مربوط به سینووکسicon_cryicon_cry که مستقیم برن سر اطلاعات درمورد داروها happy0065.gifhappy0065.gif
مـــــــــــــــــــــــدیر بعد از من اگه بشه خوب میشه هاSmiley-cool14Smiley-cool14
icon_questionicon_question
به اندوه خود لبخند بزن...
 تشکر شده توسط : mj.ny-luise , hadisss , coffeedot

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,688 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,315 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,293 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 81,077 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 14,809 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 45,254 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 94,937 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,007 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,837 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,032 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست